IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 15th May 2006, 17:41
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Най-вероятно Сладката Тони е права. СС е видима промяна на едната или двете гърди, превръща се в топка, която е твърда. Виж горните линкова. Ако нямаш такива признаци, най-вероятно е част от възстановяването на нервите. Аз вече съм почти на година и пак понякога ми се стрелкат разни болки тук таме. Правя леко масажче и ме отпуска. Пробвай така и ако те отпусне , значи е това.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th May 2006, 19:57
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MaDaLeNa
Момичета, малко съм притеснена. От 2-3 дни усещам лека болка в дясната гърда. Възможно ли е да е СС или просто е от физическо претоварване. И ако е по-лошият вариант, колко дни след като започва да се развива, боли. Преди 1 седмица бях на консултация при хирурга си. Той каза, че всичко е наред. Забравих да ви кажа, че съм вдигала дете от порядъка на 13килограма. Да не би да е от това.
Как мислите? Иначе промяна във формата на гърдите няма- за сега.
че аз от третия ден вдигах сина ми по 10 пъти на ден, да не е и повече, а тежи 14 килограма...няма страшно, усмихни се и стига мисли за лоши неща
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КакдаразберадалинямамСС
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:23.