IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 11th August 2009, 08:16
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Напълно те разбирам, аз също имах несполучлива операция, но мамопластика и така и не си потърсих правата, защото ми писна да ходя до София и да се опитвам да разговарям с доктора си, а той да се измъква. При мен обаче здравословен проблем не е имало, просто имам асиметрия, едната гърда е малко по-сплескана и разлята встрани, но със сутиен не се забелязва много. И ще се коригирам при друг лекар. Но при теб и Цветелина нещата са много по-различни. И мисля, че дори няма да се наложи да стигате до съд, достатъчно ще бъде да й пратите адвокат с исканията си - поне да ви възстанови сумата. Имаше една съфорумка, която си взе парите за несполучлива операция на носа от Емил Георгиев, за което и се възхищавам. Ако всички бяхме като нея, може би и докторите щяха да са по-предпазливи в действията си и нямаше да се захващат с операции, които не умеят.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 13th August 2009, 09:48
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Кое е по препоръчително за жена на 29 с леки бръчки и сенки? Ботокс или блефаропластика? Искам да изгладя проклетите бръчици, много ме дразнят и ми развалят усмивката Сенките не ме дразнят толкова колкото бръчките, а когато имам натоварен период се появяват и торбички Искам най накрая да реша този проблем, искам свежо лице
Отговори с цитат
  #93  
Стар 13th August 2009, 09:54
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Къде точно са бръчките - по клепача или отстрани на очите, т.нар.пачи крак? Тъмни сенки не се коригират с операция или ботокс, понякога помага химичен пилинг, но това най -добре ще ти каже дерматолог. А за пачи крак ботокса е добър вариант. Блефаропластката е подходяща при увисване и набръчкване на горни клепачи и торбички на долни.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 13th August 2009, 10:09
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Пачи крак. Всички ме убеждават че това са мимически бръчки, обаче ги нямах преди няколко години. С всяка година се задълбочават все повече и вече ми прищрака лампичката че е време да взема мерки. Чух че в СкинЛине правят ботокс процедури.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 13th August 2009, 10:39
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Аз си правих мезотерапия на лице в Скин лайн и видимо имах подобрение на тези бръчки, както и освежаване на цялото лице. Наесен мисля да правя пак. За блефаорпластика може би ти е рано още, рядко се прави в тази възраст, обикновенно при наследствени паднали клепачи или торбички. При теб явно са в резултат на преумора, щом не са постоянни.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 13th August 2009, 21:56
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Искам да си направя блефаропластика на горния клепач.Засега нямам торбички и врязани бръчки около очите, но горния ми клепач сякаш е увиснал към окото.Смятам че след такава операция, очите се отварят и съвсем друго става излъчването.А дали може да се промени и формата , например да ги направиш по -бадемовидни?.Мислех си, че това е най-лесната операция, но като чета написаното по-горе от Cvetellina,направо ме побиват тръпки.Искам да се насоча към добър пластичен хирург и ако някой е по-запознат, нека пише ....
Отговори с цитат
  #97  
Стар 13th August 2009, 23:47
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Може би браулифтът е по-подходящ за резултата, който ти искаш.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 14th August 2009, 06:43
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Не знам дали браулифта е по-подходящ, но в България го предлагат две-три клиники. В София по-конкретно Стоянов и Георгиев. Аз лично не бих препоръчала нито единия от двамата. От Стоянов аз съм си патила с неуспешна операция, а когато започнах да се интересувам от блефаропластика, ми писа едно момиче от друг форум, която си е правила браулифт при Георгиев и е обезобразена. Сега чака да минат няколко месеца за да търси корекция, и то другаде. Каза ми също,че много от лекарите направо и отказват да се заемат с нейния случай, защото след проблемите които й е създал Георгиев, никой не гарантира резултат. За психическото й състояние няма какво да ви обяснявам. Въпреки всичко намери сили да се свърже с мен и да ме предупреди. За блефаропластиката изчакай, аз вече имам насрочена дата, ще пиша след това.
Отговори с цитат
  #99  
Стар 16th August 2009, 13:35
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Ок! Ще чакам, искам да ми разкажеш с подробности ....Успех!
Отговори с цитат
  #100  
Стар 18th August 2009, 16:22
justpetya justpetya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Моля за няколко имена на добрите в блефаропластиката.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Блефаропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:30.