IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 6th October 2008, 10:12
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293342

Здравейте, ето такъв маникюр си направих за сватбата преди годинки с акрил и оттогава го предпочитам..все пак издържа 2 месеца
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #142  
Стар 6th October 2008, 12:38
krisyty krisyty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: България
Мнения: 5
По подразбиране

kotara4e това ти ли си на снимката,защото искам да кажа,че си била много хубава....
Аз се чудя дали да си сложа ноктопластика с гел.В момента имам само пробно на малкото пръстче и много ми харесва но се притеснявам от това пилене при подръжката....не искам да си скапам ноктите съвсем прочетох най-различни мнения но мисля че трябва да опиташ и сам да разбереш....
__________________
Отговори с цитат
  #143  
Стар 6th October 2008, 12:44
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisyty
kotara4e това ти ли си на снимката,защото искам да кажа,че си била много хубава....
Аз се чудя дали да си сложа ноктопластика с гел.В момента имам само пробно на малкото пръстче и много ми харесва но се притеснявам от това пилене при подръжката....не искам да си скапам ноктите съвсем прочетох най-различни мнения но мисля че трябва да опиташ и сам да разбереш....
Да аз съм си - фотошопът прави чудеса . Ами права си..за това, че сама трябва да опиташ. Много от момичетата тук са пробвали почти всички варианти.., така че давай, сама ще се убедиш кое е по-добро и кое повече ти харесва.
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #144  
Стар 6th October 2008, 14:28
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kotara4e
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293342

Здравейте, ето такъв маникюр си направих за сватбата преди годинки с акрил и оттогава го предпочитам..все пак издържа 2 месеца

месеца издържа без поддръжка ли
Отговори с цитат
  #145  
Стар 6th October 2008, 15:04
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от kotara4e
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293342

Здравейте, ето такъв маникюр си направих за сватбата преди годинки с акрил и оттогава го предпочитам..все пак издържа 2 месеца

месеца издържа без поддръжка ли
Да, направо бях изумена.Тъй като сватбата ми беше извън БГ, бях доста притеснена, защото ако някой нокът се беше развалил. ...,но слава Богу толкова време не ми се наложи поддръжка. Дори маникюристката ми намаза с някакъв препарат ноктите, за да растат значително по-малко и кожичките не ги изряза-както обикновено правят, а ги избута..е честно ви казвам не мръдна този маникюр.
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #146  
Стар 6th October 2008, 15:07
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Да ти кажа честно няма да ти повярвам никога
Със ноктопластика съм от 1994 година и най много 2-3 седмици се издържа без поддръжка камо ли 2 месеца...
А имам и много приятелки които са също със и не съм чула такър срок от 2 месеца...
Най малкото те израстват и от горе се вижда разликата ..
Отговори с цитат
  #147  
Стар 6th October 2008, 15:16
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Да ти кажа честно няма да ти повярвам никога
Със ноктопластика съм от 1994 година и най много 2-3 седмици се издържа без поддръжка камо ли 2 месеца...
А имам и много приятелки които са също със и не съм чула такър срок от 2 месеца...
Най малкото те израстват и от горе се вижда разликата ..
Е..сега, малко не виждам смисъл да лъжа.Говоря от единственият опит който имам-а той е свързан с акрила. Нямам твоят опит с ноктопласика от 94-та, но аз откакто съм се доверила на акрил ходя на поддръжка на 1 или 2 месеца и чак фрапантна разлика м/у месеците не виждам
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #148  
Стар 6th October 2008, 15:17
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз също съм със акрил от 2 години ,казах го така че от 1994 винаги имам нещо на ноктите си ,дали акрил ,гел или удължители и такова нащо за първи път чувам
Отговори с цитат
  #149  
Стар 6th October 2008, 15:18
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Да ти кажа честно няма да ти повярвам никога
Със ноктопластика съм от 1994 година и най много 2-3 седмици се издържа без поддръжка камо ли 2 месеца...
А имам и много приятелки които са също със и не съм чула такър срок от 2 месеца...
Най малкото те израстват и от горе се вижда разликата ..
Томи,загледай нейният тип маникюр - той може да си позволи и по-дълъг срок без да си личи драстично, тъй като има декорация само в горната част... Ако й растат ноктите бавно - може и да го докара до по-дългичко - чувала съм, че може.. Моят също е в доста добра форма, макар вече да съм на три седмици - така като гледам - мога да откарам поне десет дена още..., защотосъм с прозрачни нокти и дори като израснат - не се вижда ясна разлика между гела и моя нокът, защото ги покривам редовно с топ-лак...
Отговори с цитат
  #150  
Стар 6th October 2008, 15:19
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

Еми..какво да кажа друго)незнам освен О.К.
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ноктопластикагелилиудължителгел
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:24.