IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 13th November 2006, 18:37
ralala ralala не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Не съжалявай, то не се знае дали махането на хрущяли е за добро. Все пак в най - добрия случай искам носът ми да изглежда добре и естествено на лицето ми, но да мога и да дишам както когато си бях с голям нос и с хрущяли. :P
Отговори с цитат
  #62  
Стар 13th November 2006, 18:46
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #63  
Стар 17th November 2006, 10:49
sara_mm sara_mm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 12
По подразбиране

Преди няколко дни ми свалиха гипса и отговорно мога да кажа, че моят доктор се е справил чудесно ! Носът ми не е нито къс, нито чип, идеален класически прав нос, профилът ми е перфектен /в момента в телефона ми преобладават мои снимки в профил/, дължината му е съобразена с големината на лицето ми ! Върхът на носа действително спада постепено след сваляне на тампоните, очаквам още да спадне отока в основата и по върха на носа, дотук всичко върви точно както ме предупредиха и обясниха, така че имам търпение и за това ! Все пак минали са едва 2 седмици !
Отговори с цитат
  #64  
Стар 9th April 2007, 10:41
ani_sad ani_sad не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1
По подразбиране

искам да питам който си е правил операция на носа след колко време му се вазстанови.защото аз си правих декември и още няма резултат.нормално ли е това?казаха ми че трябва да мине време докато се вазстанови сьединителната тькан.който знае да пише
Отговори с цитат
  #65  
Стар 9th April 2007, 11:30
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ani_sad
искам да питам който си е правил операция на носа след колко време му се вазстанови.защото аз си правих декември и още няма резултат.нормално ли е това?казаха ми че трябва да мине време докато се вазстанови сьединителната тькан.който знае да пише
Какво точно още не се е възстановило???
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #66  
Стар 17th March 2008, 13:08
sashock sashock не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Greece
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте! Отдавна няма никакви отзиви за този хирург и направени от него ринопластики.Прочетох тук някои отрицателни мнения за прекалено скъсени нослета но въпреки всичко съм се насочил към тази клиника.Уговорих си и дата на 17-ти април тъй като не живея в България и това съвпада с отпуската ми.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 17th March 2008, 14:04
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sashock
Здравейте! Отдавна няма никакви отзиви за този хирург и направени от него ринопластики.Прочетох тук някои отрицателни мнения за прекалено скъсени нослета но въпреки всичко съм се насочил към тази клиника.Уговорих си и дата на 17-ти април тъй като не живея в България и това съвпада с отпуската ми.
Съветвам те сериозно да си помислиш. Има и някои доволни от него, но не са малко и недоволните.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 17th March 2008, 14:10
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

пожелавам ти късмет!!! дано не се изпържиж много!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 17th April 2008, 19:47
sunny211 sunny211 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 30
По подразбиране sashock

sashock,прочетох,че днес ти е операцията,дано всичко е минало добре.пиши,когато се видиш как изглеждаш,защото и аз съм се насочила към Емил Георгиев,а все пак ще ми бъде трета операция на носа и силно се надявам да бъде успешна.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 17th April 2008, 19:59
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

sunny211, сигурна ли си, че за трета операция на носа искаш точно на Е. Георгиев да се довериш?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякойправиллисиринопластикаНефертити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:53.