IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th December 2010, 14:02
mariq_dl mariq_dl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 8
По подразбиране въпрос за неизплатени отпуски?

Имам следното питане, ако има някой, сблъсквал се със следния проблем. Преди да излеза в майчинство октомври 2008 година - 5 месеца се осигурявах на 800 лв. В края на майчинството подадох молба за напускане с 1 месец предизвестие, което изтичаше 3 дни след края на майчинството ми и за тези 3 дни си пуснах 3 дена отпуск, защото вече работех на ново място. Когато отидох да си взема парите за отпуските (имам към 70 дена), те ми бяха изплатени върху 240 лв, а не както трябва върху 800 лв. Попитах защо и ми отговориха, че трябвало да имам поне един физически ден на работа след майчинството, а аз имам само три дена отпуска преди фактическото напускане(и тези 3 дни са ми платени на 240 лв.) Някой чувал ли е подобна щуротия. За какво трябва да се връщам този ден, за да ме накарат да подпиша веднага, че се връщам на 240 лв. осигуровки. Моля ви, ако има някой аквокат, счетоводител или просто човек, който се е сблъсквал с подобно нещо, обменете инфо. Да знам да си търся правата. Няма само да ни тъпчат. Ако имам право, ще ги гоня до дупка.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: въпросзанеизплатениотпуски
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:21.