IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 15th November 2010, 01:02
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Няма начин да се излекува, освен с противозачатъцхни но ефекта е докато трае приема. Иначе единствения начин е операция но са твърде малки за да лягам под ножа.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 15th November 2010, 09:45
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Щях да си умра от Diane-35, постоянно сърцебиене и задушаване без да имам нито високо кръвно, нито диабет, а и по това време бях редовна във фитнеса, не е да кажа застоял начин на живот. Не пуша, гледам да се храня здравословно... така че не виждам друг проблем

До болница се докарах и аз с тези хапчета Същите симптоми
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 15th November 2010, 18:58
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Слаба ми ясмината компетенция, защото не ми се налагало да лапам, но ще отбележа,че все повече и повече компетентни чичковци предупреждат за потенцалната опастност. Спрете да лапате гадости, тичайте бързо под душа(задължително с телефонка!).
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #44  
Стар 16th December 2010, 14:01
Pav1ova Pav1ova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Sofia
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rvankova
Отдавна никой не е писал в тази тема,но имам въпрос относно Ясмин!
Чувала съм,че от него е възможно да се получат гъбички.Някой знае ли нещо по въпроса?
Пих Ясмин и съм сигурна, че от него получих гъбички. Хапчето намалява естествената защита на организма срещу разни такива гадости.
Естествено е строго индивидуално. Например при мен се проявиха тежка мигрена, гадене и непоносимост към контактни лещи.

Не го препоръчвам освен ако не е наложително!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 16th December 2010, 16:14
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране Отзиви Утрогестан?

Привет, косите ми се накъдриха от това, което прочетох за Ясмин. Досега не съм пила противозачатъчни и хормони или тем подобни лекарства. Тъй като на мен пък ми предписаха един друг препарат, който също трябва да пия 6 месеца, не е контрацептив, нарича се Утрогестан и било естествен прогестерон. Изписаха ми го за нарушен хормонален баланс и увеличено кръвотечение. Искам да попитам някой пил ли го е, понеже аз не съм пила никога такива неща и какви са ви впечатленията? добър препарат ли е, помага ли, има ли странични ефекти за органите? Също ме интересува дали не се напълнява от него или други странични ефекти? Тъй като от около година спазвам здравословен хранителен режим и доста отслабнах, не искам сега усилията ми да са хвърлени на вятъра...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ясмин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:29.