IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1021  
Стар 1st April 2008, 21:19
opop opop не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 16
По подразбиране

Izabo, няма да оф-кам вече.
Предупреждавам: Не се заяждам, за да не ме нападнеш.

Google ще ти каже също така, че не е полезно и ограничаването на храната до протеини и въглехидрати, идващи само от зеленчуци, т.е точно този режим. Google ще ти каже, че е препоръчително да се приемат плодове всеки ден...

И нещо относно предишния ти пост: Google (и не само той) ще ти каже, че е нездравословно да се приемат 500ккал. на ден - горе-долу колкото си приела ти.

Нищо лично и заядливо повтарям. и
Отговори с цитат
  #1022  
Стар 1st April 2008, 21:22
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Така, значи да видим
Да ви кажа имам един панталон дето преди щеше да се пръсне по шевовете, а сега ми е като шалвари Ама не се тегля още..то май и няма много смисъл на моя кантар
муцунка33, аз напоследък си правя кремчета и какови кексчета и съм много добре Хем сита, хем доволна, хем режимна
И понеже в 1ва и 2ра фаза се яде колкото ти душа иска,ама само от режимните храни де и аз си хапвам доста и много не му мисля
Да се похваля че пръстените са ми големи и преди 3 години когато ми беше бала си бях взела някакво мн готино белио (незнам къде е и краткото ) и още тогава хич не ми стоеше добре (сланинки стърчаха отстрани) а днес се намърдах без проблем в него (и няма нищо отстрани)
Браво на всички момичета със свалени кг и на всички които се чувстват заслабнали , но го е страх да се премерят (като мен)
Аз отивам да си видя кексчетата
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1023  
Стар 1st April 2008, 21:56
Аватара на Desir3
Desir3 Desir3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Здравейте момичета! За разлика от обикновеното оптимистично настроение с което ви пиша, днес съвсем съм се сдухала... Нов месец, слънцето грее, птички, пчелички... ама диетата ми определено куца. От 10 дни съм на нея, след първите 5 ЧП бях -3кг, а когато днес се претеглих +3кг...т.е. същото тегло както в началото Знам, че не трябва да се следят само цифрите на кантара...сантиметри...задър жане.....ама е толкова обезкуражаващо да виждаш, че усилията ти са безрезултатни ;( Смотано ми е, подпухнало и безпросветно...май съм голяма злобичка днес Иначе поне не се оплаквам от храната (конкретно липсата на сладко - аз дето толкова обичам шоколад за 10 дни хич не съм почувствала нужда от него). Та така, малко се поулях (малко?!) просто си прося малко подкрепа и евентуално някакво съветче, което да ме анти-депресира.
Надявам се, че вие се справяте по-добре от мен, желая ви хубава вечер и слакди сънища
__________________
~ * The Forbidden Fruit Tastes The Sweetest * ~
Отговори с цитат
  #1024  
Стар 1st April 2008, 21:58
mucunka33 mucunka33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 13
По подразбиране

мерси много но моляте кажи рецептата за тези кексчета защото направо ще се прасна за една милка с карамел
Отговори с цитат
  #1025  
Стар 1st April 2008, 23:50
Аватара на SuMMer_FaNTaSy
SuMMer_FaNTaSy SuMMer_FaNTaSy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: in your mind.....
Мнения: 4
По подразбиране

Благодаря за милото посрещане към отбора заедно е по - забавно и с постоянство ще успеем много минусчета на всички момичета и силна воля най - вече :P

npp вярвам, че ще се справиш, само вярвай в себе си и бъди упорита
__________________
Аз СъМ ПрОсТо ЕдНа КуЧкА БеЗ СъРцЕ ЗаЩоТо ЕдИн СлАдУр Ми Го ОтнЕ
Отговори с цитат
  #1026  
Стар 2nd April 2008, 00:04
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

добре дошла и от мен стискам палци за всички момичета с голяма воля
Отговори с цитат
  #1027  
Стар 2nd April 2008, 02:52
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Привет девойки!
Незнам при вас, ама при мен какво ядене падна днес Аз знам защо така се получи де- защото напоследък не ям месо, яйца и разни такива..само на зеленчуци праскам Ама как няма, като имам още един ден на ПЗ и после пак 5 дни ще жуля само протеини
Няма да пиша меню, за да не ви стряскам Ама иначе покрай тоз глад дето ме мори, каква кулинарка станах- от нищо нещо правя
муцунка33, http://amber-bg.com/forums/index.php?topic=1035.0 ето от тук я взех рецептата..има и много други! На мен днешните кексчета нещо не ми се получиха Не че не ги хапнах..ама не беше много приятно!
Desir3, не се притеснявай и спри да се теглиш Успокой се, хапвай си дюкански вкусотии и ще видиш как резултатите ще дойдат сами!
Изабо, и аз се чувствам позаслабнала! Браво на нас Мен някакъв глад ме гони от няколко дни и само си хапвам..предполагам че няма нищо лошо в това! Нали все пак не броим калории
свидна липсваш ни!!!!!!
Ох, ами май това е засега!...Ако се сетя нещо пак ще пиша!
Адиос рагаци
П.С. Присетих се,че имах идея да основем една темичка само за рецепти..ама авторски де Мен вече ме е страх да отварям теми, щот... Ай кажете си мнението сладурки
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1028  
Стар 2nd April 2008, 08:37
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

здр момичета днес ми е последен ден на пз от утре пак p 3 дни направо ще полудея ама какво да е прави иsкаме да сме хубави и ще стискаме зъби ,лек и спорен ден
Отговори с цитат
  #1029  
Стар 2nd April 2008, 09:22
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от opop
Izabo, няма да оф-кам вече.
Предупреждавам: Не се заяждам, за да не ме нападнеш.

Google ще ти каже също така, че не е полезно и ограничаването на храната до протеини и въглехидрати, идващи само от зеленчуци, т.е точно този режим. Google ще ти каже, че е препоръчително да се приемат плодове всеки ден...

И нещо относно предишния ти пост: Google (и не само той) ще ти каже, че е нездравословно да се приемат 500ккал. на ден - горе-долу колкото си приела ти.

Нищо лично и заядливо повтарям. и
Няма нищо по-хубаво от градивната критика ! И аз не искам да се заяждам, но признавам, че малко ме подразни тона ти..., нищо повече..

Относно продължителното ограничаване на мазнини и въглехидрати... Знам, че e вреднo... Аз тук май съм единствената, която апелира режимът да не се спазва прекалено дълго време време без прекъсване. Няколко пъти вече съм давала линкове към статия по повода в сайта на bb-team - пише за това как високобелтъчната диета се отразява на здравето..., колко време да се прави без прекъсване, как да се тренира и т.н.....Даже вече си мисля, че досаждам с тая тема

Относно количеството храна, което приемам....по ред причини (някои неприятни..., други още повече ), се случва понякога да не ям достатъчно. Само че не съветвам никого да го прави, даже напротив, случвало се е и аз да обръщам внимание на оскъдното меню да други момичета.

Опитвам се да съм полезна с каквото мога...., а може би така и себе си надъхвам...

Надявам се и желая на всички да постигнем желаните резултати по един здравословен и не толкова изнервящ и депресиращ начин!

Allegra, идеята за отделна тема за рецепти е чудесна ! Може като в други форуми да изберем различни цветове, с които да пишем рецептите, подходящи за различните фази, за да се ориентираме по-лено

Хубав и усмихнат ден!
Отговори с цитат
  #1030  
Стар 2nd April 2008, 11:49
Цилиндър Цилиндър не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Привет на всички борци под знамената на П.Дюкан.
Рядко влизам във форума, но повече от месец съм на режим.Ям често и различни количества. Не обичам да консумирам месо, но открих пуешко пушено месо, което ми харесва на вкус. Относно сиренето, няма сирене без холестерол. Има евтини сирена с извлечени мазнини и заменени с други мастни продукти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:24.