IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th September 2007, 15:21
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от гери
Дава че даже и пушка за 1000 лв. в брой си купи....
е ти си за бой в случая, не мъжа ти
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th September 2007, 15:54
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Гери, наистина, не се скапвай, тегли кредит, ако трябва. Използвай тая пушка да "притиснеш" мъжо до стената, обработи го с добро или лошо, той после може да е по - доволен и от теб. Виж какво казват момичетата. С теб сме! Бунт!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th September 2007, 16:02
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CREAMpie
Използвай тая пушка да "притиснеш" мъжо до стената, обработи го с добро или лошо, той после може да е по - доволен и от теб.
Хахаха... това определено беше свежо...
И моят когато за първи път му казах, чак скандал ми вдигна... Ама сега ходи с високо вдигната глава и в устата му е само: "моята жена така", моята жена онака"...
И аз теглих кредит от ДСК, но не съжалявам и за миг за това - ако знаех, че така добре ще се почувствам от това, че съм направила нещо за себе си - нямаше да чакам досега и щях отдавна да съм го сторила...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 28th September 2007, 16:45
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

Гери,не се натьжавай,и аз преди като четох форума мислих ,че никога няма да мога да направя операцията и ми ставаше много тьжно,но цховек никога не знае
Отговори с цитат
  #25  
Стар 28th September 2007, 18:10
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

И аз чета и се навивам да се оперирам от две години, така че..нищо не е станало изведнъж и хоп, айде, давай парите..ИМаш време да го премислиш и обмислиш 1000 пъти..И да събереш парите. За сега цените са такива, че са поносими.

Гери, ако мислиш, че мъжът ти е проблем, просто започвай малко по малко да говориш на тази тема, споделяй с него какво со прочела тук, въвличай го в нещата и в един момент, ще разбереш, че той няма да е толкова ппротив, колкото в началото МОят мъж като ходихме на консултация(защото беше с мен) и демонстрира завидни знания. И докторите акто го питаха от къде така и той "Ми моята жена като прочете нещо и веднага го обсъжда с мен. Затова знам толкова много"
Отговори с цитат
  #26  
Стар 28th September 2007, 21:24
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

аз си мечтаех за цици повече от 10 години ама работя в държавната администрация и заплатата ми не е никак голяма но си наложих да харча по-малко и за година и половина спестих половината от сумата, а другата половина взех на заем от една приятелка с уговорката да и ги върна когато мога
Отговори с цитат
  #27  
Стар 29th September 2007, 00:34
roxy roxy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 79
По подразбиране не се отказвай от мечтата си !!!

И аз да споделя ,как дъъъъълго,дълго си мечтаех за тези красоти,ама никога не съм вярвала ,че ще станат реалност.Но за разлика от Гери аз все си мрънках,хронично,ей така.С една моя приятелка (която има естествен -невероятен бюст,след като е родила 2 деца)започнахме да намиламе двете(а кой мъж не е цицоман?)Моя мъж по едно време взе да се бъзика че ще ми даде парички само за една -посредата))Докато един ден не написах @ на докторката ,и отговора беше светкавичен. Следвайте мечтите си,наистина се убедих ,че човек като иска нещо силно -то се сбъдва!А е факт ,че след операцията мъжете се кефят максимално,едно че ТЕ са го направили за жена си-ПРЕСТИЖ едва ли не,и второ ,че се "фукат" с добре изглеждащата СИ съпруга.(лично мое мнение) За това на всички които искат а мъжете им се опъват-не се отказвайте,няма мъж който не дава ,има жени дето не знаят как да си поискат!!!!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 29th September 2007, 08:54
Kaldeia Kaldeia не е на линия
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Аз врънках на мъжа си докато той не взе кредит. Аз изкарвам пари но кредит няма да ми дадат. Моя мъж обаче не е цицоман. Казваше ми, че не е съгласен и не харесва силикон и е истина. Не ме е пипнал по гърдите оттогава, вече доста време. Някои мъже наистина предпочитат по-малки момичешки гърди и невинния тип жена, а не отворена и развита отвсякъде...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 30th September 2007, 01:44
di* di* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: PLOVDIV
Мнения: 14
По подразбиране

Аз пък си продадох колата с идеята да си взема по-нова,като за целта мъжа ми трябваше да ми доплати разликата.Но...докато се двуомях ми дойде друга-да си ги вложа в себе си и да карам каквато ми вземе.Естествено и той не беше съгласен в началото даже никак,но аз си знаех ,че това е момента.Аз също имам 2 деца и то голямата ми дъщеря догодина завършва и се сещате от тук нататък какво ме чака,а аз съм още 2-3 месеца в майчинство-нямам доходи...,но истината е че когато нещо много го искаш винаги намираш вариянт.Та накрая хем си вложих парите в себе си,хем и по най-бързия начин ми даде колата си(не мога още да повярвам-макар че не е последен модел,но аз точно нея исках,но неможех да имам притенции),защото той постояно пътува,а аз с малкото не мога без кола.
__________________
КОГАТО МНОГО ЖЕЛАЕШ НЕЩО,КОЛКОТО И НЕРЕАЛНО ДА ТИ СЕ СТРУВА...ЗАПОМНИ,ЧЕ ВИНАГИ СТАВА РЕАЛНОСТ-ТРЯБВА САМО МНОГО ДА ГО ИСКАШ
Отговори с цитат
  #30  
Стар 30th September 2007, 08:53
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

аз например във вторник започвам с консултациите,малка съм и не работя,когато съм в България, обаче преди 2 дни се прибрах от бригада в САЩ и съм си изкарала достатачно пари за този силикон,от 1 година го обмислиам де и сега нямам търпение да дойде момента,който се надявам да е скоро
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВъзхищавамсенавсичкиВи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:20.