IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd January 2006, 23:53
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

SweetShark,а телефон за връзка с доц.Тепавичарова можеш ли да ми дадеш?Сигурна ли си,че е на работа от 09.01.,защото аз исках да отида още утре и ако трябва да чакам още една седмица...Макар че като се замисля колко време съм чакала-една седмица повече или по-малко,май няма да има кой знае какво значение Wink Другото,което искам да те питам,е каква цена ти излезна операцията?Теб 3 дни ли те държаха в болницата или те изписаха веднага?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd January 2006, 00:03
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

bimbi,аз като отидох на консултация при д-р Бояджиев,той ми направи измервания,след което каза,че е най-добре да ми се сложи 200сс,защото нямам кожа за повече.По принцип аз също нямах намерение да се консултирам с друг хирург,но размислих и вече категорично искам да се срещна с доц.Тепавичарова.Просто искам мнението на още някой опитен специалист.Операцията д-р Бояджиев каза,че ще струва 3200 евро.На теб колко ти струваше?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd January 2006, 11:07
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Хей, Миша, обади ми се на телефона - служ. 02/9696086 - аз съм Хелън, ще ти кажа всички необходими детайли.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd January 2006, 17:05
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mischa
bimbi,аз като отидох на консултация при д-р Бояджиев,той ми направи измервания,след което каза,че е най-добре да ми се сложи 200сс,защото нямам кожа за повече.По принцип аз също нямах намерение да се консултирам с друг хирург,но размислих и вече категорично искам да се срещна с доц.Тепавичарова.Просто искам мнението на още някой опитен специалист.Операцията д-р Бояджиев каза,че ще струва 3200 евро.На теб колко ти струваше?
3200 или 3300, забраих вече
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th January 2006, 11:17
rm rm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Sofia
Мнения: 25
По подразбиране Re: доц Тепавичарова

Доц. Тепавичарова е на около 60 години. Само, че има една дузина пластики по нея. Може би е и най-добрия пластичен хирург в България на гърди. Прекарва почти 1/3 от годината на различни специализации в чужбинаа. Приема само в понеделник и първоначалния и преглед струва 30лв. Всичко останало е въпрос на договорка с нея като задължително си плащате и всички държавни такси, които са горе долу са 700-800лв.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th January 2006, 11:38
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране Re: доц Тепавичарова

Цитирай:
Първоначално написано от rm
Доц. Тепавичарова е на около 60 години. Само, че има една дузина пластики по нея.
Сeeeриозно ли говориш?! Ако тази жена е на 60 години, т.е. колкото свекито... Не шапка й свалям, а направо падам в краката й. Евала, че е толкова разчупена и не се е поколебала да легне под ножа.
Иначе таксите за клиниката мисля, че може и да не опрат до 700-800лв. Самата операция май беше към 450 лв. Като ти пуснат изследванията и включат леглодните... Знам ли, там някъде.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th January 2006, 15:24
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: доц Тепавичарова

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Цитирай:
Първоначално написано от rm
Доц. Тепавичарова е на около 60 години. Само, че има една дузина пластики по нея.
Сeeeриозно ли говориш?! Ако тази жена е на 60 години, т.е. колкото свекито... Не шапка й свалям, а направо падам в краката й. Евала, че е толкова разчупена и не се е поколебала да легне под ножа.
Иначе таксите за клиниката мисля, че може и да не опрат до 700-800лв. Самата операция май беше към 450 лв. Като ти пуснат изследванията и включат леглодните... Знам ли, там някъде.
е колко излиза при нея тогава всичко - операция, протези, плюс всичките му там такси-макси?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th January 2006, 15:39
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Ами Христов, от същата клиника ми беше казал към 5800 за всичко.
Не вярвам да излезе повече от 6000, това с най- добрите импланти.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11th January 2006, 10:50
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Момичета,здравейте!Моля да ме извините,че толкова време не писах!Слушайте сега какво стана-в понеделник ходих при доц.Тепавичарова,консултир ах се с нея,тя също беше категорична,че максималното за мен са 200сс,а ако искам по-големи трябва първо да ми се сложат експандери,които да ми разширят тъканта и най-рано след 3-4 месеца да се подменят с протези.Това,разбира се,е свързано с двойни разходи.Но тъй като аз не искам гърди тип Памела Андерсън,мисля,че 200сс ще ме задоволят и затова ще се спра на тях.Другото решение,което взех е,че предпочитам операцията да ми направи д-р Бояджиев-не че доцентката не ми вдъхна доверие или нещо от този сорт;честно казано най-много ме притеснява историята с дренажите,кървенето,двата дни престой в болницата,след това още 10 дни носенето на бинтове...Засега изборът ми е д-р Бояджиев,но все пак знае ли човек-може в последния момент да си променя решението
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11th January 2006, 11:46
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Независимо от това кой ще те оперира е хубаво, че се допита до още един хирург, за да нямаш съмнения за обема. И аз мисля, че ще останеш доволна от 200 кубика, а след време тези кубици ще свършат работата на експандерите и ако желаеш ще можеш да ги подмениш с по- големи. Много жени след време са недоволни и слагат още.
Дренажите в МА задължителни ли са? В "Малинов" не бяха, в смисъл, че във всяка клиника може да се наложи дренаж, ако има кървене, но не зная някъде да ги слагат задължително. Това кървене не трябва да те притеснява, най- често спира до 24 часа. Много рядко се налага оперативна ревизия за спирането му.
Престоя от два дни - права си, колкото е плюс - че те наблюдават , толкова е и минус - доскучава ти, вкъщи си е по- комфортно... Аз до обяд повръщах от упойката, а после нямах търпение да изчезна и да се опъна вкъщи на леглото.
Успех, с теб сме!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДнесбяхнаконсултацияприБояджиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:49.