IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 14th February 2011, 18:35
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди

Дали е достатъчно?!И аз спя с Енерджито и според мен си е напълно достатъчно.Теб какво точно те притеснява

Енерджито е по-стегнат, за по-големи натоварвания е.
Незнам какво точно ме притесснява струва ми се не достатъчно стегнат, а и няма банели.
Отговори с цитат
  #202  
Стар 14th February 2011, 19:00
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Аз спя с Енерджито и ми е супер ,ако излиам и съм с по-затворена блуза пак съм с Енерджи,другите ми се струват ала-бала
А,за банелите..............,не мисля ,че за спане трябва да е с банели,май не е толкова полезно
Отговори с цитат
  #203  
Стар 14th February 2011, 19:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Стоянов каза,че нямало значение с какъв
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #204  
Стар 14th February 2011, 21:45
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
Оф,то и аз с тези сутиени след операцията не мога да се оправя нещо.
За спортния Триумв С ми е добре,но за такива с банели съм Д,на Д банела най-доре ми обхваща гърдата отдолу,но при някои модели Д чашка,ако банела ми обваща гърдата в горната част остава леко свободен.Не знам дали се разбира от обяснението.Но гърдите са ми по разляти настрани и по-малко изпъкнали напред
А, за Триоекшн-а ,определено 80 Д,ще ми е най-добре,но все няма.
Пък и ти си с доста по-голями от моите импланти,аз съм 450 и почти без жлеза.Подгръдната ми е 80,с имплнтите съм още 15тина см. отгоре
Копирам си отговора от другата тема,защото по грешка го написах там
Така днес в салона където ходя на поцедури,едно от момичета ме измери.Подгръдна 81-82,гръдна 99-100.Купих си 80 Д енерджи и ми е много добре
Отговори с цитат
  #205  
Стар 14th February 2011, 21:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
Подгръдна 81-82,гръдна 99-100.Купих си 80 Д енерджи и ми е много добре
Знаех си
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #206  
Стар 17th February 2011, 21:52
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Вчера си купих страхотен сутиен с Д чашка.както обясних банела ми е идеален на Д чашка,обхваща ми идеално основата на гърдата,но отгоре стои изпразнене сутиена.Не знам как да го обясня,но остава незапълнено място някъде в средата,после пак прилепва към гърдата.Абе един вид гърдите са ми по широки отколкото издадени напред.Предполагам това се дължи и на самата форма на импланта.
Обаче извадих банела/металната/част и сега ми пасва идеално.
Много е странно това,може би ,евентуално ,ако реша след време да ги сменя,ще искам по тесни,но пък по-изпъкнали
Някои друг има ли с такъв проблем!?
Отговори с цитат
  #207  
Стар 18th February 2011, 08:18
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Това е ефекта на средния профил - широка основа, малка проекция /издаденост напред/. Точно това не ми харесва и на мен, но пък варианта, който споменаваш ти няма да е по-добър. Според мен на широката основа подхожда по-голяма проекция, лошото е че така се отива на по-голям кубик. Аз бях шокирана като ми казаха, че от 360 кубика ще трябва да отида на 420 за да се увеличи проекцията с 1,1 см. Още нищо не съм предприела, но вероятно ще си сменя имплантите.
Отговори с цитат
  #208  
Стар 18th February 2011, 08:40
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Гооолям кубик му е майката.... Ако са изпъкнали много напред - адски изкуствено стоят, ако са по прибрани - стои не запълва отпред сутиена...Момичета, по-малък проблем ли беше като сутиенът ви се изпълваше предимно от подплънките... сега...
Отговори с цитат
  #209  
Стар 18th February 2011, 09:01
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

По-разумно е да търсиш подходящи сутиени, та ако трябва и по поръчка да се шият, отколкото да си преправяш гърдите, за да ги нагодиш към наличните сутиени
Отговори с цитат
  #210  
Стар 18th February 2011, 11:06
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
По-разумно е да търсиш подходящи сутиени, та ако трябва и по поръчка да се шият, отколкото да си преправяш гърдите, за да ги нагодиш към наличните сутиени
Права си Емико, но аз не искам да ги нагаждам към сутиените, искам да не ми стоят плоски.
В тоя ред на мисли стигаме до заключението на Гуен : в този случай няма друг вариант, освен по-голям кубик. Имам широк гръден кош и с малка основа би ми останало още по-голямо разстояние помежду, то и сега не е малко според мен...
Пък и щом Заякова ми казва такива кубици, дето по принцип е пестелива в това отношение, явно това е положението.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: засутиена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:35.