IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 10th February 2010, 10:35
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Какви са тия вредни приказки, че дундьо бил напуснал диетата? Ей ма , тука съм. Просто не бях на работа, а вкъщи немам нет. Стария ми комп е блаженопочивш от има-нема 2 години. Нов не се очаква в обозримо бъдеще.
Така, днес съм на въглехидрати. И ЩЕ ям милинки. Досега ви четох, че много сте изписали. И, признавам си, кой както ще да ме разбира, страшно се подразних. Може и причината да си е в мен и в характера ми. Обаче, момичета, форумът ни се е задръстил от пришълци, които с безмерно самочувствие ни поучават как да си пазим НАШАТА диета, нищо, че те не я спазват. Разбират му повече от нас!!!
Я да те питам, бе, блинблин, ти колко диети пробва, преди да минеш на твоето здравословно хранене? Беше при дюканките от ден до пладне, преди да си разбрала тънкостите на режима, се изнесе и вече поне 5 месеца се бориш с 5-те си килограма чрез здравословното си хранене. Е, аз пък свалих 18 с Дюкан. И понеже тук прочетох една дивотия, че някой си умрял от глад на Дюкан, питам сигурен ли е, че е бил на Дюкан? Щото от най-личен и богат опит мога да твърдя, че баш там глад няма, ама никакъв. И затова сега ми е по-трудно, защото съм разглезена. Другата дивотия, която прочетох, е, че с Дюкан се разграждали мускули, моля ви се! А бе като сте неграмотни, трайте си, бе! С протеини не можеш да разграждаш мускули. Ама тоя форум не е да ограмотявам някого и да защитавам някой режим. Тоя форум е за 90-дневнички. Който не ни одобрява диетата, да си ходи в неговите си форуми и да не се бърка! Сега за момента това е моят избор и недорасли, недозрели и непрочели достатъчно книжки госпойци нема да ми повлияят. Имам си глава на раменете да си решавам.
Далия, това не се отнася всичкото за тебе, Обаче малко си кон с капаци. Затова не се опитвай и ти да налагаш твоите крайни възгледи за диетата.
Извинявам се за тона. Що пък да се ивинявам? Не се извинявам!
Геричка, поздравления за резултатите. Сега да докладвам за мен: теглих се снощи. 4-5 кила, дето бях навъртяла обратно, са се изпарили. Те не са били 4-5, имало е вода. Но предвид дългото време, в което съм била на режим и преди 90-дневната - и това ако не е успех, не знам кое е. Така че майната им на всички критици!
Отговори с цитат
  #512  
Стар 10th February 2010, 10:49
dimi dimi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Aсеновград
Мнения: 22
По подразбиране

Отново благодаря за съветите, ще проета за здравословното хранене.Проблема при мен сега е, че съм 2 смяна, уча в Пловдив и не ми остава време за нищо.Опитвам се максимално да спазвам режима.До 12 часа съм на 2 грейпфрута (фреш-разбрах че е полезно за отслабването) а след това трябва да си хвана влака, който е точно в 12 и нямам време за обяд.В голямото междучасие в училище си взимам сок или ябълка, което не ме наяжда като обяд, но ... има един супер маркет до нас, и има готвено, разни салати, ориз с зеленчуци и т.н. но в тях има повече мазнина като олйо, майонеза и т.н. от колкото можете да си представите.Няма нито 1 нормална салата.А като се прибера у нас, няма нищо сготвено, баща ми е на работа до 18:30 аз се прибирам в 19:00 и няма как просто.Майка ми почина преди 1 година и сега с баща ми сме сами.Затова всеки гледа нещо да скълпи за вечеря и да мине... в смисъл у нас се готви много много рядко да речем на 2 месеца 1 път.През дугото време излизаме по ресторанти и т.н.
__________________
Живота не струва нищо, но и нищо не струва колкото живота (:
Отговори с цитат
  #513  
Стар 10th February 2010, 10:53
Теди Теди не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: България
Мнения: 17
По подразбиране

Аз днес съм на плодове .За Дюкян не знам да съм била гладна никога не съм чувствала глад.Отслабнах,но грешка направих ,когато спрях цигарите на края .Чела съм за цигарите ,че метаболизма се завръща след 6 м до тогава си склонен към напълняване.Не сме прешълци ,защото тук наистина този форум ми харесва и е по хубав,защото от татък при фиданките много глупости и много ядене.Те половината бяха на точкова диета.Та така може и да съм напълняла след Дюкян заради това ,че навлизам в менопауза но тоя начин на хранене ми се отразява много добре.Не крия годините си те са 45 както писах по рано.Ако може не пушете,не знаете какво удоволствие ти доставя храната ,когато не пушиш и колко си свеж и кожа и т .н Но ще започнете да ме критикувате ,че не пиша по темата и така:сутринта кафе с подладител ,вода много пия 10.30 банан днес съм на плодов ден леле мале до тука не чувствам глад .Без плодове и риба пък аз не мога.Така на обяд 3 печени ябълки с подсладител през 2 часа плодове и вечеря пак 2 печени ябълки.Някой ако има плодов днес да пише и изобщо пишете при мен има напредък не се тегля кантара ми не е от електронните но сантиметрите си казват.Имах малко паласки но взеха да се прибират Ох много обичам да готвя това ми е хоби тая сутри н какво хубаво слънце изгря а сега облаци
Отговори с цитат
  #514  
Стар 10th February 2010, 11:01
Теди Теди не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: България
Мнения: 17
По подразбиране

Дими живота е много коварен моите съболезнования за майка ти .Аз също преминах през много парапети моя съпруг почина точно когато се оженихме след 2 г.Бях на 22 г.детето ми на 9 м Но омъжих се повторно след 5 год.и до днес днешен си живеем без брак и се разбираме много добре вече 16 годМилото лошо е без майчица направо ме разплака в момента,защото знам какво е загуба.Защо не отидеш на диетолог и да се прегледаш и да ти направят те диета ,защото годините ти са малко до колкото разбрах 14.От мен този съвет диетолога най добре ще ти каже коя диета и кой начин на хранене е полезен за теб в тази възраст,защото да не си навлечеш и по-вече кг.
Отговори с цитат
  #515  
Стар 10th February 2010, 12:28
Теди Теди не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: България
Мнения: 17
По подразбиране

За тая тиква ще попитам като се води зеленчук в плодовия ден може така ли?Ами нали плодовия ден е само плодове и може и ядки аз хапнах 2 ореха не печени.Я някой да ми каже как да си сложа аватар,че нещо в тука не мога да го направя!
Отговори с цитат
  #516  
Стар 10th February 2010, 13:03
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Привет и от мен гледам доста сте изписали снощи.И то повечето който не пазят режима а в ролята на всезнайковци е немога и аз да си замълча Дундьо не стига че форума е за 90-дневната диета ами само критикуват кой какво и защо ама достатачно зрели хора сме всеки си има глава на раменете ще прави каквото си изка и сметне за добре.Както и във случая всеки сам си избира менюто какво да яде и кое е най-подходящото.И въпреки това че ядем милинки,тортички и т.м. пак се радваме на добри резултати.Ако няма ефект и не ставаше нищо тогава защо свалих за 30дни 7кг ай няма нужда от излишни тъпи коментари тук се пише по темата за 90-дневния режим който му се пише за здравословно отслабващите да си го намира форума и там да дава акъли и съвети.Днес съм на белтъци сутринта пийнах 3в1 и вода на това съм до момента че бях на тежък изпит и ми беше страшно притеснено и нито глад нито до нищо не ми беше но мина успешно за което се много радвам и сега ще виждам какво ще хапвам лек ден сладуранки
Отговори с цитат
  #517  
Стар 10th February 2010, 13:04
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Теди, има сайтове за аватари. Напр. БГ мама става. Напиши в гуглето "аватар" и ще ти излязат стотици. Избери някой на език, дето му разбираш, и следвай инструкциите. Впрочем съжалявам за недоразумението. Като говоря за пришълци, нямам предвид всички от други форуми, а тия, дето нямат нищо общо с 90-дневената диета, дето не си намериха една, която да направят от край до край, а като се спряха на нещо, резултатите им са почти въображаеми, обаче критикуват и дават акъл. Те много добре ме разбраха кои са, бъди сигурна.
Отговори с цитат
  #518  
Стар 10th February 2010, 13:11
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Ей, мацки, как сте...лелееее, какво чудо е ставало тук
Дундьо, как си
Ето, аз днес съм 10 ден от диетата. Принципно и аз мисля като Дундьо - не съм точката и запетаята на диетата. Ако ям на обед едно ядене от посочените, вечерта понякога е друго - просто не винаги имам възможност да повторя обедното меню. Днес например на обяд ядох картофена салата, но за вечеря мисля да си сваря малко кафяв ориз, че нямам възможността пак да ям картофи. Те това е...но за тези дни и аз усещам леко "хлабави" дрешки което много ме радва.
Моето мнение, че не трябва да се издребняво, но не трябва да има и "свободни съчинения" по тази диета. Не напразно при посочването в диетата пише КОИ храни спадат към протеини, бобови, въглехидрати и т.н.т.е.избираш между тях, а менюто е примерно - то така си и пише.
Та това е за сега от мене. Поздрави и целувки
Отговори с цитат
  #519  
Стар 10th February 2010, 13:15
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Геричка, честито за изпита! Обаче с туй 3 в 1 си за бой, щото има захар. Ха сега се наяж като хората, ама режимно и лягай да спиш. Като си на белтъци, спането не пречи, понеже организмът изгаря много енергия да ги препаботва. И си изпий бульона. Покрай изпита си била в стресова ситуация, освен това на бас, че почти не си спала. Значи си обезводнена. Пий много вода днес. Впрочем това е най-елементарната и абсолютно ефикасна мярка за справяне със стреса. За многознайковците - това го пише в медицинските книжки. Друга първа помощ са: дръжте се, здравословници, че ще ви стане лошо - цигара и малко коняк. И това е от медицинските книжки.
Теди, по въпроса за тиквата. Забравих одеве да ти кажа. Като анализирах диетата, стигнах до извода, че плодовете не бива да се заменят със зеленчуци. Сега няма да те занимавам с подробности, писала съм за това по-рано. Така че тиквата е добра във въглехидратния ден, правена със захар или мед. Тук са подходящи тиквите цигулки, те са природно много сладки. Иначе аз много ям тиква като зеленчук, правя супа, запичам я с кашкавал и сирене, стържа си в салатата от ряпа резенче сурова или попарена тиква. Използвай малките кръгли бели тикви, те са някакъв внос. Много са крехки и вкусни и нямат грам сладчина.
Отговори с цитат
  #520  
Стар 10th February 2010, 13:23
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

А, докато пиша, и Мимика се появила. Здрасти! А, добре съм, като избухна, здравословно изпускам парата и се връщам в релси.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:56.