IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4931  
Стар 8th October 2009, 18:28
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

здравейте момичета.аз мноооого омазах положението.то не беше банкет рожден ден и пенсиониране на колежка.... с една дума ужас. и аз от всичко да опитам нали съм си лакома сега съм 96кг.за нула време си ги качих.днес ми е 4 ден на протеини а изобщо не съм мръднала и с грам.знам че на правих голяма грешка но дали ще започна пак да свалям.ако има сред вас дюканка да е започнала за втори път режима да каже какво да очаквам за в бъдеще.добре дошли на новичките и успех а на неданеда скорошно оздравяване
Отговори с цитат
  #4932  
Стар 8th October 2009, 18:38
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

dalilka78 ,ти ме притесни.Ама само от тия 3-4 тържества ли или ти изобщо спря режима?Колко кг си качила за колко време?

Карай сега 7 дневна удран фаза и това е...
ти правиш ли нещо за спорт,фитнес,упражнения?
Пий чаи Инхуа.
Отговори с цитат
  #4933  
Стар 8th October 2009, 18:43
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

ми те тържествата цяла седмица ама и аз се отпуснах.место след това да съм на протеини аз го карах през просото.тоя чай малко ме притеснява да не ходя често до тоалетната когато съм на работа.такъв ли му е ефекта - слабителен ли е ? ето една снимка от ресторанта
http://media.snimka.bg/4524/015303707-big.jpg паролата ми е 123321
Отговори с цитат
  #4934  
Стар 8th October 2009, 19:33
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

далила,много си хубава!
Отговори с цитат
  #4935  
Стар 8th October 2009, 20:26
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

извинявай че се забавих.Да,Инхуа има слабително действие,но чак пък постоянно да те кара немисля.пробвай го през някой почивен ден.Аз го пия когато се сетя.
Отговори с цитат
  #4936  
Стар 9th October 2009, 08:25
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Добро утро, поспаланки! Днес ще го избутаме някак.
Далилка, наистина си много хубава. Не се шашкай толкова. Виж, при всички хора теглото варира. Не може да стъпиш на 50 кг примерно и да не мръднеш от там - денем, нощем, в делници и празници. И слабите красиви жени качват по Нова година, ако се отпуснат. Само че 3-4 кг не са болка за умиране, пък и даже не се забелязват в ежедневието от околните. Проблемът при нас дебеланките е, че тези 4 кг са само маааалка част от излишъка ни. На всичкото отгоре, при една диета, като тръгне надолу теглото, ако я саботираш (като тебе), убиваш всякаква инерция (за метаболитните процеси говоря). Обяснявам като идиот, но ти ще ме схванеш. Така че на въпроса ти конкретно: като съм се разхождала по другите форуми, съм попадала на много мнения на бивши дюканки. Повечето са се провалили, после са правили опит да се върнат на режима, и то по няколко пъти, но в крайна сметка се отказват и опитват нещо друго. Това си е по техните признания. Казват, че просто не могат втори път, а някои казват, че не става, т. е. не е този ефект. Само че това са дюканки, които са се провалили в третия етап. Мисля, че ти си беше на втория. Слушай сега: направи един ударен етап от 10 дена, ама абсолютно строг, за да тръгнеш надолу. Дори да не мръднеш, няма страшно - организмът се пази, защото знае какво го чака. После си мини на 1ЧП/1ПЗ и ха на бас, че ще тръгнеш надолу. Искаш ли да се басираме? Аз казвом, че до края на месеца ще си приключила с тези 4 кг, а и най-вероятно и с още някой отгоре. Ти какво казваш?
Отговори с цитат
  #4937  
Стар 9th October 2009, 08:28
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Добро утро, поспаланки! Днес ще го избутаме някак.
Далилка, наистина си много хубава. Не се шашкай толкова. Виж, при всички хора теглото варира. Не може да стъпиш на 50 кг примерно и да не мръднеш от там - денем, нощем, в делници и празници. И слабите красиви жени качват по Нова година, ако се отпуснат. Само че 3-4 кг не са болка за умиране, пък и даже не се забелязват в ежедневието от околните. Проблемът при нас дебеланките е, че тези 4 кг са само маааалка част от излишъка ни. На всичкото отгоре, при една диета, като тръгне надолу теглото, ако я саботираш (като тебе), убиваш всякаква инерция (за метаболитните процеси говоря). Обяснявам като идиот, но ти ще ме схванеш. Така че на въпроса ти конкретно: като съм се разхождала по другите форуми, съм попадала на много мнения на бивши дюканки. Повечето са се провалили, после са правили опит да се върнат на режима, и то по няколко пъти, но в крайна сметка се отказват и опитват нещо друго. Това си е по техните признания. Казват, че просто не могат втори път, а някои казват, че не става, т. е. не е този ефект. Само че това са дюканки, които са се провалили в третия етап. Мисля, че ти си беше на втория. Слушай сега: направи един ударен етап от 10 дена, ама абсолютно строг, за да тръгнеш надолу. Дори да не мръднеш, няма страшно - организмът се пази, защото знае какво го чака. После си мини на 1ЧП/1ПЗ и ха на бас, че ще тръгнеш надолу. Искаш ли да се басираме? Аз казвом, че до края на месеца ще си приключила с тези 4 кг, а и най-вероятно и с още някой отгоре. Ти какво казваш?
Отговори с цитат
  #4938  
Стар 9th October 2009, 08:38
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Далилка ми ти си ужасно красива бре
и мнооооого елегантна на тази снимка

аз момичета от днес ще направя 5 дни само на протеини
мисля за обяд кисело мляко да шляпна една кофичка пък за довечера по късно ще го мисла
Отговори с цитат
  #4939  
Стар 9th October 2009, 08:48
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Да ви се похваля и аз кантара най после мръдна надолу . тъкмо се бях отчаяла съвсем и тази сутрин изненада
ще ви оставям , че малкия ме дърпа да ставам - зор за пързалката и люлките

http://<a href="http://ticker.7910.o...[/img]</a>
Отговори с цитат
  #4940  
Стар 9th October 2009, 08:51
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Не, нетът ми просто е върхът. Докато се борех с него да направи връзка със сървъра и да ми прати поста без да го затрие, както обикновено, докато се надлъгвахме, той го пратил 2 пъти.
Недич, Как си днес? Пиши като се върнеш от изследвания. Дано този път всичко да е наред.
Аз вчера не успях да отговоря на Даниски за колежките ми. Да, Даниски, следят ме с 4 очи. То вече стана безпредметно да се крия зад широки дрехи и взех да нося едни костюмчета, дето не съм носила някоя и друга петилетка (поради невъзможнаст), та за тях са си нови. Ама по мене! И те с едни хубави кройки, още по-заслабнала ме изкарват. Гледам, че из почивките ме проследяват дали ще ям. И гледат, че ям, ама не схващат номера. И знаеш ли - още повече ги е яд - хем ям, хем отслабвам. Е, има и такива, дето ми се радват, разбира се. Ама са по-малко.
Я другите момичета да споделят как реагира женското им обкръжение. Мисля, че при по-младите ще е още по-видно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РежимътнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:25.