IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 26th February 2010, 14:59
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Еми то аз си поседях една седмица та и повече без никой да се обади
Ти да не си помисли, че те викнахме на стола, за да говориш
А аз говорих ли ,та се чудиш изобщо
Отговори с цитат
  #182  
Стар 26th February 2010, 15:04
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Аз не се чудя, чувствам се задоволена :P
Отговори с цитат
  #183  
Стар 26th February 2010, 15:25
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от InsaneAddiction
Готина тема, но нещо е позамряла... Аз ще се престраша да седна на стола , стига да има кой да ми задава въпроси , защото не съм от най-постоянните във форума.
Никва те няма... Къде се загуби?
мойте въпросчета:
Любими книги и автори?
Ще разкажеш ли нещо, което тотално е променило живота ти?
Как би се описала с 10 прилагателни?

И още един: Най-важното решение, което си взела досега?
И още един: Кефи ли те Бойко Борисов?
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #184  
Стар 26th February 2010, 15:35
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Моите
Какво най обичаш да си хапваш?
Любим ресторант или заведение?
Имаш ли деца,на колко години са?
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #185  
Стар 26th February 2010, 15:48
Аватара на InsaneAddiction
InsaneAddiction InsaneAddiction не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Strangenick2, радвам се, че някой си ме спомня във форума. Иначе ми беше доста натоварено напоследък, а и пиша дипломна работа. Затова се поизгубих. А сега въпросчетата:
Любими книги и автори? - Джордж Оруел ми е един от любимите. Страшно много ми харесват 1984 и Animal Farm. Конкретна любима книга нямам, но 1984 ми е на едно от първите места. Обичам да я препрочитам от време на време.Иначе си падам по С. Кинг, У. Голдинг ( Повелителят на мухите, примерно) , Дж. Уигинс, Дж.Стайнбек, Кърт Вонегът и мн. други.

Ще разкажеш ли нещо, което тотално е променило живота ти?
Така като се връщам назад мисля, че няма конкретно събитие в живота ми, което да го е преобърнало из основи. Но пък съм претърпявала доста обрати в живота си и мисля, че по-скоро те са ме карали да променям себе си и възгледите си, за да мога да се адаптирам и да продължа напред. Така че се радвам, че до момента аз самата съм била факторът, който е бил в основата на всяка промяна в живота ми.

Как би се описала с 10 прилагателни?
Импулсивна, емоционална, чувствителна, нежна, търсеща, обичаща, развиваща се, неуморна, несломима, искрена.

Най-важното решение, което си взела досега?
Хммм, тук се затруднявам. По принцип решенията не са ми трудни Някак си импулсивно действам, ако решението засяга единствено мен самата, разбира се. Но мисля, че за момента най-важното решение, което съм взела е заминаването ми за Англия. Ще правя магистратура там и съм сигурна, че това решение доста ще промени живота ми, какъвто го "познавам" до момента. Но дано да е за хубаво! [/b]
__________________
Men are not prisoners of fate, but only prisoners of their own minds.
Отговори с цитат
  #186  
Стар 26th February 2010, 15:59
Аватара на InsaneAddiction
InsaneAddiction InsaneAddiction не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Danito:)
Моите
Какво най обичаш да си хапваш?
Любим ресторант или заведение?
Имаш ли деца,на колко години са?
Какво най обичаш да си хапваш?
Салатки, най-вече снежанка Мога да я ям до пръсване Пилешко, ориз с пиле или зеленчуци, много обичам всякакви плодове и... шоколад, но рядко ми се случва да си позволявам.

Любим ресторант или заведение?
По ресторанти много рядко ми се случва да ходя. Но имаше идин до Червило, мисля, че Виктория се казваше, пицария. Там ми е било винаги много приятно. Иначе заведения - Ялта, Бедруум, Брилянтин - когато не се пръска по шевовете и може да се диша вътре. От морските.. Какао, пак Бедруум, на Лозенец миналото лято бяха направили много хубав бийч бар, там също ми стана любимо място. Общо-взето навсякъде, където музиката ми харесва...

Имаш ли деца,на колко години са?
Не, нямам, а и скоро не мисля да имам. На 23г. съм все още. Има време за деца, а и трябва да им намеря първо достоен татко. Но до тогава имам да свърша още доста неща, така че все още не ми е това приоритет. Ама знае ли човек
__________________
Men are not prisoners of fate, but only prisoners of their own minds.
Отговори с цитат
  #187  
Стар 26th February 2010, 18:34
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Гледала ли си филм, в който участва Клинт Ийстууд и не изглежда дърт?
Гледаш ли турски сериали (може и само един)?
Кога за последно посети Зоопарк?
Послеписа на стрейндж, как ти се вижда Бойко Борисов в превъплъщението си на премиер до момента?
Измисли следващото кодово име на секретна акция, наглите 1 2 3 и октопод до 4 са заети. :
Коя ти е най-скъпата вещ (както искаш разглеждай/скъпа/)?
Най-мощното ти напиване е?
Спортуваш ли нещо?
От какво си зависима?
Употребяваш ли:
кока кола лайт?
крокс?
чалга?
песни на питбул?
тениска на спъндж боб?
Прати ли смс в помощ на загазилите хаитяни?
С кви характеристики си се родила?
Какво не ядеш (общоприето за ядене, нямам предвид куче, кон, язовец..) ?
Знаеш ли нещо повече за името на улицата, на която живееш?
Ако е кръстена на човек - какъв е бил кво е правил, ако е с друго заглавие, защо..
Гледаш ли новини? По кой канал точно?
И като за последно: чувстваш ли се богата.. ?
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #188  
Стар 26th February 2010, 19:20
Аватара на InsaneAddiction
InsaneAddiction InsaneAddiction не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
Гледала ли си филм, в който участва Клинт Ийстууд и не изглежда дърт?
Гледаш ли турски сериали (може и само един)?
Кога за последно посети Зоопарк?
Послеписа на стрейндж, как ти се вижда Бойко Борисов в превъплъщението си на премиер до момента?
Измисли следващото кодово име на секретна акция, наглите 1 2 3 и октопод до 4 са заети. :
Коя ти е най-скъпата вещ (както искаш разглеждай/скъпа/)?
Най-мощното ти напиване е?
Спортуваш ли нещо?
От какво си зависима?
Употребяваш ли:
кока кола лайт?
крокс?
чалга?
песни на питбул?
тениска на спъндж боб?
Прати ли смс в помощ на загазилите хаитяни?
С кви характеристики си се родила?
Какво не ядеш (общоприето за ядене, нямам предвид куче, кон, язовец..) ?
Знаеш ли нещо повече за името на улицата, на която живееш?
Ако е кръстена на човек - какъв е бил кво е правил, ако е с друго заглавие, защо..
Гледаш ли новини? По кой канал точно?
И като за последно: чувстваш ли се богата.. ?
Гледала ли си филм, в който участва Клинт Ийстууд и не изглежда дърт?
Труден въпрос Май не се сещам, но пък в тези, които съм гледала се е справил добре. Примерно в Реката на тайните или Момиче за милион долара, Мостовете на Медисън... Все са ми сред любимте филми.

Гледаш ли турски сериали (може и само един)?
Почти не гледам телевизия... най-малко пък сериали. Така че изобщо не съм в час с турски, латиноамерикански и всякакви бози. ТВ не ми е от любимите занимания.

Послеписа на стрейндж, как ти се вижда Бойко Борисов в превъплъщението си на премиер до момента?
Тук мога доста да попиша. За разлика от повечето хора, на мен не ми вдъхва особено доверие цялото това бръщолевене и показността. Всеки ден е заловен някой, всеки ден акции... прилича ми на един голям сапунен мехур, който непрекъснато се раздува с идията да се отклони вниманието на обществото от по-сериозните проблеми. Но е нормално, де. На народа му дай хляб и зрелища. Лошото е, че все ще дойде и моментът, в който пари за хляб може и да няма... Не, че не ме радва това , че направиха известно раздвижване в тази насока, но пък ми се иска да виждам повече реални резултати и по-малко приказки. Въпреки че, това си знае човека, това си прави. На фона на другите алтернативи, които имаше при последните избори, това беше, като че ли най-малкото зло. Успех им желая, дано направят нещо.

Иззмисли следващото кодово име на секретна акция, наглите 1 2 3 и октопод до 4 са заети. хахах... амиии те си изстреляха патроните рано,рано с тези имена. Сега вече не знам..."Лов на вещици", освен. Хем ще им отива на подхода.

Коя ти е най-скъпата вещ (както искаш разглеждай/скъпа/)
Нямам потребността и склонността да се привързвам към вещи. Някак си не ми носят някакво кой знае какво удовлетворение. Скъпи вещи имам в смисъл на неща, които имат сантиментална стойност - примерно подаръчета от близки или любими хора. Виж за такива мога човек да убия Да не говорим, че понякога съм в състояние да пазя дори цвете от любим човек с месеци.

Най-мощното ти напиване е? Чак толкова мощно не съм се напивала, че да съм правила някакви кой знае какви неща. Може би едно лято на Слънчев бряг, като се засякохме с бившия ми в едно заведение и дойде да ме заговаря... Та го питах "А ти кой беше", но там май причината не беше само алкохолът. Малко непоносимост имах към човека, та си показах
,
Спортуваш ли нещо?
Като имам време отивам да поиграя тенис или да поплувам. Като дете нямаше спорт, който да не съм тренирала. Най-дълго - спортни танци, 9 години.

От какво си зависима? Единствено от близките си хора. Стига те да са добре, друго не ме вълнува, но понякога тази ми зависимост ми докарва доста нерви и притеснения. Параноична ставам на моменти, ако не знам как са.

Употребяваш ли:
кока кола лайт?
Мне... Ако пия изобщо Кола, пия нормална. Нещо не обичам да се вманиачавам до такива крайности,чак. А и вкусът не ми харесва на Лайт.

[b]крокс?[b] Хаха, не.

чалга? Изобщо не ми понася... Добре, че и повечето ми приятели са като мен, иначе щях да имам сериозен проблем с излизанията.

песни на питбул? Тц.

тениска на спъндж боб? Нямам такава, но гъбата е луда Бих си сложила такава тениска, що не.

Прати ли смс в помощ на загазилите хаитяни? Доста пратих, дано стигнат по предназначение...

С кви характеристики си се родила? Достатъчно добри :P А останалите ги развивам, за да станат и те такива. Въпреки че не ми стана много ясно за кои характеристики по-точно питаш..

Какво не ядеш (общоприето за ядене, нямам предвид куче, кон, язовец..) ? Абе аз съм малко чешит и бих пробвала разни по-странни неща. Но, примерно не ям пържено, не ям по-тежки храни, не ям гъби.

Знаеш ли нещо повече за името на улицата, на която живееш? Филип Македонски... предполагам, че не само аз знам нещо повече

Ако е кръстена на човек - какъв е бил кво е правил, ако е с друго заглавие, защо.. Еми какъв е бил - цар е бил, не му е било лошо на човека. Пък и е баща на Александър Македонски. Освен това цял Пловдив са кръстили на него - Филипополис. Готин човек с две думи. И улицата ми си я бива.

Гледаш ли новини? По кой канал точно? Само новини гледам по ТВ като се замисля. И то не редовно. Но иначе по Нова или БТВ.

И като за последно: чувстваш ли се богата.. ? Ами, докато съм жива и здрава и хората ,които обичам, също, няма начин да се чувствам бедна. Останалото си е в моите ръце, така че - да, чувствам се богата.
__________________
Men are not prisoners of fate, but only prisoners of their own minds.
Отговори с цитат
  #189  
Стар 2nd March 2010, 23:10
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

^^^

мноо мераклийски, брао =)))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #190  
Стар 13th March 2010, 12:39
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

записвам си следващиО въпрос, понеже има опасност да го забравя докато подновите реда
Кое е най-обидното нещо, което може да се каже на жена?
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Горещиястол
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:04.