IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 13th November 2006, 16:11
kassi_k kassi_k не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Аз пък съм доволна от отношението му към мен – попита ме три пъти точно какъв искам да ми стане бюста, точно какъв искам да ми стане носа. Поведението не беше в никакъв случай самонадеяно. Но това си е просто моето усещане и моето мнение. Като ходих в германия на преглед доктора усети, че сме чужденки и се държа доста високомерно. Това го нямаше при Георгиев.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 13th November 2006, 17:19
ralala ralala не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Емил Георгиев се държа любезно, дори се опита да ме разколебае да не си правя ринопластика, но пък в следващия момент доста бързо ми записа час и то без да иска никакви специални изсладвания - на кръвта и т.н. Това, което ме разколеба е, че каза, че същия ден ще мога да се прибера в къщи и, че операцията е с местна упойка - от което настръхнах от страх. Имам грюх към него, че не се обадих да отменя часа, но в цялата си паника съвсем забравих, че той действително ми записа час в графика си. Това, което ме отказа от него като хирург са постовете на оперираните от него - на мен чип нос въобще не ми отива и силно се надявам д-р Николай Георгиев да не ми е направил къс и чип нос.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 13th November 2006, 17:37
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #54  
Стар 13th November 2006, 18:01
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

ralala, честито ти носленце!
Много, много се надявам като свалиш гипса резултатът да е точно това, което си искала
Разкажи повече- имаше ли силна болка, сега как се чувстваш?
Как избрахте формата на носа с д-ра? Прави ли ти нещо като фоторобот преди да изберете формата? Искам да кажа върху твоята снимка да налага различни носове, докато намерите идеалния?
Дано си ме разбрала
Отговори с цитат
  #55  
Стар 13th November 2006, 18:02
ralala ralala не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Дано да е така, Seadd. В петък ще ми маха гипса и тогава ще имам някаква по - ясна представа. Сега ме мъчи това, че не мога да дишам през носа и по цял ден се чудя какво да направя, за да си облекча дишането, но май в търпението е истината. Все пак се радвам, че избрах Николай Георгиев пред другите, дано да си е свършил работата според очакванията ми.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 13th November 2006, 18:04
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #57  
Стар 13th November 2006, 18:09
ralala ralala не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Nikolette,
Благодаря ти, болка нямам никаква, но пък да знаеш как изглеждам, просто спокойно могат да ме снимат във филм на ужасите. Исках премахване на гърбичката - тя не беше кой знае колко голяма, но пък носът ми стърчеше доста напред. В анфас изглеждаше ОК, но профилът хич не беше фин, на фотошоп не ми прави примери, но ми начерта и обрисува какво може да направи - махане на гърбицата и скъсяване на върха плюс стесняване на ноздрите, това последното не съм го искала специално, но се съгласих. Дано само да нямам проблеми с дишането занапред, заради стесняването.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 13th November 2006, 18:13
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Как ти прави стесняването? С чупене на носната преграда ли или само ноздричките.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 13th November 2006, 18:20
ralala ralala не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Махнал ми е едни малки хрущялчета от ноздрите - даже ми ги даде за спомен заедно с гърбичката. Дано не те заблуждавам в момента, защото след операцията нямах много възможност да разпитам за метода - аз принципно му имам доверие на д-р Николай Георгиев - но все пак да не говоря преди петък.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 13th November 2006, 18:28
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякойправиллисиринопластикаНефертити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:51.