IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4981  
Стар 10th October 2009, 19:11
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Айде и от мен целувки за лека нощ! Днес цял ден и така! Изпита ми е другата неделя, дано след това като ви пиша да се похваля и с минус!
Отговори с цитат
  #4982  
Стар 10th October 2009, 19:16
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Dalilа78, ама ти си свалила адски много! Искрено ти се възхищавам! От къде я намирате тази воля, просто незнам! Днес ми е 15 ден, а пък имам едни тулумбички в хладилника.......... направо ми се плаче ! На всичкото отгоре си стоя 61 кг вече 4 5 дни и така! Целувки на всички!
Отговори с цитат
  #4983  
Стар 10th October 2009, 21:02
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

ИЗЯДОХ ГИ! Свинята му със свиня!


Леле , колко виновна се чувствам! Дано пораженията не са много големи, утре сутринта ще се оплаквам!
Отговори с цитат
  #4984  
Стар 11th October 2009, 08:12
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Даниски, много добре ти стои блузката, със здраве да си я носиш! Поздрави за твоята баба Катерина!Личи си, че много си я обичаш! И аз си обичам моята баба и те разбирам!
Аз вчера ходих по София , по доктори, и мъжът ми купи ново, черно, кожено, дълго , право с цепка манто , той се е притеснил с моите болести и се чуди как да ме зарадва, ще ме лекува с добро настроение . Днес се правя, че ми няма нищо, но ще видим дли ще се получи.Много ми е елегантно мантото, като се барна на един ботуш с токченца и става муцунка.Лошото е, че дебелея с всеки изминат ден, но само да се оправя, другото само ще се нареди- то поне зависи само от мен, не от доктори.
Отговори с цитат
  #4985  
Стар 11th October 2009, 17:52
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tirra
Добро утро...

daniski и моя фитнес е във фермата във фейсбук - хахаха.... може да обменим някоя друга овчица...

Голям сладур си на снимката... много ме трогна онзи кът зад теб с иконите и снимките.... Честита да ти е новата блузка - със страст да ти я разкъсат...
Да ти е жива и здрава Баба Катерина ( и моята така се казва)... И да пие една ракийка заради нас ( че нали сега неможем....). Брей дали ще доживеем и ние толкова години. Представям си как сме седнали с бастуните до нас, фиркаме двайсетограмки и си приказваме за бай Дюкан и как ни е направил сексапилни ... та чак до старини сме се запазили фиданки....ей ги на, някакви дедковци подсвиркват иззад дувара... ръфаме с беззъби усти меки тричави палачинки и се заиграваме с фермата във фейсбук...хихихи....
Дай Боже да сме здрави.
[b]
Весел и отслабващ уикенд ви желая!
Ха-ха-хахахаха!!!
Тирка,много ме разсмя!!дано да е така,и ние да стигнем живи и здрави 100г!!!
Никата,как ли е съжалил бившия,нека му!
На-на-на-на-нана...там-та-ра-ра-рам!
неданедабързо оздравявай!
Отговори с цитат
  #4986  
Стар 11th October 2009, 17:53
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Здравейте,момичета.
От 3-4 седмици не можех да влизам в форума,но Ви четях всеки ден.
Оправих проблема едва днес благодарение на НАТЕ.

Тиррка,добре дошла.Много се радвам,че се завърна.
Добре дошли и на всички нови и не чак толкова нови Дюканки.
Данински,да е жива и здрава баба ти.
Ти си много готинка на снимката и разликата е очевАдна.
Цитирай:
Половината мъже в света харесват по-пълните жени,другата половина не си признават.
Тук си много права.
При мен нищо ново.Седя си на едни кг.от месец и нещо насам,но аз съм си виновна,понеже имах много прегрешения.
Нещо не мога да издържам 5/5 и,като почна с ПЗ и се забравям.Чудя се дали да не пробвам 3/7 или 4/6?Някакви отзиви?

kremu6ana,това е за теб,заради ши*аните баклавички.
nedaneda123,честито манто.Със здраве да се фръцкаш с него и задължително,както ти каза с високо ботушче иии къса поличка.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #4987  
Стар 11th October 2009, 17:55
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Тиррка,пускай нова тема с инфото,че страниците станаха 200.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #4988  
Стар 11th October 2009, 18:47
mama reni mama reni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 51
По подразбиране

Добър вечер и от мен,небях влизала скоро защото на моито сладко бебче са му тръгнали 4 зъбки и е нещто страшно.
Даниски-със здраве да си носиш новите блузки и скоро да са ти много много големи и да ги заменяш за нови,поздрави на бабати браво на нея като за 100години изглежда супер.
Неданеда123-и ти със здраве да си носиш новото манто и много да ти се радват и да се обръщат мъжете по улицата.
Аз нещо съм хремава и пих един тайлотхол,надявам се да не повлияе на диетата,и да ви питам купих си една пушено телешко можели да се яде по време на диетата.
Много се радвам за всички минусчета които сте свалили,аз нещто се чуствам с подут корем трябва да ми идва МЦ утря сутринта ще се тегля и ще докладвам
Лека вечер на всички.
Отговори с цитат
  #4989  
Стар 11th October 2009, 18:51
mama reni mama reni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 51
По подразбиране

Можели да ми кажете ако карам 1п и1пз да ги редувам дали и корема щете ми намалява,защото от корема надолу имам още доста да свалям а нагоре освен гърди кадето вече почти ги няма нямам нищто излишно
Отговори с цитат
  #4990  
Стар 11th October 2009, 19:05
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Заповядайте в новата темичка...
http://www.tialoto.bg/forum/viewtopi...=595160#595160
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РежимътнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:30.