IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4941  
Стар 9th October 2009, 09:01
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Лейди, браво! Видя ли - друг път ще слушаш момичетата от форума и няма да се плашиш.
Коко, ами защо за обяд мляко? Нали каза, че не ти се отразяват добре млечните. Хапни си някакво бяло месце. Още по-добре парче филе риба на скара.
Отговори с цитат
  #4942  
Стар 9th October 2009, 09:37
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Дундьо,
с всичко казано от теб съм съгласна,
само не и с тези 10 протеинови дни!
Не смятам,че е нужно!
Според мен, на Далилка ще са й добре и 3 чисти
и стриктни протеинови дни,
след което врътка 1/1.
Честито за минусчетата на всички!

Сега нямам време,дано по-късно успея да ви пиша,
приятен и успешен ден на всички!
Отговори с цитат
  #4943  
Стар 9th October 2009, 09:58
Аватара на NIKATA
NIKATA NIKATA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 214
По подразбиране

Здравейте момиченца!!!!!!Най старателно си ви чета и аз ам що не пиша и аз незнам .Да ви кажа аз какво постигнах.Стигнах едни заветни 60кг .И реших че ми стига щото и 3 дупки на колана преместих . И за съжаление и в горната обиколка се смалих. Но определено резултата е страхотен и задоволителен за височината ми мисля /169 /И за за моите 42 години направо съм .За това минай най-прилежно в 3 фаза.Надявам се да не се издъня . Я ми кажете ако все пак я карам само с 1 гала вечеря това не е промяна на режима нали?!?!?!
Отговори с цитат
  #4944  
Стар 9th October 2009, 09:59
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Адаш, по принцип и аз не бих препоръчала при други обстоятелства такъв варварски ударен етап. Но понеже самата аз съм го минала, трябва да ти кажа, че не е болка за умиране, ако си мотивиран. Наистина разбрах от другите форуми, че втория път става по-трудно и ефектът е много по-малък. Далилка още не е изпуснала влака, само трябва да го догони. Убедена съм, че едно такова връщане може да има и много лоши психологически последици. Колкото по-бързо се оттърве от точно тези 4 кг и ги задмине, толкова по-добре. Не знам дали сте забелязали, но бързо натрупани килограми по-бързо се свалят, ако се вземат мерки веднага. Ако се забавиш, те сякаш се "затвърждават" и става много по-трудно. Далилка и така е хвърлила рекорден брой килограми и вече всеки следващ е по-бавен. Може да стане и рекордно дълго задържане. А това е много демотивиращо и човек става по-податлив да му изтърве края. Пък и винаги може да спре с ударния етап и да мине 1/1, ако почувства, че нещо не й понася.
Отговори с цитат
  #4945  
Стар 9th October 2009, 10:07
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ника, а защо искаш да караш с една гала? Според мен, ако искаш още да отслабнеш, стой си на втора фаза. Ако наистина 60 кг те устройват, прави режима като хората. Мисля, че двете гала-вечери са, за да се въведат различните храни постепенно и ритмично, без шок за организма, но и да му ги доставяш равномерно, за да е спокоен, че ще си ги получава редовно и да не ги складира.
Ох, пак обяснявам като идиот.
Нека който е на линия също да каже какво мисли по въпроса. Може и да не съм права.
Отговори с цитат
  #4946  
Стар 9th October 2009, 10:12
Аватара на NIKATA
NIKATA NIKATA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 214
По подразбиране

И аз нямам представа щао искам да е само 1 .Но пък информативно дали е много страшно ако се случи така че пропусна някоя гала
Отговори с цитат
  #4947  
Стар 9th October 2009, 10:29
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Няма нищо страшно ако пропуснеш някоя гала вечеря. Дундьо е права обаче, че за това е трета, за да не се стресира организма и да не напълнееш, когато почнеш да се храниш "нормално"
Отговори с цитат
  #4948  
Стар 9th October 2009, 12:56
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Гардже, ти се появи! Чакай, че обърквам бройката, като се губите. Ти сега на кой етап си - втори или трети? Я, като човек със стаж, кажи за проблема на Далилка какво мислиш.
Данискиииии, не се ли наспа? Като станеш - марш на фитнес! Никакво шетане!
Неда, какво става с изследванията?
Момичета, обедна дрямка ли ви е налегнала, защо никой не минава оттук?
Отговори с цитат
  #4949  
Стар 9th October 2009, 13:01
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Скучно ми е пък! Сега имам малко повече време, то пък другите нямат. А бе за вас няма ли петък следобед? Не се презорвайте, че ще ви умре шефът.
Отговори с цитат
  #4950  
Стар 9th October 2009, 13:47
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Аз на режима съм за трети път, сега отново във втора фаза. Като ми омръзне минавам в трета изкарвам си я, после малко четвърта и пак отначало
Това с Далилка според мен изобщо не е проблем, може да се получи малко задържане, но дори не е задължително. Много често след дълго време на еднообразна храна (в нашия случей протеинова) организмът реагира положително на въглехидратите, а дори и на мазнините. От моя опит мога да кажа, че ако се направи една ударна фаза, дори и само 3дни и след това се продължи според избрания план (съжелявам, но не помня, кой как си е избрал дните) всичко ще е наред. Качените за няколко дни килограми се свалят относително бързо, защото в повечето случеи те не са натрупвания на мастна тъкан, а задържане на вода и необработена храна в тялото. Аз така и не разбрах, колко са качените килограми, но ако са 2-3, не мисля, че е повод за притеснение.
Незабравяйте, че колкото повече намаляват килограмите, толкова по- трудно се свалят.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РежимътнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:36.