IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #18  
Стар 10th October 2009, 09:12
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Добро утро...
Как сте днес?
Някой няма ли да се похвали с минусче?

Неданеда дано да не избива проблема на никъде докато не пиеш лекарства... и да оздравееш по-скоро. Стискам палци и те гушкам.

Гардже ще ги пребориш тия пет кила за нула време... Много голям срок си си поставила чак до нова година.... другия месец ми се струва че ще се хвалиш че си в трета...

Далилка
успех с ударната (мисля си че седем дни са ти много, но ти си знаеш - и с пет ще имаш същия резултат). После да докладваш. А и мисля лично да ти направя един "оглед"... Последният път като те видях си беше супер. А сега си още по-супер с тази руса главица...

daniski и моя фитнес е във фермата във фейсбук - хахаха.... може да обменим някоя друга овчица...

Голям сладур си на снимката... много ме трогна онзи кът зад теб с иконите и снимките.... Честита да ти е новата блузка - със страст да ти я разкъсат...
Да ти е жива и здрава Баба Катерина ( и моята така се казва)... И да пие една ракийка заради нас ( че нали сега неможем....). Брей дали ще доживеем и ние толкова години. Представям си как сме седнали с бастуните до нас, фиркаме двайсетограмки и си приказваме за бай Дюкан и как ни е направил сексапилни ... та чак до старини сме се запазили фиданки....ей ги на, някакви дедковци подсвиркват иззад дувара... ръфаме с беззъби усти меки тричави палачинки и се заиграваме с фермата във фейсбук...хихихи....
Дай Боже да сме здрави.

NIKATA
супер стимул е втрещения поглед на бившия, нали... Дано са ти поникнали още един чифт крила и с лекота да прелетиш докрая на режима.

Весел и отслабващ уикенд ви желая!
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РежимътнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:07.