IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st February 2006, 20:41
Brown`Sugar Brown`Sugar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: някъде из нета
Мнения: 84
По подразбиране обезкосмяване

препоръчаите ми нещо за обескосмяване,само да не е кола.не трая на болка.искам нещо изпитано.
благодаря мн
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd February 2006, 12:13
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ами като не траеш болка си приготви някоя хилядарка за лазерна епилация или пък си приготви 2 лв. за самобръсначка
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd February 2006, 14:58
niki09 niki09 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 13
По подразбиране

Депелтоарните кремове вършат чудесна работа. С времето косъма става по-мек и тънък, т.е. и пъпчиците намаляват. Само че потърси по-качествен крем!
УСПЕХ!
__________________
ентусиастка
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd February 2006, 16:16
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от niki09
Депелтоарните кремове вършат чудесна работа. С времето косъма става по-мек и тънък, т.е. и пъпчиците намаляват. Само че потърси по-качествен крем!
УСПЕХ!

Тия кремове са ужасни! Колкото и по-скъпи и уж качествени да са, все тая. Все едно се бръснеш. Аз лично съм позлвала няколко вида и въобще ама ВЪОБЩЕ НЕ съм доволна!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd February 2006, 16:32
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Естествено, че все едно се бръснеш. Косъма под кожата си остава цял - корена не е изваден. Единственото предимство пред бръсненето е това, че кожата не се възпалява. Поне така си мисля де, не съм ползвал кремове.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd February 2006, 18:06
simplewoman simplewoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 56
По подразбиране

Кожата не се възпалява,но кремовете могат да предизвикат алергия,което е не по-малко зло.Освен това ефекта е краткотраен-като при бръсненето.
Най-евтин и достатъчно ефикасен начин е колата или епилатора.Боли наистина,но се свиква,а зависи и коя зона от тялото искаш да епилираш-инервацията е различна,съответно болката също.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd February 2006, 22:03
Aislin Aislin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Dobrich
Мнения: 19
По подразбиране

от епилатора се появяват подкожни косъмчета и сега не мога да си ги възтоновя краката, ако някой се е справил с този отрицателен ефект на епилатора да пише МНОГО МОЛЯ! за момента търкам с мясажна ръкавица и правя пилинг с кестенови трици и има горе долу някякъв резултат но незнам дали ще се управя до лятото
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd February 2006, 09:41
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Aislin преди 1-2 години имах същия проблем с врасналите косъмчета от епилатора. Ядосвах се адски много, правих полинг ама .. все тая. За това взех една пинсета и колкото и гадно да звучи изагърках всяко косъмче на крака ми (доста бяха). образуваха ми се мъники ранички, които заздравяха бързо. Знам обаче, е има някъв разтвор, който бъркат в аптеките и който спомага за въпросната дейност.
Та от тогава само кола маска или ако е спешно бръснене. Ще събирам парички за лазерна или фото епилация някой ден 8) :P
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd February 2006, 18:17
ch ch не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

Относно подкожните косъмчета ще ви препоръчам един крем, който наистина върши чудеса!! Казва се Керапил, фирмата производител е Лед. Маже се мястото, където косъма се е врастнал. Нужни са 2-3 пъти и косъма сам се показва, не е необходимо абсолютно нищо друго. Помага дори и при много възпалени участъци, където косъма се с превърнал в огромна пъпка. Има го в по-заредените аптеки и струва около 13лв. Пробвайте, на мен наистина много ми помага а и не е кой знае колко скъп.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: обезкосмяване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:33.