IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 31st July 2009, 00:07
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Много гадно И много страшно...Има ли начин да се намалят щетите..
Отговори с цитат
  #82  
Стар 31st July 2009, 06:56
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Наистина е страшно, и най-лошото е че въпросната докторка е офталмолог и би трябвало да знае до какви проблеми може да доведе неправилно извършената интервенция. Защото в случая според мен не е трябвало да се реже кожа, а да се отстранят само мастните натрупвания. На 32 години човек едва ли има толкова отпусната кожа на клепача, че да е за изрязване. Но явно от операции по клинични пътеки се печели далеч по-малко отколкото от пластики ... Затова всеки с медицинско образование твърди, че може да прави всякакви операции, а последствията за съжаление са за сметка на пациента. Искрено ти съчувствам за станалото, ако е възможно нещо да се поправи в никакъв случай не се обръщай към същата лекарка и дори смятам, че трябва да търсиш обезщетение /дано имаш епикриза или някакъв документ, с който можеш да докажеш, че си оперирана от нея/.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 31st July 2009, 09:15
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Cvetellina, това е ужасно, което ти се е случило! Опитай се да не изпадаш в депресия, решение винаги има, но ще го намериш единствено ако запазиш самообладание. Аз съм с подобна съдба, също обезобразена, но друга част от лицето, минах през ада, все още има неща за корекции, знам как се чувстваш....
Опитай се да си вземеш парите обратно и търси друг хирург!
Говори за проблема си, не се затваряй в себе си!
Тук във форума също ще намериш подкрепа, сигурна съм!
Отговори с цитат
  #84  
Стар 3rd August 2009, 21:55
Cvetellina Cvetellina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Благодаря на всички за оказаното внимание.Емико, сподели моля те какво точно ти се е случило и при кой доктор пострада.Сега добре ли си?Каде отиде за да те оправят?Всяка информатция ще е от полза.Благодаря и до скоро.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 4th August 2009, 13:43
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Cvetellina, проблемът при мен е в носа, писала съм подробно в раздел "Ринопластика" в темата за Цветков. Направих реоперация при Джамбазов, но това след почти 5 месеца, не ме питай как се чувствах през тези 5 месеца, всъщност предполагам така, както ти в момента се чувстваш.
Сега ми предстои трета ринопластика, която в очите на всичките ми близки е просто каприз, но всъщност аз правя всичко това за себе си и за мен е важно, като се погледна в огледалото да виждам това, което на МЕН ми харесва.
Използвай омразата която сега се генерира в теб , трансформирай я в енергия, която да ти помогне да се справиш в този труден момент, не я оставяй да те разруши!
Отговори с цитат
  #86  
Стар 4th August 2009, 17:40
Cvetellina Cvetellina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Eliko, благодаря ти за отговора.Не знам как си намерила сили, но аз незнам дали ще се справя.Нямам желание за нищо.Много ме е страх да не се получи зле отново.Незнам какво да правя.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 10th August 2009, 00:38
ramona ramona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 3
По подразбиране

към Ралица:Опитвам се да си набивам в главата ,че духът е това ,което прави от човека личност, а не външността.Трябва да го преодолея и да продължа да живея
Отговори с цитат
  #88  
Стар 10th August 2009, 01:13
ramona ramona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Аз също пострадах от въпросната Мария Михайлова.Умишлно пропускам Доктор пред името и.На 15.04.2009г си направих блефаропластика на горни и долни клепачи.Савсем закономерно имах тежък възстановителен период,с инфекция на очите и меките тъкани около тях.Сега вече резултатите са налице.Асиметрия,удебелени белези.Левият горен клепач много изрязан,окото не се затваря.В следствие-изсъхване на роговицата.Срязани долни клепачи и двата,в слъзните канали.Ретракция или провисване на долните клепачи под ириса.Но най гадното е ,че лицето ми в тази част е издълбано до костта.Имам само кожа и околоочният мускул отдолу,който при всяка мимика изпъква.Вече не мога да се усмихвам.Приличам на изкормена риба.Лицето ми е опустошено
Отговори с цитат
  #89  
Стар 10th August 2009, 11:17
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Ужасно е, че се случват такива неща. В последния брой на списание "Прическа и стил" има статия, за въпросната "докторка", явно си е платила за реклама с цел привличане на нови "опитни зайчета". Дано има някакъв начин да се оправят нещата при вас двете. Рамона, мисля, че с липофилинг може да се коригира издълбаното до кост място, но за останалото може да каже само специалист. А не сте ли помислили да си потърсите правата по някакъв начин? За това, което ви е причинила би следвало не само да ви върне парите, а и да ви плати обезщетение. Мисля, че заедно бихте постигнали повече. Тук не става въпрос само за недобър естетичен резултат, а и за здравословен проблем. Във форума имаше една журналистка, бихте могли да потърсите и нейното съдействие. Заплахата да бъде изобличена в медиите може да накара "лекарката" да ви върне поне парите за операциите, те и без друго ще са ви необходими за корекции.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 10th August 2009, 22:52
ramona ramona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Не знам дали ще имам сили и нерви, да си тъся правата.Ще реша.От силният стрес и депресия, си докарах нов здравословен проблем.Един възел на щитовидната жлеза се е акивирал и расте много бързо.Трябва да взимам мерки.Вече се чувствам-втора ръка човек
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Блефаропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:15.