IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th September 2010, 17:47
Ivan9310 Ivan9310 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 1
По подразбиране Какво да взема?

Здравейте на всички,имам проблем искам да кача няколко килограма и да започна да тренирам но нямам никаква маса някои приятели ми посъветваха да си взема бирена мая или нещо от сорта.....та висок съм 1.80 тежа 55кг. искам да кача около 10кг и след това да почна да тренирам яко.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th September 2010, 23:52
aleksmarinov aleksmarinov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 31
По подразбиране

Здравей!

До колкото разбирам от въпроса ти - още не си започнал да тренираш.
Моето мнение е да започнеш първо. Ходи си на тренировки, за да можеш да посвикнеш. След като направиш няколко месеца, може да започнеш да вземаш протеин, за да си осигуряваш необходимите вещества. Възможно е и да го смесиш с креатин за сила. Но дотогава има време - първо започни, започни да следваш някаква тренировъчна програма, започни да се храниш добре (при нужда, можем да ти спретнем една съвсем безплатна хранителна диета на Skype - fitneshrani)

Просто те съветвам да не се нахвърляш да вземаш разни неща преди реално да си започнал процеса на тренировка. Приятелите си не ги слушай, щом те карат да се блъскаш с бирена мая. След като започнеш а вземаш добавки - разчитай само на доказани и ЧИСТИ, НАТУРАЛНИ продукти.

Все пак за още въпроси - оставам на разположение!

Поздрави!
__________________
Онлайн магазин за Фитнес добавки - http://fitneshrani.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какводавзема
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:40.