IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #841  
Стар 4th September 2013, 22:47
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Оффф лелелел,бяха криви и празни отдолу,а обема беше в горната част.Бяха качени до ключицата.Едната беше по-нагоре от другата,тоест двете на различно разстояние една от друга.Лявата ме болеше заради тесен джоб.Изобщо имах 2 различни грозни цици.
Оф,кофти,не знаех,съжелявам...,но най-важното е ,че сега имаш страхотни цици и си в мир със себе си,за разлика от нас другите лакомници.
Отговори с цитат
  #842  
Стар 4th September 2013, 23:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Оф,кофти,не знаех,съжелявам...,но най-важното е ,че сега имаш страхотни цици и си в мир със себе си,за разлика от нас другите лакомници.
АМи да и се моля на всички сили да не се налага ремонт,ако мога да кърмя.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #843  
Стар 4th September 2013, 23:31
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Дано!Аз мисля,че няма да се наложи.Предполагам си информирана вече относно кърменето,защото аз бях много невежа,знаех само,че ако имам възможност ще кърмя и това е!
Отговори с цитат
  #844  
Стар 5th September 2013, 09:02
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Към Лидка и Тунинг - момичета с най-добри намерения ви го казвам, не искам да ме разберете погрешно. И двете явно имате някакъв друг психологически проблем, някаква неудовлетвореност ви гони и тя определено не е свързана с външния ви вид. И двете изглеждате много добре и гърдите ви са ГОЛЕМИ. колокот и по-големи да сложите, ако не излекувате това неудовлетворение се няма да сте доволни. Ако сложите по-големи гърди или пък устни ще станете абсолютно изкуствени гротески. То си е ваша работа де, тялото си е ваше, но ако искате безпристрастне страничен поглед еми вслушайте се в думите ми. Просто ще излезете от красивото и ще навлезете в кифленското и чалгарското.
Целувам ви и двете и ако не ви харесвах нямаше да си позволя да пиша това.
Шоки, първо да кажа, че симпатиите ни са взаимни!
Аз в момента съм супер спокойна по отношение на цици да ти кажа. Преди какъв буреносен облак бях....да не ти разправям! Като си сложех дрехи и изпадах в истерия направо. Сега вече не е така. Не, че съм спряла да ламтя за още и още, но за сега компенсирам със сутиени, както писах. В бански съм напълно доволна от големината им всъщност.
Отложих набъбването им за сега и то най вече благодарение на Д-р Пеев. Постигнахме консенсус с него да ги ремонтираме и уголемяваме след като родя един ден.
Благодаря ти за милите думи!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #845  
Стар 5th September 2013, 09:03
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hera Виж мнението
С моя мъж споделих вечерта преди операцията,защото знаех как ще реагира.След операцията не ми говори един месец,но въобще не съм се впечатлила.После всичко си дойде на място.Важна си ти и твоето желание.Успех!
Хера, браво!
Отговори с цитат
  #846  
Стар 5th September 2013, 09:17
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
В бански съм напълно доволна от големината им всъщност.
А, Лиде, точно това щях да ти пиша - че по бански си супер ... а моята логика е такава - по бански съм супер, значи съм супер, какво ще облека и как ще изглеждам ... няма значение, важното е, че аз знам че съм супер.
Отговори с цитат
  #847  
Стар 5th September 2013, 10:04
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Мариска, ако не са ти се образували стрии и не са се увеличили двойно като обем гърдите ти няма да се променят след като спреш да кърмиш и няма да имаш нужда от ремонт. Моите гърди след като родих въобще не пострадаха. Кърмих около 5 месеца, защото просто бебо започна вместо да суче да си играе с мен и накрая напълно се отказа. След това гърдите си върнаха старата форма без грам разлика от преди раждането. Той и Стоянов като ме видя ми каза, че съм имала перфектни гърди и операцията ми щяла да е песен.
Лидке, не ти правя четки, но ти за мен си в перфектна форма. Просто за мен ти си постигнала перфектна хармония в цялото тяло. Много ми харесваш и ако знаеш какъв стимул си ми, пускам си твои снимки и да видиш как увеличих тренировките си двойно .
Относно Нивеа и мъжът й. Нивейка, май всички мъже реагират така. докато бях женена моя мъж не даваше и дума да се продума за силикон. А тогава имах парите. Баща ми ми беше внесъл сума пари в книжка като подарък за сватбата и аз веднага ги нарекох, че ще са за цици. Да ама не. Купих на моя мъж кола и направих ремонт на жилището ни. И казах с тъга - сбогом цици и мечта. Останаха ми 3000 лв., след като се разделихме с мъжа ми започнах втора работа като заплатата от нея отделях настрана и така събрах парите за силикон. Той ме откара да ми свалят конците след операцията и тогава разбра, че съм сложила силикон и реагира много положително - "Браво, ти много го искаше, добре си направила. Са обаче искам да видя и да пипна какво е цица със силикон" , Показах му, пипна ме и одобри. Ама вече като не сме мъж и жена-може. Та такива ми ти работи.
Отговори с цитат
  #848  
Стар 5th September 2013, 12:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Мариска, ако не са ти се образували стрии и не са се увеличили двойно като обем гърдите ти няма да се променят след като спреш да кърмиш и няма да имаш нужда от ремонт. Моите гърди след като родих въобще не пострадаха.
А дано си права,защото нито са станали двойни,нито стрии имам.Аз само в корема съм качила.Надявах се да кача на задник,ама нейсе.Кой квото няма тва иска.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #849  
Стар 5th September 2013, 15:23
Niveas Niveas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 16
По подразбиране

При мен решението е твърдо взето, няма по-важно от нашите желания и като имаш възможност за реализирането им защо не? Последният ми разговор по темата с него вчера беше, че от тук нататък като не иска да слуша за това, няма да повдигам темата на въпрос, няма да му казвам нищо за консултациите, избора на лекар и деня на операцията. Нямам търпение да дойде 16 за деня при И.С за консултация. Момичета вие колко консултации направихте с доктора си преди да си запазите час за операция?
Отговори с цитат
  #850  
Стар 5th September 2013, 15:39
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Niveas Виж мнението
При мен решението е твърдо взето, няма по-важно от нашите желания и като имаш възможност за реализирането им защо не? Последният ми разговор по темата с него вчера беше, че от тук нататък като не иска да слуша за това, няма да повдигам темата на въпрос, няма да му казвам нищо за консултациите, избора на лекар и деня на операцията. Нямам търпение да дойде 16 за деня при И.С за консултация. Момичета вие колко консултации направихте с доктора си преди да си запазите час за операция?
Аз направих само една при Стоянов , за което съжалявам ... месец след това ми беше операцията . Моя съвет е да направиш консултацията и след като ти каже с какви параметри ще ти е импланта да четеш и да гледаш таблиците вкъщи , след това си направи още една консултация преди операцията.
Ако мога да върна времето назад бих го попитала какъв е максимума в сантиметри при мен и бих избрала максимума , но всеки има различни желания .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:15.