IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 15th April 2011, 07:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Стига нерви момичетаа. Няма пластичен хирург в БГ който да ни гарантира 100% благоприятен резултат. Това, мисля е ясно на всички. Гаранцията е 50/50 при всички хиурзи, независимо от цената. Тунингованите вече момичета нека си носят гърдите със здраве и да им носят много хубави мигове и да нямат проблеми с тях. А останалите чакащи като мен ще попиват форума за информация и дано скоро изгрее слънцето и на нашата улица.
Хайде приятен ден на всички и да заровим томахавките.
Отговори с цитат
  #252  
Стар 15th April 2011, 08:07
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Мили момичета, радвайте се на прекрасните си резултати и си ги носете със здраве!

Дано само доволни пациентки да четем в този форум
Отговори с цитат
  #253  
Стар 15th April 2011, 08:10
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Лек ден и на теб Маркова
Отговори с цитат
  #254  
Стар 15th April 2011, 09:47
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Дано само доволни пациентки да четем в този форум
Точно това винаги съм целяла с постовете, информацията си и мненията си и аз, макар и както в случая, за сметка на отрицателно мнение и отношение към мен......
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #255  
Стар 15th April 2011, 09:56
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda Виж мнението
Точно това винаги съм целяла с постовете, информацията си и мненията си и аз, макар и както в случая, за сметка на отрицателно мнение и отношение към мен......
Теда аз много уважавам мненията ти и доста съм научила от теб тук. Само, че понякога тона ти е доста рязък и тогава се получават конфронтации. И самата ти няма защо да се ядосваш толкова, защото не е хубаво и за теб. Казваш си мнението мирно и кротко и всички ще те разберат без да се получава скандал. А всеки си носи глава на раменете и отговаря за своите си действия така че няма нужда да се караме.
Отговори с цитат
  #256  
Стар 15th April 2011, 13:46
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Теда аз много уважавам мненията ти и доста съм научила от теб тук. Само, че понякога тона ти е доста рязък .....
Тонът не само на Теда е доста рязък, но само нейният прави впечатление и бие на очи, защото говори открито и смее да коментира съвсем КОНКРЕТНО работата, цените и пр. на определен хирург. Нещо, което повечето тук не могат да направят - първо, щото нямат необходимото инфо, второ защото хирургът им следи мненията тук и трето, защото НЕ МИСЛЯТ. За повечето, които отдавна сме тук - не е проблем директния, саркастичен и заядлив отстрани погледнато тон на Теда специално, щото тя си е просто такава - влага душа в това, което прави, говори и затова постовете излизат по-драматични. Но вас това ли ви интересува или това, което СЪДЪРЖА като информация....?? Когато аз четях през годините този форум преди да се подложа за първи път на операция, четях всяко едно мнение, особено НЕГАТИВНИТЕ! И ако човек прояви за миг малко мисловна дейност, ще разбере, че ценните са те.А не на "доволни" потребителки с 30-40мнения, непоказващи снимки, в една и съща тема ръсещи хвалебствия или плюещи по "конкуренцията", периодично регистрирани през определен период от време...Не искам да се обиждат някои от момичетата тук, но ...всъщност не всички пишещи тук са "доволни" пациентки и нямам намерение да казвам откъде знам това. Теда може да ви дразни, но това е въпрос и на характер - как звучат постовете й....мен и надявам се тези, които се интересуват от инфо - това не би трябвало да ги касае. Теди, аз лично ти завиждам лекинко за това, че можеш да изсипеш свободно мнението си за определен хирург - аз не мога да си го позволя на този етап за съжаление, иначе... някои клиники ще усъмнат със затворени врати...
Отговори с цитат
  #257  
Стар 15th April 2011, 14:05
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline Виж мнението
Тонът не само на Теда е доста рязък, но само нейният прави впечатление и бие на очи, защото говори открито и смее да коментира съвсем КОНКРЕТНО работата, цените и пр. на определен хирург. Нещо, което повечето тук не могат да направят - първо, щото нямат необходимото инфо, второ защото хирургът им следи мненията тук и трето, защото НЕ МИСЛЯТ. За повечето, които отдавна сме тук - не е проблем директния, саркастичен и заядлив отстрани погледнато тон на Теда специално, щото тя си е просто такава - влага душа в това, което прави, говори и затова постовете излизат по-драматични. Но вас това ли ви интересува или това, което СЪДЪРЖА като информация....?? Когато аз четях през годините този форум преди да се подложа за първи път на операция, четях всяко едно мнение, особено НЕГАТИВНИТЕ! И ако човек прояви за миг малко мисловна дейност, ще разбере, че ценните са те.А не на "доволни" потребителки с 30-40мнения, непоказващи снимки, в една и съща тема ръсещи хвалебствия или плюещи по "конкуренцията", периодично регистрирани през определен период от време...Не искам да се обиждат някои от момичетата тук, но ...всъщност не всички пишещи тук са "доволни" пациентки и нямам намерение да казвам откъде знам това. Теда може да ви дразни, но това е въпрос и на характер - как звучат постовете й....мен и надявам се тези, които се интересуват от инфо - това не би трябвало да ги касае. Теди, аз лично ти завиждам лекинко за това, че можеш да изсипеш свободно мнението си за определен хирург - аз не мога да си го позволя на този етап за съжаление, иначе... някои клиники ще усъмнат със затворени врати...
Аз чакам да чуя негативните и коментари относно конкретния хирург. Всичките постове на Теда в тази тема са пълни с обиди по адрес на потребителките. Няма никаква информация за хирурга.

Има предположение и евентуална догадка относно непопулярността му. Това не е информация за хирурга. Може да бъде дадено като мнение.

Не бъркайте остър тон със сипане на обидни думи!

Гвен...моля те намери поне един неин пост тук в тази тема, който да дава конкретна информация за хирурга.
Отговори с цитат
  #258  
Стар 15th April 2011, 14:37
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

А относно показването на снимки...не всички момичета биха показали снимки във форума за свободно разглеждане поради ред причини. Аз такива причини нямам и съм сложила снимки, за да може всеки да види и да прецени за себе си. Когато исках да гледам снимки намерих начин да видя достатъчно

Плюенето по "конкуренцията" е неетично и спекулативно. Това не бива да се случва...тук съм съгласна с теб.
Отговори с цитат
  #259  
Стар 15th April 2011, 18:29
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Гуен права си абсолютно, аз също отдавна чета всичко във форума и съм наясно с това което казваш. За мен също са много важни негативните изказвания за хирурзите и всичко свързано с пластичната хирургия. След като съм решила да се подложа на такава интервенция за мен най-важното е да разбера какви са възможните лоши последствия и оплакванията и негативните коментари са много важни. Нямам абсолютно нищо против никого тук във форума, но винаги острия тон буди конфронтации. А няма как засегнатия съфорумец да не отреагира и се получават хиляди постове извън темата. Иначе съм абсолютно съгласна, че Теда е доста компетентна по въпроса и може да се ноучи доста от нея.
Отговори с цитат
  #260  
Стар 15th April 2011, 19:47
nadili nadili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 16
По подразбиране

Всеки има право на мнение, всеки има своя личен опит и преживявания, и това че не се вписва в компетенцията на "старите съфорумки" не означава, че трябва да бъде саркастично апострофиран, или меко казано обиждан. Така че за мен лично няма оправдание за войнствения тон, и това е една от причините да пиша рядко тук. А и още нещо - да си на всяко гърне мерудия не е гаранция за компетентност, така че броя на постовете слабо ме вълнува ....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:14.