IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd June 2009, 21:33
Аватара на atanasdk
atanasdk atanasdk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 69
По подразбиране Задържане на вода при тренировки за релеф?

Имам много странен проблем като тренирам за релеф (с малки почивки и повече повторения или ХИТ) задържам вода, най-много по долната част на корема? Спрях с фитнеса за 2 седмици и веднага се махна водата, почнах пак и за няколко дни пак се натрупа основно около корема. Моля ако някой може да ми обясни защо се получава така и как да реша този проблем. Трябва ли да премина на друг спорт? Тренирам около 6 години...
__________________
"Светът е красив със своето разнообразие."
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th June 2009, 06:52
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране Re: Задържане на вода при тренировки за релеф?

Цитирай:
Първоначално написано от atanasdk
Имам много странен проблем като тренирам за релеф (с малки почивки и повече повторения или ХИТ) задържам вода, най-много по долната част на корема? Спрях с фитнеса за 2 седмици и веднага се махна водата, почнах пак и за няколко дни пак се натрупа основно около корема. Моля ако някой може да ми обясни защо се получава така и как да реша този проблем. Трябва ли да премина на друг спорт? Тренирам около 6 години...
Нямам представа какво общо имат малкото почивки и многото повторения с релефа. По-скоро бих казал, че нямат нищо пряко свързано.
Но знам, че искат повече енергия и работа в мускула, което означава повече метаболитни процеси (горене на енергия) и повече възстановяване и оттан повече вода.
Моят съвет е да сманиш тренировката, като намалиш броя повторение и вдигнеш тежестта.
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th June 2009, 06:55
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Хранител, страхотен аватар
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Задържаненаводапритренировкизарелеф
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:16.