IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th December 2010, 12:13
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране Re: ..

Цитирай:
Първоначално написано от didiyordanova1
хахаха ще ти поясня знам от собствен опит
тоя който ти каже че е за вадене или не му се занимава да го лекува или не е сигурен че ще може да ти го излекува за да си замаскират нещата от незнание много ясно че ще ти каже че е за вадене защото е най лесно да се извади един зъб отколкото да се лекува;по евтино ще ти излезе да се излекува отколкото да го извадиш .. като го извадиш следват изкуствени зъби които са си по скъпи или ще ти го извадят за да ти тикнат изкуствен зъб само и само за да си продават металните опори и импланти и пак не е сигурно , че като сложиш изкуствен зъб ще са го направили както трябва ;
Как са те пропуснали ,да ти дадат една Нобелова награда за психология и орална патология,Диди!
Щеше да ти отива до приза Мис Казанлъшка пролет
Отговори с цитат
  #22  
Стар 8th January 2011, 17:44
Доротея Добрева Доротея Добрева не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Варна
Мнения: 2
По подразбиране Подуване

И аз се оплаквам вече 3 месец,през който ме" лекуваха" с какво ли не.Временно затихваше, но след една нова паста и затваряне зъба нечовешки почна пак да боли. Лекар, физиотерапевт-лазер нагревки, хирург- още какво и кой да питам. Казват,че гранулома ще се оправи, но МЕ БОЛИ всеки ден , на аналгитици съм по 3 пъти ,а сега и на антибиотик Клиндамицин600 съм. Моля помогнете !
Отговори с цитат
  #23  
Стар 9th January 2011, 15:22
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Ами не може ли да се изреже гранулома с част от върха на зъба Хирурга нищо ли не казва?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 9th January 2011, 20:00
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране Re: Подуване

Цитирай:
Първоначално написано от Доротея Добрева
И аз се оплаквам вече 3 месец,през който ме" лекуваха" с какво ли не.Временно затихваше, но след една нова паста и затваряне зъба нечовешки почна пак да боли. Лекар, физиотерапевт-лазер нагревки, хирург- още какво и кой да питам. Казват,че гранулома ще се оправи, но МЕ БОЛИ всеки ден , на аналгитици съм по 3 пъти ,а сега и на антибиотик Клиндамицин600 съм. Моля помогнете !
Ако лечението е акуратно не би трябвало да има такива оплаквания.А ако е така и пак има болки,може да се пристъпи към апикална остеотомия(премахване на кореновия връх,заедно с гранулома).
Най-важно в случая е оценката на лечението!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 10th January 2011, 16:50
Доротея Добрева Доротея Добрева не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Варна
Мнения: 2
По подразбиране

Благодаря ви за отговора! Проблемът е, че става въпрос за 7ми долен трикоренов зъб. Хирургът ме посъветва да не рискувам с операция, тъй като е твърде близко до главния нерв. :? Чудя се дали самата паста не е проблемът, защото преди да я сложат под постоянната пломба зъбът се подаваше на лечение. Костта адски ме болеше до вчера и то непрестанно. Днес зъбът е надут... но дали заради антибиотика болката постихна.... Не знам какво бъркам в лечението. Ходих за съвет при трима лекари вече :(
Отговори с цитат
  #26  
Стар 10th January 2011, 18:27
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ..

немисля ,че ти някаде ти си сбъркала по-скоро специалиста можеби
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Зъбподуване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:25.