IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 26th June 2008, 11:12
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Ами защо не си изтеглиш обикновен потребителски кредит?Два пъти по-малка е лихвата.........Дори и от там(от чужбина) да си го изтеглиш ще ти е по-малка,аз до колкото знам там са значително по-малки лихвите,тук се славим с едни от най-високите лихви..........А после и за преводи........направо според мен не си заслужава............
Отговори с цитат
  #82  
Стар 26th June 2008, 15:01
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Ами защо не си изтеглиш обикновен потребителски кредит?Два пъти по-малка е лихвата.........Дори и от там(от чужбина) да си го изтеглиш ще ти е по-малка,аз до колкото знам там са значително по-малки лихвите,тук се славим с едни от най-високите лихви..........А после и за преводи........направо според мен не си заслужава............


Да така е в чужбина са по малки лихвите!
Отговори с цитат
  #83  
Стар 26th June 2008, 16:16
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Там не ти искат хиляди документи и одобрения както тук
За 1 ден и си готов
Отговори с цитат
  #84  
Стар 21st August 2008, 10:13
blueeye83 blueeye83 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 142
По подразбиране

Здравейте!И аз искам да изразя възхищението си към всички,които са имали смелостта да предприемат тази стъпка,да следват мечтите си на всяка цена.Аз лично си мисля,че дори да имам парите,не бих се осмелила да си направя операция на бюста,въпреки че ми е доста малък,просто ме е страх от болката доста и от това,че резултата може да не е такъв,какъвто бих искала.Затова искам на всички,които са преодолели страховете си,да им кажа страхотни сте!Аз в момента събирам пари за ринопластика и до 2-3 месеца ще мога да се оперирам-дано да не се откажа в последния момент от страх!
Отговори с цитат
  #85  
Стар 21st August 2008, 10:15
blueeye83 blueeye83 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 142
По подразбиране

Здравейте!И аз искам да изразя възхищението си към всички,които са имали смелостта да предприемат тази стъпка,да следват мечтите си на всяка цена.Аз лично си мисля,че дори да имам парите,не бих се осмелила да си направя операция на бюста,въпреки че ми е доста малък,просто ме е страх от болката доста и от това,че резултата може да не е такъв,какъвто бих искала.Затова искам на всички,които са преодолели страховете си,да им кажа страхотни сте!Аз в момента събирам пари за ринопластика и до 2-3 месеца ще мога да се оперирам-дано да не се откажа в последния момент от страх!
Отговори с цитат
  #86  
Стар 21st August 2008, 10:35
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

Не се отказвай ,следвай мечтите си и всичко ще е наред ,не мисли за болката ,тя не е толкова голяма и се забравя бързо.Успех !
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 21st August 2008, 10:47
blueeye83 blueeye83 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 142
По подразбиране

Благодаря ти,Inkaaa!Дано преодолея страховете си.Все пак от месеци мисля за операцията,която съм си наумила (на носа).А за другото не знам дали някога ще се навия,но нищо не се знае.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 21st August 2008, 16:14
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

blueeye83 , мисля че изборът и мисленето ти е правилно .
Отговори с цитат
  #89  
Стар 21st August 2008, 18:23
blueeye83 blueeye83 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 142
По подразбиране

Не знам дали е правилно,че при мен страха надделява,защото си мисля,че може би хората,които са превъзмогнали всичките си притеснения са вероятно по-щастливи(въпреки,че за съжаление чета доста мнения на хора недоволни от избора си).Дива,ти подлагала ли си се на някаква операция и ако да-доволна ли си от резултата,а преди да се решиш-имала ли си някакви страхове?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВъзхищавамсенавсичкиВи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:45.