IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 3rd February 2010, 13:40
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Е,там не бях се завирала
Вече прочетох,ама викам там да си пишем,
че да не спамим повече тук

Пини ,
ударила си го яко на кометар от всякакъв род
и по всякакви теми
/не намирам нищо лошо де,да не ме разбереш погрешно/
Отговори с цитат
  #362  
Стар 3rd February 2010, 13:42
tanichka23 tanichka23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: gr.Sofia
Мнения: 3
По подразбиране диетка

Здравейте на всички във този прекрасен форум.Аз сам нова,но много често отварям на диетите и чета за успехите на хората,които са спазвали някаква диета, каквато и да е била тя-за което много им се възхищавам.Аз от доста време се спирам на 90-дневната диета,но не знам дали ще се справя особено след провала ми с диетата на Дюкан(.Но ще се постарая да спазвам,тъй като тя е доста по-разнообразна в сравнение с тази на Дюкан.Но имам само едно питане дали може въглехидратния ден да го заменя с плодов, защото мисля,че от тези храни няма да мога да сваля нито грам.А и още едно питане ако през един карам кростренажор дали ще ускоря процеса на отслебване.Благодаря предварително на всички.
Отговори с цитат
  #363  
Стар 3rd February 2010, 14:00
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Момичета нан сте днес?Горкия Дундьо и почти всеки ден съм в тоето положение:ние живеем със свекарвата и свекара,а особено свекара ми доста си хапва и смесва толкова много отделните храни,че направо да ти призлее.Като яде всяка вечер едни салами,сланина после яде и сладко ужасс!Някой път ми се приисква да си взема поне от сладкото,но няма как.Само голям инат и много воля ще ни спаси.....!!!!На теб ли го казвам ти толкова многа кг си преборила,че със сигурност го знаеш.Искам да питам всички:кюфтета в бял сос подходяща ли е за белтъчния ден???Като уточнявам,че кюфтенцата са без ориз вътре.
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #364  
Стар 3rd February 2010, 14:05
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

tanichka23 Добре дошла режима не е никак труден за спазване само първите дни е по-трудно докато организма привикне но после се свиква и дори е много лесно поне при мен е така.Относно заменянето на въглехидратния ден със плодов не е правилно защото организма ни се нуждае както от белтъци варива плодове зеленчуци така и от въглехидрати естествено да са в рамките на нормалното няма проблем.Затова те съветвам да не го прескачаш да си го спазваш и да хапваш по малко този ден.Естествено ако имаш по малко килца да сваляш стига да решиш можеш да го пропуснеш но пак казвам че не е правилно.Относно спорта разбира се че с него ще постигнеш още по-голям резултат съчетан със режимчето спорта е въпреки всичко и здравословен така че започни режима и по-малко спорт и резултатите няма да закъснеят желая успех
Отговори с цитат
  #365  
Стар 3rd February 2010, 14:11
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

petia_britney относно кюфтенцата със бял сос мисля че не е много уместно поради факта че се смесват много белтъци то не е кайма,яйца,мляко че дори и брашно а не е хубаво повече от 2 белтъка да се смесват но нека и другите да се изкажат какво мислят.Аз примелно миналата седмица си правих чорба със малки кюфтенца и пак стана вкусна
Отговори с цитат
  #366  
Стар 3rd February 2010, 14:14
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

здравей таничка !
Не се притеснявяй всички ще ти помагаме която с каквото може.Тук момичетат са многа любезни и много си помагат.Аз мисля че не е много правилно да заменяш дните,защото организма се нуждае ог всичко-протеини,въглехидрати,мазн ини и т.н.Когато спазваш този режим трябва да поемаш от всичко по малко,неслучайно диетата е разделена на дни...Ако я спазваи точно мисля че няма да има проблем и ще постигнеш това,което искаш!Успеххх!
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #367  
Стар 3rd February 2010, 14:18
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Благадаря ти геричка,това за белтъците не го знаех,права си нелогично смесването на много от тях Ще се постарая дя го спазвам!
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #368  
Стар 3rd February 2010, 20:06
manito manito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 43
По подразбиране

Таничка,добре дошла при нас .Ако имаш въпроси,задавай ги и не се притеснявай,аз съшо съм една провалила се дюканка,но мисля,че намерих правилната диета за мен-хем ям всичко,хем отслабвам

Днес съм на плодове,ето и менюто ми:
закуска:2 портокала
обяд:2 банана(средна големина)
след.закуска:2 портокала
и вечеря:1 портокал ,за днес се справих добре,пих около 1,5 л вода,но докато си легна ще се опитам да ги направя 2л.
Утре съм на протеини,за което се радвам наистина много,защото мама е сготвила миш-маш,а аз го обожавам.
Ето и какво мисля да ям утре:
закуска:1 портокал,
обяд:пилешко месо +моркови и една филия пълн.хляб запечена на фурна със сирене и яйце(като принцеса,но не с кайма),както и булъон
вечеря:миш-маш с малко пълн.хляб+малко пилешко месо(обмислям дали да махна хляба или пилето за вечеря)
И естествено поне 1,5л вода+разходка
Отговори с цитат
  #369  
Стар 4th February 2010, 08:27
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Привет момичета. Аз днес съм на плодове, и да видим как ще издържим докаго легнем
Аз имам въпроси - знаете ли дали може през белтъчния ден да се яде луканка, шунка и т.н.
И друго - защо през белтъчния и бобовия ден може да се яде хляб/така е дадено в диетата/ - та мисълта ми е може ли да се прибавя към обяда напр.една филия пълнозърнест хляб. Аз не изпитвам кой знае каква нужда да го ям в тези два дни, но питам, ако нещо мноооооого огладнея
Лек ден на всички
Отговори с цитат
  #370  
Стар 4th February 2010, 11:20
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ааааа, момичета, като стане дума за белтъци, питайте дюканките и не си измисляйте правила.
Петя-бритни, не бой се да смесваш белтъците, нищичко ти няма от това. Я си представи сандвич с кайма/колбас и настърган кашкавал + майонеза, никой са не е отровил от трите белтъка.
Обаче какъв е белият сос, да не е бешамелов? Ако е, не може, защото е брашнян, сиреч скорбялен. Ох-ох-ох, мерси за съчувствието. И снощи беше трагедия. Дундьо на плодове, тати и мъжо на пържоли, луканки и филета. С бирааааа!!!! Рекох си, че ще ми остане нещичко за днес, че съм на белтъчен, ама нанай! Всичко ометоха. Че и ми се подиграваха как гладно ги гледам!
Таничка, яж въглехидратите и не ги прескачай. И ако мислиш, че от тоя ден ще напълняваш, мога да ти обещая, че в никой друг ден няма да си толкова гладна, ако го спазваш, както е разписан. Всъщност този ден е замислен именно като гладен от обяд нататък, а му подаваш малко захари, колкото да съществува, като веднага ги изгори.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:04.