IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1041  
Стар 11th June 2014, 10:29
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason Виж мнението
Това е само по открития метод.
Да, това се отнася за операции по отворения метод!
Аз не мисля, че тук има някой, който е опериран по затрворения!? Или бъркам???
Отговори с цитат
  #1042  
Стар 11th June 2014, 10:40
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kxiona Виж мнението
Да де, ясно че е отделяна кожата от нослето , мисълта ми е , че не е наранена, няма рани по нея и т.н. От тази гледна точка ми бе чудно за петната и т.н., но разбрах за какво става въпрос.
Няма рани, но докато не се съедини с коста/скелето/ на носа, тя стои като бризент отгоре. Предполагам, затова док ни е казал да не се излагаме на слънце. Аз не виждам вариант да отида на басейн и да не си изложа нослето!? С или без шапка- слънцето си е силно и хваща навсякъде. Аз усещам, че докато се прибера от работа до вкъщи/ с колата/ и нослето ми става много червено. Същото е и с къпането с по- топла вода
Извинявам се, ако много отговарям. Ахахаха
Отговори с цитат
  #1043  
Стар 11th June 2014, 10:51
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Ех,момичета щом се налага и е толкова опасно ще се пазим и разликата на тена на лицето и тялото ще коригираме с грим.Всеки обича тен ,аз също ходих малко на солариум преди операцията,защото съм много бяла.Наистина не си заслужава за един тен да се обезобразяваме.От тук нататък ни предстоят все хубави моменти и много слънчеви лета.Ще си наваксаме
Отговори с цитат
  #1044  
Стар 11th June 2014, 12:24
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aleks777 Виж мнението
i az se re6ih da ka4a nqkoq snimka, ako moje da mi kajete dali 6te se skrie tova v dolnata 4ast na nosat mi, kadeto sa nozdrite za6toto taka vaob6te ne se haresvam
Алекс, имаш предвид преградката на носа ли? Ако да- при мен също 10 дена след операцията нослето беше доста по- вирнато, но после леко послегна, /как да го кажа точно не ми идва/ и нещата се оправиха. Сега и следа от това няма. Но, това е за мен, не мога да зная какъв е бил замисъла в твоя случай!?
Отговори с цитат
  #1045  
Стар 11th June 2014, 12:27
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aleks777 Виж мнението
i az se re6ih da ka4a nqkoq snimka, ako moje da mi kajete dali 6te se skrie tova v dolnata 4ast na nosat mi, kadeto sa nozdrite za6toto taka vaob6te ne se haresvam
Това носле чие произведение е да попитам?
Отговори с цитат
  #1046  
Стар 11th June 2014, 12:39
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

По принцип, много често така ги правят по вирнати и след време върха спада надолу и със сигурност ще ти стане много по добре. Не знам дали е до техника и дали всички хирурзи така повдигат върховете в повече, за да може после като паднат да си дойдат на мястото или може и така да се повдигне, че да не пада след това. Имаш ли снимка от преди операцията, ще е много ценно ако може да покажеш. Ако може да покажеш и в анфас на сегашният нос също !
Отговори с цитат
  #1047  
Стар 11th June 2014, 12:59
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Хм, този нос не е имало нужда от повдигане на върха, доста е скъсен. Вие какво се разбрахте преди операцията, какво му каза да ти направи ?

Последно редактирано от Pufpaf : 11th June 2014 на 14:09
Отговори с цитат
  #1048  
Стар 11th June 2014, 13:15
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beatrisse Виж мнението
Oх, Благодаря ти ПуфПаф, на първият колаж, в предния пост най-много се харесах и възприех, но той беше в полупрофил. Тези последните не се възприемам някак...хмммм...какво да правя....да се оперирам ли въобще? Аз мислех, че като нямам гърбица, а само връх за корекция, носът ми е от лесните
Очакванията са ми за по-нормален, не толкова широк, дълъг и виснал връх, и за по-малки и прибрани ноздри. Пратих мои снимки на Асенов и снимки на хубави носове, и той каза, че ще ми направи малък и хубав нос.....Кажете как да постъпя и какво да изисквам, за да не съжалявам после. Много ме е страх, на 18.06 ми е датата за операция...
Beatrisse носът ти със сигурност ще стане по добре, но не знам дали ще е точно както ти искаш и от това най-вече може да се получи разочарование. Не забравяй, че всеки нос си има определен потенциал за това до колко може да се смали и коригира. Това пращането на снимки на други носове, които не са като твоята структура е пропорции и черти на лицето е безсмислено.

Аз не ви разбирам и вас, защо не говорите с доктора по детайлите на носа и той трябва да ви обясни всяка една техника и отделна корекция, как ще го направи и как ще се промени носа. Също така едно от най важните неща е да видите снимки на направени носове сходни със вашият случай. Точно от тези снимки ще може да прецените и какво да очаквате !

За предният фотошоп, трябва да отбележа, че той не е показателен и това е защото когато се снима на светкавица, това така осветява носа, че той губи естествените си светлосенки, които определят формата и линиите на носа и за това няма как да се получи добър фотошоп. Дори и да е на дневна светлина ако снимката няма добра резолюция пак не може да се направи с добри детайли носа.

Дори и на тази сега, която ти направих резолюцията е много лоша и за това и фотошопа е такъв, но пак е по добре от предната. Ако има обаче голяма резолюция снимката, тогава и фотошопа ще стане перфектен !

Последно редактирано от Pufpaf : 12th June 2014 на 16:59
Отговори с цитат
  #1049  
Стар 11th June 2014, 14:11
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aleks777 Виж мнението
ami da, za pregradata govorq, neiskam da se vijda taka, proizvedenieto e na d-r Asenov, nali temata e za nego
sisito83 moje6 li da mi pokaje6 nqkoq snimka na tvoeto nosle da vidq kak e izglejdalo na 1 mesec
Алекс, на драго сърце бих пуснала, но не се справям тук във форума. Нито тук, нито на лични мога. Правих 1000 опити под строги инструкции и пак не става. Ако искаш пусни ми на лични фейса ти и ще се видим там.
Отговори с цитат
  #1050  
Стар 11th June 2014, 14:58
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

ПуфПаф, Благодаря ти много, за всичко си прав. Аз съм говорила с Асенов още в първия имейл. Ето копирам:

"Имам дълъг, виснал нос с големи ноздри, гърбица нямам. Искам скъсяване на връх, прибиране на ноздри, и леко повдигане, разбрах, че сте добър точно с връхчетата.Ще Ви пратя малко снимки, да се ориентирате, и да ми кажете можете ли да ми помогнете. "
В следващият имейл:
"Много искам носа ми да се скъси доста и да се приберат ноздрите, да е леко вирнат, но не чип и все пак да ми подхожда на лицето. Според Вас труден ли ми е за работа носа и по кой метод - отвореният или затвореният ще бъда оперирана,все пак има доста за рязане? "

и ето какво ми обясни:

"Разгледах снимките ви и наистина се вижда, че върхът на носа е доста изразен. Това може да се коригира и да се намали ,както и самите ноздри. Тъй като ще трябва да се повдигне върха леко на горе , ще трябва и да се направи лека корекция на носния гръб , за да се скъси леко и дължината на носа.
-Операцията ще бъде по отворения метод с малък разрез в основата на носа , понеже така имам максимално добър поглед върху структурите, в/у които ще работя и така ще съм максимално прецизен и да постигна желания от теб резултат ,видим на снимките. . На 7ия ден ще дойдеш да ти се свалят шината и конците. След това ще комуникираме основно по мейла. Надявам се , че съм бил достатъчно изчерпателен и фиксирам 18.06.14 за твоята ринопластика.А за носа ще се доближава максимално до това ,което желаеш. Поздрави."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:46.