IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th February 2010, 12:16
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

в момента е много трудно да изтеглиш кредит от банка. На мой познат му отказаха, въпреки че взима предостатъчно, за да си внася вноските, а и имаше поръчител, който също може да му покрие вноските при необходимост. Просто се презастраховат много...За пластична операция защо не пробваш директно при някой от пластичните хирурзи?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th February 2010, 09:05
SANTRA SANTRA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Благодаря за съветите моичета. Факта, че ми обърнахте внимание, ми дава голяма подкрепа. Честно казано и аз съм си мислила да помоля шефа си да ме направи на реалната ми заплата както бях, но все още изчаквам малко, защото се опитвам да поспестя нещо. И така да ми се налага да тегля по-малка сума. Но ако някоя от вас се е опитвала да спестява в днешно време, ще ме разбере колко ужасно, ужасно трудно е това. Всъщност за около 5-6 месеца събрах почти първата хилядарка, а за операцията ще ми трябват 5000лв. Така че гледам от добрата страна - ох, остават ми само 4000лв.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th February 2010, 23:39
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fani_83s
в момента е много трудно да изтеглиш кредит от банка. На мой познат му отказаха, въпреки че взима предостатъчно, за да си внася вноските, а и имаше поръчител, който също може да му покрие вноските при необходимост. Просто се презастраховат много...За пластична операция защо не пробваш директно при някой от пластичните хирурзи?
защото там с лихвите падат направо глави, в сравнение с потребителските кредити, а и малко хирузи имат такива договори и работят с цици на кредит
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th February 2010, 12:55
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

Не знам в момента как е, но си мисля, че директно при хирург е по-вероятно да изтегли кредит отколкото от банка...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 8th February 2010, 13:35
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

накарай майка ти и баща ти да изтеглят кредит за теб - моите не биха ми отказали
Отговори с цитат
  #16  
Стар 8th February 2010, 14:52
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

И моите намерения бяха за април, ама като гледам как се отпускат сега кредитите...едва ли ме ме огрее. Ще изчакам, то друг вариант нямам. На доста познати им отказват кредити и то за малки суми (а си имат прилични доходи)...ужас е направо((( А така не ми се чака Не знам дали някоя банка е "по-благосклонна" в кризата, то оставете лихвата - тя все ще си е голяма
Отговори с цитат
  #17  
Стар 8th February 2010, 15:00
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Барби, ти си студентка нали? Няма ли някакви студентски кредити? Не е нужно да казваш в банката за какво са ти паричките
Отговори с цитат
  #18  
Стар 8th February 2010, 16:39
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Иска се доход на родители или пък да се докаже, че ще ходиш на студентска бригада... Аз не искам родителите ми да знаят, поне на първо време, а още по-малко да ги занимавам с пари за "глезотии", както казват.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 8th February 2010, 16:40
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fani_83s
Не знам в момента как е, но си мисля, че директно при хирург е по-вероятно да изтегли кредит отколкото от банка...
Ами те всъщност докторите са просто посредници между:банката и клиента.Така,че:
Отговори с цитат
  #20  
Стар 8th February 2010, 16:41
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Освен доктор Тонев кой друг работи на кредит?
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кредит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:38.