IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th September 2007, 12:41
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kaldeia
Може точно да я спира защото я обича, а не обратното
Гери ,най добре ще каже защо я спира,но факт е че усложненията са голяма рядкост при мамопластика стига да си попаднала на добър хирург.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th September 2007, 13:32
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CREAMpie
Здравей, Гери, аз нямам пластични операции все още (планувам такава), но мисля, че е въпрос на приоритети.
И аз съм така и съм на същото мнение. Ако си си наумил, че нещо не е както трябва и искаш да се оперираш, това става приоритет номер едно и тогава парите идват от самосебе си, точно за тази цел-операцията..
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th September 2007, 14:48
пилето пилето не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Spain
Мнения: 66
По подразбиране

Гери,когато влязох в този форум за 1 пьт и на мен ми бе интересно какво работят всички момичета и жени тук,и как и от къде намират пари за тези операции,и до днес нямам отговор,но ще ти кажа за моите.Живея в Испания,гаджето ми работи като строител,взима 1050 евро,живеем скромно,аз така и 2 години не си намерих работа,нямам документи.Веднъж случайно го накарах да влезем в една клиника,просто за информация/дорсия се казва клиниката,във Валенсия/,питахме и ни казаха една цена от 6200 евро.Излязох и не се надявах на чудо,но след 2 месеца ни се обадиха и казаха че имат промоция-4800.Ако знаеш колко увещавания и молби бяха,после заплахи,обещания,че след операцията ще си намеря работа и ще си ги изплащам сама..и така половин година.Нямаше от къде да вземем тези пари,но разбрахме,че клиниката си има банки,отпускат кредит за дадена операция и после връщаш.Гаджето изтегли заема/тоъ има документи/и така станаха нещата,сега се ядосва,защото вече почна плащането-400 е на месец ,доста тежко ще се изплатят.Мисълта ми е,че тук наистина ти е дадена възможност,ако имаш документи да теглиш такива кредити и то за такива неща,докато в БГ няма такова нещо,и наистина незнам кой с какво си прави операциите,/освен тези,чиито съпрузи имат добър бизнес/И не ,че ме интересува много,но би ми се искало наистина никоя от жените,никога да не се продава,е това едва ли ще стане.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th September 2007, 14:53
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Ами и аз да се включа в темата , като една от тези, които изтеглиха кредит, за да си направят гърди.
Честно да ви кажа и за секунда не съм се разколебала, че трябва да го направя и съм наистина щастлива.
В началото, преди 1 година, когато реших, че искам да имам гърди и да си направя липосукция наистина единственото нещо, което ме спираше беше сумата за операциите.
Мислех си, че никога няма да мога да събера толкова пари накуп, особено като се има предвид, че съм слабохарактерна, когато става дума за shopping и постоянно харча пари за кави ли не глупости.
Накрая реших, че ще изтегля кредит - 10 000 от Банка ДСК за 3 години. Половината ми заплата отива за погасяване на заема, но така е по-лесно, отколкото да ги събираш.
Вярно - аз нямам деца и си харча паричките единствено за себе си, но все пак, ако човек е решил нещо и наистина много иска, винаги ще намери начин да го постигне.
Поздрави на всички и Гери, приложи някой женски трик за пред съпруга си и му покажи, че наистина го желаеш....
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th September 2007, 14:59
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Danielka
приложи някой женски трик за пред съпруга си и му покажи, че наистина го желаеш....
Офф,тея мъже
Моят как пламенно ме спираше,а сега не мога да го отлепя от циците си.Много ме дразни!!! Нахлници...
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28th September 2007, 15:02
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Много ме дразни!!! Нахлници...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 28th September 2007, 15:05
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
между другото споменах на майка ми, че след седмица заминавам за София за липо, тя каза ок, щом си решила...и след половин час ми звънна, че решила да ми даде парите вместо подарък за наближаващия ми рожден ден
Е ти си късметлийка, Бимби.
Моята майка каза: "С теб идвам, няма да те оставя, но пари за такива неща не давам!" Не че в Пловдив не я закърпих 1 000 лв. в Miss Sixty за дрешки, ама т'ва е друг въпрос...

Татко пък вика: "Не само, че няма да ти дам пари, ами и един бой ще изядеш, ако си сложиш силикон!"...хихихих, сега чака да ми мине, че да ме набиел...
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 28th September 2007, 15:05
Аватара на гери
гери гери не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 15
По подразбиране

Благодаря на всички за споделеното Много сте прави за всичко Може би аз съм си такава не умея да устоявам правата си и се примирявам с всичко незная дали ще ми се случи и на мен някога да изживея вашата радост но ще се радвам когато и вие се радвате Успех на всички и не бъдете като мен Чао, че нещо ми стана тъжно
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28th September 2007, 15:07
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

п.п. абе гери, що така се сдуха ако много искаш нещо, ще намериш начин. сама казваш че сте добре финансово. можеш например да изтеглиш кредит 5000 лева, по сто лева на месец предполагам можеш да си позволиш...лека-полека ще го изплатиш от собствената си заплата, за да не бучи мъжа ти. бтв той пари за въдици и разни такива мъжки щуротии не дава ли?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th September 2007, 15:16
Аватара на гери
гери гери не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 15
По подразбиране

Дава че даже и пушка за 1000 лв. в брой си купи....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВъзхищавамсенавсичкиВи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:43.