IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th August 2007, 23:12
ppppp ppppp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1
По подразбиране Много ми е трудно. Защо така се отпуснаха гърдите ми.

Здравейте,
Аз съм непълнолетно момиче, сравнително слабо (174см, 54-55кг), никога не съм надебелявала или отслабвала драстично, модел съм и се налага да се грижа за външния си вид.
Но...има един проблем чувствам се наистина ужасно, правя се, че не го виждам, но наистина се измъчвам...Размерът на сутиена ми е 75 Е (дори 70 Е). Подгръдната ми обиколка е много малка, а бюстът - голям. И като сложа сутиен - всичко е супер...Но и да искам не мога да съм без Циците ми просто изглеждат увиснали. Да не говорим колко ми тежат...Какво да направя? Като се къпя - ги обливам със студена вода (чувала съм, че стяга)...но не знам. Не виждам резултат. Знам, че ще кажете, че винаги големите цици увисват...но не е така. Гледахте ли Playmate (конкурсът на Playboy)? Там мацките бяха с голям бюст- някъде колкото моя - и изглеждаше стегнат - красив. А уж нямат силикон.
Моля ви, мацки!!! Моля Ви...какво да направя.
Предварително благодаря.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th August 2007, 23:30
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране Re: Много ми е трудно. Защо така се отпуснаха гърдите ми.

Цитирай:
Първоначално написано от ppppp
А уж нямат силикон.
Моля ви, мацки!!! Моля Ви...какво да направя.
Предварително благодаря.
"Уж" не е като "със сигурност"
а и честно казано аз не видях нито една, на която гърдите да отговарят на чашка Е евентуално
В крайна сметка обаче всичко опира до ген- познавам жена на 50 години, която е с естествена чашка ДД и може да ходи спокойно без сутиен, познавам и млади момичета на по 25, дето гърдите им вече висят. За съжаление не мисля, че нещо друго, освен операция може чувствително да подобри положението. Използвай силно хидратиращи кремове и продължавай да правиш студени душове ( но имай предвид, че те само стягат и тонизират кожата, не могат да повдигнат гърдите).
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th August 2007, 06:46
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: Много ми е трудно. Защо така се отпуснаха гърдите ми.

Цитирай:
Първоначално написано от ppppp
А уж нямат силикон.
това беше вица на деня
такива големи цици няма как да не виснат без лягане под ножа няма да се разминеш, лошото е че ще трябва да почакаш доста, докато пораснеш.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th August 2007, 19:29
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

Миличка,под всички големи и стегнати цицки се крие силикон
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th August 2007, 02:09
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз познавам една от тазгодияните Playmate, която със сигурност е със силикон. Нчкой е казал, че са естествени ли???!!! Прави упражнения за гърди!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th August 2007, 10:46
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране Re: Много ми е трудно. Защо така се отпуснаха гърдите ми.

Цитирай:
Първоначално написано от ppppp
Здравейте,
Аз съм непълнолетно момиче, сравнително слабо (174см, 54-55кг), никога не съм надебелявала или отслабвала драстично, модел съм и се налага да се грижа за външния си вид.
Но...има един проблем чувствам се наистина ужасно, правя се, че не го виждам, но наистина се измъчвам...Размерът на сутиена ми е 75 Е (дори 70 Е). Подгръдната ми обиколка е много малка, а бюстът - голям. И като сложа сутиен - всичко е супер...Но и да искам не мога да съм без Циците ми просто изглеждат увиснали. Да не говорим колко ми тежат...Какво да направя? Като се къпя - ги обливам със студена вода (чувала съм, че стяга)...но не знам. Не виждам резултат. Знам, че ще кажете, че винаги големите цици увисват...но не е така. Гледахте ли Playmate (конкурсът на Playboy)? Там мацките бяха с голям бюст- някъде колкото моя - и изглеждаше стегнат - красив. А уж нямат силикон.
Моля ви, мацки!!! Моля Ви...какво да направя.
Предварително благодаря.
И аз имам абсолютно същия проблем и все още не съм намерила решение, но при мен идва от това че бързо качвам килограми, после като се мъча да ги сваля първо смъквам там където най-малко искам за сега ми се препоръчвам операция- повдигане на бюст, но все още се търпя и така, естесвено обмислям след време да си сложа импланти
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th August 2007, 23:55
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Ей, хора, недейте така момичето е непълнолетно! РРРР, не вярвам гърдите ти да са чак толкова увиснали, не преувеличаваш ли малко(предполагам, че като всеки един модел искаш да изглеждаш напълно перфектно и най-малките ти дефекти ти изглеждат огромни) ?Знаеш ли колко момичета биха ти завидяли за бюста ?Носи постоянно сутиен и горе главата
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th August 2007, 10:06
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Не мисля че е написано нещо което да не е истина, какво и аз бях непълнолетна когато всичко взе да ми се отпуска ама съм приела нещата каквито са, това си е абсолютно нормално, ето и аз още разчитам на добрите сутиени и още дълго ще разчитам на тях
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th August 2007, 15:12
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

увисват гърдите ти защото си слаба. големите гърди не са направени за слаби жени, защото не могат да ги носят някакси. ( не е мое мнение, но бях go чула от един лекар) пък и е факт, че когато човек отслабва и гърдите отслабват, и формата им се деформира някак, увисват. кой знае колко критики ще търпя заради мнението си, но мисля че трябва да решиш кое е по важно за теб, да си слаба, или да имаш стегнати гръди.
не става дума за възрастни жени да поясня. там нещата стоят по друг начин.
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th August 2007, 16:48
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Beautiful_ Аз си мисля че дали си слаб или по пълен няма чак такова значение... Големи ли са рядко естественото не висва ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МногомитрудноЗащотакасеотпуснахагърдитеми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:14.