IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 21st February 2012, 20:17
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Момичета,някой знае ли защо НГ поставя Евросиликон/кръгли/за 2 700 евро?Цената е по-ниска в сравнение с останалите.Това някаква промоция ли е?!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 22nd February 2012, 10:23
bambina1 bambina1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Момичета,някой знае ли защо НГ поставя Евросиликон/кръгли/за 2 700 евро?Цената е по-ниска в сравнение с останалите.Това някаква промоция ли е?!
Евросиликон не са толкова качествени,по -нисък клас силикон са
Отговори с цитат
  #53  
Стар 22nd February 2012, 11:44
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз попитах Стоянов за евросиликона и той ми каза че в действителност качеството им много се е подобрило и са добри. Но в МакГана той повече вярвал и за това избрах него. Гуен беше с евросиликон ако не се лъжа и е доволна мисля. Но за съжаление тя отдавна спря да пише тук.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 22nd February 2012, 13:28
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Почти всички, които познавам с Евросиликон, са си супер доволни. Дори някои "тежки" случаи с КК, с доста корекции... за някаолко потребителки се сещам и чак до скоро им завиждах, че са избрали "опела".
Отговори с цитат
  #55  
Стар 24th February 2012, 19:10
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

anik ти ще ги сменяш ли скоро??Извинявай ако си писала някъде по темата,четох последно че незнаеш какво да правиш.......
Аз скоро мисля да ги сменям и ми се иска Макган....
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 24th February 2012, 21:29
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvet81 Виж мнението
anik ти ще ги сменяш ли скоро??Извинявай ако си писала някъде по темата,четох последно че незнаеш какво да правиш.......
Аз скоро мисля да ги сменям и ми се иска Макган....
Смених ги преди 3 дни с МакГан. Единят ПИП ми беше спукан
Отговори с цитат
  #57  
Стар 25th February 2012, 16:02
everlast everlast не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bambina1 Виж мнението
Евросиликон не са толкова качествени,по -нисък клас силикон са
Bambi, защо мислиш, че Евросиликон не са толкова качествени и са с по-нисък клас
силикон?
Отговори с цитат
  #58  
Стар 25th February 2012, 17:36
kimfile kimfile не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: SOFIA
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от princesavm Виж мнението
Момичета,

Малко да рефрешна тази тема. Мислите ли,че има разлика в марките, които се внасят в България (като ментор и макган, например) и тези в чужбина. Дали не плащаме само името, защото доколото имам информация, те се изработват на няколко места в света... Дали има такава разлика в качеството между ментор и евросиликон, например, каквато се налага в медийното и форумното пространството, че има?
Не знам дали ви е направило впечатление, но в България, когато някой се чуди как да пробута нещо, почва да го налага в медийното и форумно пространство. Докато за стойностните неща това не е необходимо.
Фрапиращ пример в това отнощение беше случаят с ПИП, а сега като чета хвалебствията за Ментор, си мисля, че някой иска да забравим , че това са най-твърдите и нееластични импланти, които се предлагат. Ако на някой все пак му предстои избор, най-добре е при консултацията си с лекаря да вземе различни импланти в ръце и лично да се убеди, че един Евросиликон например е далеч по-естествен от Ментор.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 25th February 2012, 18:47
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Не мисля, че някой "пробутва" Ментор. По-скоро хирурзите, които са имали доста поставени ПИП сега наблягат на сигурното. Под сигурно имам предвид историята на Ментор. Това са импланти, които могат да се проследят във времето назад. Колкото до изречението ти за естественост... ами и ПИП са супер естествени на пипане. Всеки има своето предпочитание за марка, но "доводът" за мекост/твърдост е малко несериозен
Отговори с цитат
  #60  
Стар 27th February 2012, 10:37
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Аз избрах ментор точно, защото са по-твърди. И повярвай няма нищо общо в усещането да пипаш имплант в ръка и вече поставен в гърдата(особено подмускулно).

Последно редактирано от qna_T : 27th February 2012 на 10:42
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Коиимплантисазапредпочитане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:54.