IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 6th July 2010, 14:04
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Аз някъде да съм говорила за тъпчене, мисля, че казах нормално хранене, което е доста различно, защото нормално не е 2 млека дневно!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 6th July 2010, 23:02
bufcho bufcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Стига сте се джавкали бе хора от толкова спорове съвсем се обърках моето мнение е да направя цялата диета на дюкан эащото просто както свалях и спрях не энам кво да праа и мисля да направя цялата эащото просто не энам вече коя да правя а дали ще стане нещо вече е друг въпрос понякога си мисля че просто тялото ми не иска да слабее повече не энам аэ свалих 20 кг но аэ бях много 83 и не съм доволна имам още много эа сваляне имам корем сланинки не съм увиснала спортувам си но просто щом съм эапочнала да го довърша до края ! искам още затова мисля да се спра на дюкан ! Вие как мислите по въпроса ?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 6th July 2010, 23:18
m_7227 m_7227 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Така е! Освен да се "джафкат",някои хора нищо друго не могат да правят! "garga_smela" на всякъде оплюваш хората и им убиваш желанието да постигнат нещо! Или пиши нещо,което да е от полза на вси4ки или спри да пишеш глупости.Никой не го интересува твоето глупаво и изцяло злобно и неориентирано мнение...правиш се на компетентна,ама в нищо не те бива! Такива като тебе са утайката на обществото!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 7th July 2010, 07:59
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

най-обичам да чета мъдрите съвети на тези с по 14 мнения
Отговори с цитат
  #25  
Стар 7th July 2010, 08:05
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

m_7227, като говорим за джавкане, мисля, че точно ти много нарушаваш добрия тон на форума с този пост. И ако си почтен човек, мисля, че дължиш извинение на гарджето заради агресивното си поведение и лични нападки по неин адрес. И като говорим за "глупости", твоят пост си е чист спам, защото не е по темата. Гарджето изразява мнение по въпроса и също има основание да не се интересува от твоето мнение. Всеки има право на мнение, а четящите решават с кое да се съобразят. Впрочем аз също не мисля, че за 10 дена можеш да свалиш 10 кг мазнини. Генетично възможното е 0,750 кг на седмица. Другото ще е от вода и мускулна маса. Но най-вече вода.
bufcho, Дюкан няма да ти навреди да го правиш известно време. Но ако искаш режим за цял живот, прочети пак съвета на BarbieGirl. Искам да те уверя, че диети, които отхвърлят нацяло солта, разчитат на загуба на вода. Те са за екстрено сваляне на килограми. Примерно преди сърдечна операция, при влизане в категория за спортистите. После, като почнеш да си ядеш сол, килограмите се връщат. А солта е необходима и е голяма грешка да я изхвърлиш от менюто си доживот. А и целта ти е не просто кантарът да показва по-малко, а да свалиш излишните мазнини.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 7th July 2010, 10:11
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
най-обичам да чета мъдрите съвети на тези с по 14 мнения
От който 10 ca лични нaпaдки, a нe мнeния по тeмa!!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 7th July 2010, 10:12
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
най-обичам да чета мъдрите съвети на тези с по 14 мнения
От който 10 ca лични нaпaдки, a нe мнeния по тeмa!!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 7th July 2010, 17:06
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Подигравате се на други, пък самите вие показвате дребнавост - какво значение има колко поста си написал, с постовете опит ли се придобива? На колко поста мога да стана доцент? Безсмислени приказки.
Както и опитите за мотивация в темата. Мотивацията относно друг човек можеш да постигнеш, ако си с него, около него, ако сте заедно в залата, ако тичаш редом до него на стадиона. При положение, че човек не желае да прави нещо, което ще му помогне, няма кой друг да го направи вместо него. Може да накараш някой да направи една тренировка, но когато демотивацията е тенденциозна, крайният резултат е нулев.

То самата тема отиде в съвсем друга насока и заглавието е по-редно да бъде "Как да променя ефективно режима си" , така ще отговаря на съдържанието.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #29  
Стар 7th July 2010, 18:33
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

най-мъдрият пак се изказа
Отговори с цитат
  #30  
Стар 7th July 2010, 18:55
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Кое точно е забавното - не разбирам как хора с 1800 поста почнаха да се правят на мъдри

3-те ти поста в тази тема са особено мъдри, надявам се, че го отчиташ.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нямаммотивациявечепомогнетеми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:59.