IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1061  
Стар 11th June 2014, 22:48
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

За моят нос ли става въпрос, че и най-добрият хирург няма да може да направи....
Отговори с цитат
  #1062  
Стар 12th June 2014, 07:27
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Не, Беатрис, не става въпрос за твоя нос.
Пуфпаф говори принципно.
Но факт е, че твоят нос е доста голяма лъжица за нашите ринопластици.
Не те ангажирам с моето мнение разбира се.
Решението си остава само и единствено твое.
Каквото и да решиш от сърце ти пожелавам да си доволна и да се радваш на един прекрасен резултат
Отговори с цитат
  #1063  
Стар 12th June 2014, 07:49
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gab55 Виж мнението
Има толкова много специалисти в тоя форум с ринопластиките, че вече им изгубих бройката.....Съвета ми към всички на които им предстои операция отидете първо и направете консултация, ще ви бъдат показани снимки, и ще ви бъде обяснено какво може да се направи според структурата на лицето и ако видите нослето което искате сред снимките и е възможно да се осъществи действайте...Мога само да кажа, че доктора не е от типа "хирурзи" които обещават и претупват нещата...напротив.всеки си има мнение но ще помоля хората които не го познават да не коментират способностите му защото да не забравяме, че има и такива които незнаят какво искат и казват искам хубав нас а после се оплакват, че не им е направено това което желаят...е той не е магьосник и не всички имат лицето на Андгелина Джоли!Най-добре е да се обсъждат детайлите с доктора и така преценяйте дали това е доктора който искате да ви оперира и най-вече трябва да знаете какво искате
А ти от позицията на коя и каква изказваш това изключително обективно мнение и даваш съвети да попитам?

Не е нужно да ми отговаряш, защото въпросът ми е риторичен.

Дано момичетата имат времето и нервите да прегледат добре форума и да се ориентират наистина безпристрастно.
Не подценявам работата и способностите на д-р Асенов, не мога да коментирам и достойнствата му като човек, а и това за мен не би бил фактор, който да ме привлече да си направя толкова сложна операция.

Момичета, четете и гледайте, не се вкопчвайте само от доволните пациенти, не правете грешката на доста хора в този форум, защото недоволните не пишат, те основно ви четат и събират пари за поправка извън пределите на милата ни родина....за съжаление.

Успех на бъдещите нослета и много усмивки на вече оперираните такива
Отговори с цитат
  #1064  
Стар 12th June 2014, 08:33
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Аз ще разкажа как аз взех за себе си решението да се оперирам при д-р Асенов.
Първо изчетох всички теми, и за българските и чуждестранните специалисти в областта. От прочетеното и видяното отсях предпочитанията си към три имена. Тук е мястото да благодаря на всички, които споделят в този форум, защото това в някои случаи е по-ценно дори от консултация с даден хирург. Следях и се информирах известно време, сравнявах резултати, и в крайна сметка се спрях на д-р Асенов. Първата ми консултация беше по имайл. Изпратих му не една, а цели 6 снимки, на моя проблем + 4 на нослета, които харесвам. Подробно описах какво искам и какво неискам (от форумите бях се сдобила с правилна терминология ). Споменах и за функционалния си проблем. След два дни получих отговор на безумно дългия си имейл, който отговор ме удовлетвори, но не напълно, разбира се, и последва консултация на живо. Консултацията продължи един час. Питах абсолютно всичко, което ме интересува. Аз не носех фотошоп, разгледахме снимките, които му бях пратила, на нослета, които харесвам, но докторът не ми е казал, ще направя този или този нос. Обясни ми какво ще се прави по моя нос, с пълни подробности и какво да очаквам като краен резултат. Показа ми снимки на пациентки, които са с подобен на моя нос, чийто резултат ми хареса много. Разказа ми за методите, по които работи, за продължителността на операцията и следоперативния период, за рисковете. Говорихме и за това колко операции прави средно и дори за неуспешните му такива.
Момичета, както писах вече по-горе, много е отговорно да се спреш на хирург. Аз лично, няма да се ангажирам да кажа идете при този или онзи, ако ще и да е най-известният хирург на света. Всички имат и неуспешни операции. Аз дори за моята немога да кажа на 100%, че е успешна, защото съм едва на две седмици, а носът ми се променя всеки ден ( към добро за сега ).
Споделих всичко това, за да не остава titi1 с грешно впечатление, че доверявайки се на "нашите" хирурзи, правим компромис със себе си. Не съм ходила на консултация другаде, нито в Б-я, нито в Турция , но аз се информирах много и взех това решение за себе си. Егоистично изчетох всички теми, без да се включа за съвет, защото неисках да се получи това, което стана с Beatrisse. Сигурна съм, че тя сега е по-объркана от всякога.
Усмихнат ден на всички!
Отговори с цитат
  #1065  
Стар 12th June 2014, 09:11
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Titi1 , Gab55 е правила операция при док
Отговори с цитат
  #1066  
Стар 12th June 2014, 09:48
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Здравей

Пиша от позицията на оперирана вече и от името на доста мои приятели и познати оперирали се вече при доктора без значение дали козметични или по здравословни причини...Казах, че всеки си има мнение и не нападам никой, но някои от коментарите ви просто могат да отчаят хората!Едва ли не налагане на мнение.....и съветвам да си направят консултация за да видят снимки и мисля че така е правилно нали?
Лично аз съм доволна от Асенов, от екипа му и от отношението! Но моля ви ако нямате поглед над работата му, практики, стажове и старание недейте да изказвате мнение като на хирурзи завършили и специализирани! Не приемайте, че ви нападам..напротив аз уважавам хората с мнение,и всеки има право да го изкаже.Нама идеални хора, лекари, хирурзи, специалисти и така нататък...но доктора се старае и се опитва което е много важно!В медицината навлизат техники и новости с всики изминал ден и аз правя чест на този човек,че постоянно се интересува и гледа да задоволи желанията на пациентите! Тази страна защитавам!

П.С.пиша от телефона и се извинявам ако имам допуснати грешки
Отговори с цитат
  #1067  
Стар 12th June 2014, 11:29
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gab55 Виж мнението
!
Цитирай:
Казах, че всеки си има мнение
Хубаво казваш, но това за себе си май го казваш, ти си по специална от другите, ние не може да се изказваме, било то и за неща които не се отнасят за доктора !!!

Цитирай:
и не нападам никой, но някои от коментарите ви просто могат да отчаят хората!
Давай направо цитати, аз също искам да ги видя тези отчайващи-хората коментари ! Само ще кажа едно, във този форум научих много и прочетох много истории, а и на ЛС също, на момичета които целият живот им се е преобърнал, изпаднали в депресия и потънали в сълзи ден и нощ, заради една или повече не сполучливи операции. Ти ми говориш, че хората от форума които пишем кометари сме били отчайвали другите, с какво ги отчайваме, може ли да ни обясниш !?

Цитирай:
Но моля ви ако нямате поглед над работата му, практики, стажове и старание недейте да изказвате мнение като на хирурзи завършили и специализирани!
Разбирам, че изпитваш силна привързаност към доктора и това е съвсем нормално чувство, когато един човек промени живота ти към по добро. Знам, че си направила и фейсбук страница на доктора и в това няма нищо лошо, дори напротив, но ти нямаш право да ни се молиш, да не се изказваме и то от написаното разбирам, че нямаме право да се изказваме и въобще за неща свързани с ринопластиката ,ако не сме имали поглед над работата на Асенов.

Тоест аз нямам право дори да кажа, кой нос е труден за правене и кой не !!!???
Аз дори имам право да коментирам и самият доктор, защото аз съм виждал негови оперирани носове и това ми дава право да коментирам !!!!!!!!!

Дори пак ще го отбележа не само, че не съм казал нищо лошо за този доктор, ами и много съм го хвалил дори за добре направените от него носове които съм видял !

Цитирай:
Не приемайте, че ви нападам..напротив аз уважавам хората с мнение,и всеки има право да го изкаже.
Действията ти не показват, че наистина мислиш това което си написала !!!

***************

Аз искам да задам само един въпрос към всички, защо никой освен сисито не коментира резултата на Aleks777, която пусна снимки от преди и след, защо никой не коментира нейният резултат, може ли някой да ми отговори на този въпрос ???
За сметка на това обаче, някои коментиращи бяха по интересни за обсъждане !

Добрите резултати обаче много се коментират, много хвалебствия и комплименти за доктора, но ако се покаже някой не много добър резултат, тогава никой не коментира работата на даденият хирург !

Последно редактирано от Pufpaf : 12th June 2014 на 11:32
Отговори с цитат
  #1068  
Стар 12th June 2014, 12:27
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Аз чак сега виждам снимките на Алекс777, и според мен е трябвало да се скъси/смали носът ( не знам как точно да се изразя), нослето ми изглежда бая прясно и смятам, че ще се прибере.

П.с. Това е лично мнение, не искам да ангажирам никого с него.

а има и нещо друго, така като гледам снимки тук във форума ми е малко трудно да преценя дали един нос е добре станал или не понеже няма много снимки на цели лица. Като видя цялото лице и тогава придобивам вече цялостен поглед върху чертите на лицето и т.н., но пък и аз съм от тези , които не биха се тупнали тук "со се нос и лице"...

Последно редактирано от kxiona : 12th June 2014 на 12:32
Отговори с цитат
  #1069  
Стар 12th June 2014, 12:33
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Изядохте ме е не с лошо де извинявам се за създаденото напрежение не ми беше това целта, явно аз съм се изказала неправилно, за което се извинявам!
Уважавам доктора и работата му, защото малко лекари останаха в държавата които си поемат отговарностите и които си обичат работата!
Извинявам се отново за излишното напрежение
Отговори с цитат
  #1070  
Стар 12th June 2014, 14:36
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Аз не смятам, че ринопластиката на Алекс може да категоризира като неуспешна. Според моя непрофесионален поглед всичко си е наред. Друг е въпросът, че на мен чипи носове не са ми по вкуса. Но на мен и на Крокодил носът не ми харесва. Не ме разбирайте погрешно, за нейното лице си е просто перфектен, но аз неискам за себе си такъв нос. Друг тип носове ме впечатлиха в тази тема. За неуспех може да се говори в случая на Ди, когато от снимките си личи къде са недостатъците. Ревизията доколкото разбрах е била успешна, за което много се радвам и се надявам към днешна дата тя да е удовлетворена от резултата.
Алекс, Пуф Паф те попита, но ти не отговори. Много е важно какво е обсъждано преди операцията, защото и на мен ако ми беше напрявен чип и прекалено скъсен нос, нямаше да съм удовлетворена от резултата, защото сме говорили друго. Познавайки д-р Асенов, не мисля че би проявил своеволие, по скоро допускам, че нещо не сте се разбрали.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:16.