IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th February 2011, 19:33
natali.griice natali.griice не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: GREES
Мнения: 8
Изпратете съобщение чрез AIM до natali.griice
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от mocarrela
Знам, че има писано по темата, но това са точно въпросите ,които мен ме интересуват, а и на който не му се пише не е длъжен Благодаря на Silvana-kalpazana много ме надъха Само не разбрах каква й е била операцията, но няма значение. Някой ще ми каже ли каква е болката след подмускулно поставяне на импланта, вероятно е по-голяма от тази над мускула? За колко дни преминава ? Някъде четох ,че гърдите стояли близо до врата вярно ли е това ме стресира
ТОГАВА ВЛЕЗ В МАМОПЛАСТИКА.ИМА ТАКЪВ РАЗДЕЛ,АКО НЕ СИ ВИДЯЛА СИ ОТВОРИ ОЧИТЕ
КАК АЗ КАТО БЯХ НОВА НЕ ЗАПОЧНАХ ДА ПУСКАМ ТЕМИ С ВЪПРОС...БРЕЙЙЙ,АМАН ОТ МЪРЗЕЛИ
добре де ,какво е това отношение,та дори и да имаш някакво основание в случая не може да си толкова арогантна,та ако иска някой ще пише друг не,хубаво е добрия тон да го запазваме!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th February 2011, 21:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natali.griice
добре де ,какво е това отношение,та дори и да имаш някакво основание в случая не може да си толкова арогантна,та ако иска някой ще пише друг не,хубаво е добрия тон да го запазваме!
взех пример от една стара съфорумка
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th February 2011, 21:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

И натали,нека се пише в предвидените раздели и теми.Да си чувала за ред
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd March 2011, 01:40
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

мокарелла...незнам кой те е насочил към него все си мисля ,че ще е по-добре ако си избереш истински хирург да те оперира въпреки ,че се броят на пръсти...късмет.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd March 2011, 02:06
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Едно хубаво мнение не прочетох за Н.Георгиев,не е случайно това-mocarella-сама си направи изводите...при всеки има риск,но при този ми се струва,че рискуваш НАЙ-МНОГО Успех!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd March 2011, 05:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

ако е дала капарото от 1000 евро няма да се откаже и да загърби парите.аз,ако знаех,че така ще се случи при мен щях да се откажа дори в деня на операцията:д
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd March 2011, 08:52
Аватара на hrisii_pisii
hrisii_pisii hrisii_pisii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5
По подразбиране

аз препоръчвам николай георгиев , вече 2 години нямам проблем никакъв и изглеждат много добре гърдите прекалено добре даже , незнам какво толкова имате против него че не спирате да го оплювате
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd March 2011, 19:17
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

нищо нямаме против някой,ама що само хубави мнения искате вие...аман!и спрете да пишете глупости кой кого плюе-нарича се градивна критика,когато има за какво да с екритикува някой!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВъпросзаНиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:02.