IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1051  
Стар 11th June 2014, 15:08
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

На 18.06 сутринта съм на консултация в кабинета му, ще нося снимки на носове които харесвам и смятам, че биха ми стояли добре. Ще нося снимки и на носове, които не харесвам. Ще искам подробно да ми се обясни стъпка по стъпка как ще протече операцията и да ми каже откровено какъв нос да очаквам. Ако всичко е наред следва операцията. Смятам, от това което чета от Вас, и от моите лични наблюдения, че д-р Асенов е добър специалист и откровен човек. Мисля, че няма да ми обещае нос, който не може да направи или няма да ми отива. Дано съм права.
Б Л А Г О Д А Р Я НА ВСИЧКИ, КОИТО СЕ ВЪЛНУВАТ С МЕН И МИ ПОМАГАТ.
Отговори с цитат
  #1052  
Стар 11th June 2014, 15:36
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Щом е казал,че ще ти го направи както искаш ,значи ще стане
Отговори с цитат
  #1053  
Стар 11th June 2014, 16:03
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Сега с риск да ме нападнете всички дружно искам да кажа, че обещаното не е като даденото.
Всички обещават и това не означава, че крайният резултат е като обещания.
Отговори с цитат
  #1054  
Стар 11th June 2014, 16:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това е несериозно да се говори и не зависимо за кой хирург става въпрос, че каквото е бил казал това ще ти направи !!! Но едно е да каже, ще ти направя малък и хубав нос, съвсем друго е да каже - ще ти направя като този нос от някоя снимка или максимално близък до него ! Много се притеснявам с тези снимки които ще носиш, защото ако очакваш същият резултат, може да останеш доста разочарована.
Просто трябва да се настроиш, че ще ти стане много по хубав носа, но може и да не е така перфектен както на теб ти се иска !
Отговори с цитат
  #1055  
Стар 11th June 2014, 19:05
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Има толкова много специалисти в тоя форум с ринопластиките, че вече им изгубих бройката.....Съвета ми към всички на които им предстои операция отидете първо и направете консултация, ще ви бъдат показани снимки, и ще ви бъде обяснено какво може да се направи според структурата на лицето и ако видите нослето което искате сред снимките и е възможно да се осъществи действайте...Мога само да кажа, че доктора не е от типа "хирурзи" които обещават и претупват нещата...напротив.всеки си има мнение но ще помоля хората които не го познават да не коментират способностите му защото да не забравяме, че има и такива които незнаят какво искат и казват искам хубав нас а после се оплакват, че не им е направено това което желаят...е той не е магьосник и не всички имат лицето на Андгелина Джоли!Най-добре е да се обсъждат детайлите с доктора и така преценяйте дали това е доктора който искате да ви оперира и най-вече трябва да знаете какво искате
Отговори с цитат
  #1056  
Стар 11th June 2014, 20:01
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Gab55 много точно го каза/написа!!
Отговори с цитат
  #1057  
Стар 11th June 2014, 20:11
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

Gab55
Отговори с цитат
  #1058  
Стар 11th June 2014, 21:29
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ако някой визира мен за някое изказване ще го помоля да не спомене с ника ми и да цитира мои изказвания, защото такива обвинения хвърлени в пространството не правят добро впечатления.

Знаете ли, че едно мнение, за да е стойностно освен смилено трябва и да е безпристрастно. А мненията на доволните и недоволните пациенти за някой специалист са с голяма доза пристрастност.

Аз дори доста съм го хвалил доктора и не един път съм казвал, че има потенциал, но за да го развие е нужно много практика и стажове.
Само за справка да кажа, че малка част от хората с неуспешни корекции се показват във форума и пишат за техният случай. На мен лично са ми писали поне 5 момичета с неуспешни корекции при различни хирурзи и някои от тях са били доста окапезани.

Много е важно и за хората търсещи информация във форума да четат обективни мнения, а не само хвалебствия на хора за даден хирург, който им е направил добре носа.
Всеки хирург има и успешни и неуспешни корекции, при всеки този процент ще е различен. При всяка една неуспешна операция даденият хирург е обещавал, че ще направи това което пациента иска и той е правил подобни носове успешно, но те все пак не са роботи и понякога правят грешки, едно трепване на ръката може да означава много лош резултат.

Хората които са имали успешни корекции, ако искат да помогнат на другите няма нужда много да говорят какъв бил, какво говорил и т.н. , а най-добре да покажат снимки от преди и след корекция и това ще е най-ценната информация за останалите.
Отговори с цитат
  #1059  
Стар 11th June 2014, 21:48
Aleks777 Aleks777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 4
По подразбиране

saglasna sam s puf paf i nai ve4e s posledniqt abzac
Отговори с цитат
  #1060  
Стар 11th June 2014, 22:16
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не знам, защото ти ми отговаряш, аз въобще не съм визирал теб и нарочно не посочих кой защото то е ясно и твоя коментар като писах моя още го нямаше и аз го видях, след като пуснах моя.

Мнения ще има от всякакви хора и това е неизбежно и е нужно дори, въпреки, че някои мнения ще са излишни, но като се има в на предвид, че много малка част от хората с неуспешни операции пишат във темите, а те повярвайте са много по ценни и мненията им и резултатите им от колкото на хора с успешните корекции.

Ако темата за даден хирург е пълна само с коментари на хора с успешни операции, това според вас дали ще е полезно за тези които ще избират при кой да се оперират. Дано повече хора се престрашават да си показват неуспешните корекции, но тези които го правят са хората, които вече са решили да ходят при друг хирург на ревизия.

Аз съм длъжен да кажа на хората според конкретния случай за който съм преценил и това си е мое мнение, че не трябва да имат огромни очаквания и то не е свързано само си даденият хирург, защото има носове които и най-добрият хирург няма да може да ги направи така, както някои хора искат.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:34.