IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #521  
Стар 13th February 2008, 13:39
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ZANDALEE
Izabo,препоръчвам ти всичко друго но не и подскачане,защото има вероятност да си изсипеш бъбреците.Това съвсем сериозно го казвам,защото при диета тъканта която ги държи отслабва и се получава това изсипване, което е необратимо.
Това и тичане на пътека в залата ли изключва или имаш предвид само подскачане на място? (то има ли голяма разлика в подрусването..? )... Аз образно казах "подскачане".., имах предвид всякакви упражнения в домашни условия, въпреки че и в банята съм тичала на място (с някакъв успех дори ...)
Отговори с цитат
  #522  
Стар 14th February 2008, 09:07
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
въпреки че и в банята съм тичала на място
голичка ли тичкаш.
Ами ако ти е страст тичай си ама не много често.Може да добавиш бързо ходене където и да отиваш с по ситни крачки,ходене на пръсти в къщи(особено в банята (шегичка))и т.н...
Отговори с цитат
  #523  
Стар 14th February 2008, 10:21
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ZANDALEE
....голичка ли тичкаш.
Ами ако ти е страст тичай си ама не много често.Може да добавиш бързо ходене където и да отиваш с по ситни крачки,ходене на пръсти в къщи(особено в банята (шегичка))и т.н...
Полуоблеченичка (в повечето случаи )..., а иначе в банята, защото в другите стаи мебелите се тресат (можеше и да си спестя уточнението )
Не бих казала, че ми е страст, мога и без него да мина (както и без всяко друго упражнение ), но се налага вече да действам против естествения си и дълги години култивиран мързел ...
Ходенето пеша е о.к., само да стане над нулата, че тоя студ малко ме изнервя....А ходенето на пръсти е още по-добра идея..., само не разбрах шегата с банята...(любимият видимо не се страхува още от мен , че да го приближавам изотзад...на пръсти... )
Отговори с цитат
  #524  
Стар 16th February 2008, 18:34
walk walk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 34
По подразбиране

Zdraveyte izvinyavam se za latinicata no kompa mi neshto ne e nared.
Ta zna4i karam si samo PZ neshto kato NVD abe may sama si go izmislih rejima kogato moga karam cyal den na proteini. kato stane zor hapvam salatka. 4uvstvam se mnogo dobre. Sega da se pohvalya za 1 sedmica merkite pak namalyaha.
V na4aloto : byust-93 taliya-72 hansh- 107 gorna chast na bedro- 63 srednata chast na bedroto 58

Sled udarniya rejim : byst - 91 taliya 68 hansh- 103 gorna chast na bedro 59dolnata ne se seshtam

Sega: 16.02.2008- byust-89 taliya-65 hansh- 101 gorna chast na bedro 58 dolnata chast na bedro-51

Kilogrami 64. Viso4ina 172.

Dovolna sum za sega. Shte mi se hansha da stane pone 95 taliyata 60 i bedroto 54 kilogramite 58
Veche sled 1 sedmica shte dokladvam za merkite.
Uspeh na vsi4ki
Отговори с цитат
  #525  
Стар 20th February 2008, 21:09
Цилиндър Цилиндър не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 5
По подразбиране Първи ден

ПЪРВИ ДЕН!
108 кг-пожелайте ми успех!
Отговори с цитат
  #526  
Стар 20th February 2008, 22:11
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

УСПЕХ!
Отговори с цитат
  #527  
Стар 21st February 2008, 10:10
elbiwesi elbiwesi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 6
По подразбиране

Успех и от мен!!!
Аз да споделя - след 1 месец и три дена съм -7,00 кг.Но се случва нещо странно.През последните 2 седмици не свалям нищо .Само мотая едни 0,5 кг нагоре-надолу. .Но не смятам да се отказвам.Искам да сваля още поне 3 кг и ще упорствам пък
__________________
Живей живота си така,като че ли всеки ден е последен.Защото един от тях ще бъде такъв.
Отговори с цитат
  #528  
Стар 21st February 2008, 10:15
walk walk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 34
По подразбиране

и аз бях така elbiwesi затова минах само на ПЗ. и пак свалям. аз за 20 дена свалих 4-5 кг.

Цилиндър УСПЕХ и от мен. и да пишеш за резултатите[/b]
Отговори с цитат
  #529  
Стар 21st February 2008, 10:24
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

В застой сте. Сменете режима за малко. Направете нещо различно, защото организма ви е привикнал към него.
Отговори с цитат
  #530  
Стар 21st February 2008, 15:53
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране

Здравейте мацки,от месеци следя тази тема и вашите резултати ме надъхаха страшно много!Днес съм на лунна диета и тази мисля че ще е добро продължение!Само още нещо исках да попитам,за да съм сигурна 4е правилно съм разбрала-след ударните дни,смятам да направя 6-7,се продължава с дните от смесения режим, които комбинират протеини и зелен4уци, а не тези, които са само на 4исти протеини,нали? ина4е биха се събрали пове4е от 10 дни само на протеини?!?Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:50.