IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th August 2007, 20:22
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

има значение, но не и при по-възрастни жени айде да не обидя някой - зрели но не мисля че има нещо убидно
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th September 2007, 21:24
Neven4e4eto Neven4e4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Съветвам те да ходиш мнооого изправена, защото изгърбената стойка и увисналите рамене, са предпоставка за увисване. Ако имаш възможност, започни тренировки с инструктор и нека той ти направи серия от упражнения за стягане на горната част. Ако стегнеш ръце, гърди, гръб и рамена- ефект ще има.

И горе главата, сигурна съм че изглеждаш мндобре
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th September 2007, 18:38
sillver sillver не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 111
По подразбиране

Азсъщо съм на 17, не съм кльощава, но горната част на тялото ми е по-слаба(нося 75 Е). Освен това за период от 1 година отслабнах с около 12 кг, но мисля, че проблемите ми с бюста са отпреди това - не че е увиснал, но просто не е така стегнат, както ми се иска, предполагам заради излишната кожа. Пробвала съм душове със студена вода, но няма особен ефект. И съм потисната, защото гърдите на майка ми са доста стегнати, поне за нейната възраст, а при мен се получава друго
__________________
Изгори, за да светиш!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th September 2007, 18:42
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

тия мацки първото нещо не са с естествен бюст и второто нещо, нагласят ги на компютър за да изглеждат така, изобщо не дей да се сравняваш с тях

между другото това за душа със студената вода ми звучи като някой бабешки лаф, съмнявам се че прави нещо
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th September 2007, 22:49
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Този проблем е хипертрофия на млечната жлеза. Зависи от дейността на яйчниците. Между 9-та и 19-та година, свръх производството на естроген от яйчниците, хипертрофира млечната жлеза.
Има една терапия за бюст, която много успешно помага. Дори да минеш под нож, няма как да ти намалят млечната жлеза, а ще изрежат предимно мазнините. Това е по-трудната операция, отколкото увеличаването на бюст.
Терапията се състои предимно от продукти за домашна грижа, в които има пресъздаден състава на клетки, които хранят яйчниците и ги вкарват в нормален ритъм, след което постепенно се регулира и големината на бюста и се стяга кожата. Също се прилагат и терапии в кабинет, но те се правят 2-3 пъти в месеца. Активните съставки са раздробени максимално, чрез биотехнологии и стигат до яйчници посредством бюста и медианите. Т.е. бюста, яйчниците и хипофизата са свързани в триъгълник чрез медианните вериги на тялото. Това са електрическите вериги, чрез които всички органи в тялото са свързани. Пренася се енергията, хранителните вещества, хормоните и т.н. Има три продукта, които се нанасят на бюста - дясна гърда - пренасят се към ляв яйчник след това към хипофизата, а от там обратно в гърдата. По същия начин лява гърда, десен яйчник, хипофиза, лява гърда. Всичко е в много малки количества, тъй като продуктите са хомеопатично дозирани. Единия продукт е за лимфен и венозен дренаж, втория е клетъчния, който се слага веднъж на 3-4 дни и третия стяга кожата и мускулната тъкан. Всичко това води до постепенно намаляване на млечната жлеза.
Тази терапия действа и при атрофия (недоразвити гърди) и при отпуснати и увиснали гърди. Причината винаги е в яйчниците и храненето на организма, особено през пубертета.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th September 2007, 22:52
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

мацо, ше затриеш пластичната хирургия с тез илачи
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16th September 2007, 22:55
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Няма, няма Те си имат мноооого друга работа. Между другото на семинара във Франция имаше и трима представители на пластичната хирургия. При тези процедури може да се постигне размер, само съобразен с индивидуалния ръст на човека. Не могат да станат много по-големи или малки.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th September 2007, 11:58
Българка Българка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 66
По подразбиране

Dani_4ka къде се извършват тези процедури и какви парички са?Подходящи ли са за всякакви възрасти?!
__________________
"Ще има едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република."
Отговори с цитат
  #19  
Стар 3rd October 2007, 08:30
liTtle_girl liTtle_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Офф аз направо вече немога да се гледам.Миналото лято гърдите си ми бяха идеални.После какво стана незнам...отслабнах с 5 кила,те се смалиха и имам чувствтото,че продължават да се смаляват,сутиените ми падат След раздялата с приятеля ми изгубих всякъкъв апетит.172 съм висока,преди бях към 59 кг,сега съм 53.Като пиех преди Диане -35 си ми бяха добре,ама гинеколожката ми каза засега да не се тъпча с хормони.Незнам какво друго мога да направя
Отговори с цитат
  #20  
Стар 3rd October 2007, 14:03
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Еми нормално да се смаляват, 5 кг. не са малко. Аз като отслябвам първо там свалям, а като напълнявам последно там качвам. Тъжно, но факт.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МногомитрудноЗащотакасеотпуснахагърдитеми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:40.