IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1031  
Стар 2nd April 2008, 13:19
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Здравейте на всички! Първо искам да ви кажа, че сте много готини! Аз отдавна следя темата и най-сетне намерих време да се включа. Няколко думи за мен - на 34 г. съм, висока съм 174 см и за около една година успях да се "разделя" с 22 кг. Как ли, с разумна диета и много спорт! Ходя 2-3 пъти седмично на степ-аеробика с латино танци и мн. ми харесва. Отдавна имам книгата и няколко пъти съм се пробвала да започна този режим, но все не ми се отдаваше. Аз не обичам месо и това ми е основният проблем. Ям само пилешко и риба. Любима храна ми са въглехидратите мога да си живея само на картофи, боб, ориз и зеленчуци до края на живота си... Обаче колкото и да ги ограничавам, няма отслабване, напротив!
От 15 дни съм на този режим и се чувствам горе-долу добре. Свалила съм 4 кг, за мен доволно, защото отслабвам мн. трудно!
Ще се радвам на подкрепа от ваша страна! Хубав ден желая на всички!
Отговори с цитат
  #1032  
Стар 2nd April 2008, 13:34
Аватара на Desir3
Desir3 Desir3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Allegra, мила, права си, ще го скрия някъде тоя кантар
Ellica, добре дошла и поздравления за постгигнатия резултат Продължавай в същия дух

Моето меню за днес :
сутринта : кафе с мляко
по-късно : Coca cola Light (не че се брои за ядене де )
за обяд : пилешка пържолка (на скара) и варено яйце
следобед : чаша кисело мляко (+ малко подсладител и ванилийка - става страшно вкусно кремче)
За вечеря - най-вероятно палачинка с пилешко месо и извара.

Моля, ако откривате някакви грешки да ме поправите незабавно
За сега от мен чао-чао и пълноценен следобед
__________________
~ * The Forbidden Fruit Tastes The Sweetest * ~
Отговори с цитат
  #1033  
Стар 2nd April 2008, 14:28
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Desir3, защо не закусваш? Колкото по-рано ти е първото хранене, толкова по-добре за метаболизЪма (и все пак да е поне 30 мин. след събуждане). А и трици не ядеш май....(не че на мен много ми помагат, ама...)

Ellica, добре дошла! Пилето и рибата са идеални за диетата, така че ще можеш да я спазваш пълноценно ! Много кг. надолу ти желая, да ни зареждаш и нас с ентусиазъм поради добрите резултати !

Купих си Стевия на капки. Продавачката каза, че горчи, когато се предозира. Тя лично ползвала на капки и била доволна, а и се продавала добре. Имаше и на хапчета, но тя препоръча капките (таблетките трудно и не докрай се разтваряли и почти не се купували). Честно казано, кафето ми беше малко блудкаво с капките, но е много вероятно да не съм уцелила дозата още , трябва да се поизчака явно малко да се разтвори хубаво, а и....кафето май не струваше така или иначе !

Allegra, ти би трябвало да можеш да намериш Стевия на прах без проблем.

Мисля да пробвам в млякото с ванилия... или с нес кафе. (или и с двете, лаком г**, к'во да се прави )
Отговори с цитат
  #1034  
Стар 2nd April 2008, 15:00
Аватара на Desir3
Desir3 Desir3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Izabo, триците си ги ям като добро дИтенце всяка сутрин , само дето днес се успах и нямах време да хапна Всъщност, действително не обичам да закусвам особено много, ама очевидно се нагала
А иначе аз станах специалистка по киселото мляко - със степчета, канела, ванилийка, какао (ммм мн хубаво), с джинджифил (мисля да пробвам), а също има ръж и леблебия на прах в пакетчета и с тях трябва да се опита (те попринцип са топли напитки и се разтварят във вода като какаото). Който обича разнообразието да сподели още идеи!
ХмМм да попитам има ли някаква съществена разлика м/у Coca Cola и Coca Cola Light (на етикета прочетох, че в Light няма никакви въглехидрати за разлика от Coca Cola-та)... Какво мислите вие?
__________________
~ * The Forbidden Fruit Tastes The Sweetest * ~
Отговори с цитат
  #1035  
Стар 2nd April 2008, 15:03
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desir3
Izabo,
А иначе да попитам има ли някаква съществена разлика м/у Coca Cola и Coca Cola Light (на етикета прочетох, че в Light няма никакви въглехидрати за разлика от Coca Cola-та)... Какво мислите вие?
В Light- a има аспартам, който е много вреден.
Отговори с цитат
  #1036  
Стар 2nd April 2008, 15:19
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Какво е Стевия
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1037  
Стар 2nd April 2008, 15:27
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Мда.., в обикновената има захар, а в диетичната (light) има изкуствен подсладител (аспартам), който е вреден, да, но и аз попийвам по малко количка......Най-добре ще е да не се изкушаваме и с малко, амЪ...

Сега те забележих, Алегро, кака , че питаш какво е Стевия.... А аз се разпрах да пиша за нея в последно време..... Чакай да пусна пак линковете....

На :
http://rc.agrocenter.info/document.p...rian&year=2006
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...%E8%FF&start=0
http://www.vselena.com/stevia.htm

Отговори с цитат
  #1038  
Стар 2nd April 2008, 16:03
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Опс, извИнетИ
Аз вместо захар ползвам течен подсладител ама много бързо ми свършва, защото е в малка тубичка от порядъка на 200 мл.
Аз се скъсах да пиша как се чувствам, колко папам и никой нищо не коментира! СърдА ви се пък *фръц на другата страна*
Прося си успокоение, че всичко е наред при мен..въпреки че тази сутрин се чувствам като бременен хипопотам
Трябва да си намеря мъж!
М/у другото давам ви моя скайп: po_box_o2h ей тъй да обменяме инфо ако някой иска..
Аз отивам познайте къде да изгоря снощното хапване
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1039  
Стар 2nd April 2008, 16:15
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

какъв течен подсладител....?...Аспартам, захарин....? Вредни са тез работи, а стевията е трева.
Хади, потърсвай си я на ПРАХ и стига вечИ с тез подсладитИли...
(не че аз ще спра степчетата и колата, ама айдИ...)..По-добре да поограничим аспартама, доколкото е възможно...

А за това, че папаш много....Нали няма ограничения в количествата...Не прекалявай с млякото само, иначе ...ноу преблем...
Отговори с цитат
  #1040  
Стар 2nd April 2008, 16:23
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Девойки, темата за рецептите я създадох!
Отностно течния подсладител, той е на Agasweet- ванилия, пише че е pure organic Agave Nectar flavored with pure vanilla extract...как мислите това да ли е ок..или е вредно
Изабо, душа! шЪ тЪ скайпна! (хаха звучи като една песен за едни дънки) хахахахахха))
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:38.