IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th September 2006, 09:27
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Цитирай:
Първоначално написано от Olivia
ботокс ...
Подкрепям!
Как бе, аз знам, че ботокс не се ползва в тази зона а само по челото и около очите. Около устните и изобщо в долната част на лицето съществувал риска да станеш като мумия
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th September 2006, 10:52
Allure Allure не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 234
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sillygirl
Аз ползвам от няколко месеца серумът на Estee Lauder ,Perfectionist . Бръчките ми по челото и около устните не са изчезнали напълно,но доста се заличиха.Малко е скъп,но е много икономичен.Има и стик,за бръчки около устните Perfectonist,но от него нямам впечатление.
е кажи колко струва все пак?чудя се обаче дали на тази възраст не е прекалено рано да използвам такива продукти,дали е вредно?сега нямам кой знае колко сериозни бръчки,но пък както каза Aset трябва да се вземат мерки предварително.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th September 2006, 11:32
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sillygirl
Аз ползвам от няколко месеца серумът на Estee Lauder ,Perfectionist . Бръчките ми по челото и около устните не са изчезнали напълно,но доста се заличиха.Малко е скъп,но е много икономичен.Има и стик,за бръчки около устните Perfectonist,но от него нямам впечатление.
Колко е скъп?Аз веднъж пробвах един за бръчки и така ми опъна лицето че не можех да се усмихна.И замина при майка ми.Всички кремове ли са така или още съм млада за тях

Междудругото крема си отговаряше на годините ми.
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th September 2006, 12:42
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357

Аз веднъж пробвах един за бръчки и така ми опъна лицето че не можех да се усмихна.И замина при майка ми.Всички кремове ли са така или още съм млада за тях

Междудругото крема си отговаряше на годините ми.
ми то има едни серуми ли са кви са, които ти стягат така яко лицето за няколко 4аса
на ейвън имаше преди 2-3 години един такъв
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th September 2006, 12:43
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

....
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th September 2006, 13:20
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Явно този не е подходящ бил за мен.Ще пробвам нещо друго.Аз също обичам да харча за козметика,ама нещо не мога да оцеля нужната за мен.
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #17  
Стар 4th September 2006, 19:57
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

А какво би станало, ако не се хващаме първо за скъпата козметика? Не, че имам нещо против, ама препоръчват за стягане на кожата по време на баня смяна на топла и студена вода за тяло. Защо да не действа и за лице? Хидратиращ крем след това, защото изсъхва. А опитвали ли сте гимнастика за лице и двойна брадичка, в случай, че имате нужда, по същия начин, по който стягаме тялото си? А опитвали ли сте акупунктура на лицето, също, както се прави на тяло? Има книжки, с малко упражнения се научаваш как точно се прави на лицето, не е философия, и се получава. Въпросът е какво точно искаме, да си решим проблема, или да харчим за скъпа козметика, дето щяла да ни ремонтира бръчките... За се чувстваме cool че използваме такава. Въпрос на избор. Аз лично ползвам комбинация от горните методи и работи. Ако съвсем не може да се направи нищо, липофилинг, или хиалуронова
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th September 2006, 20:38
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Не мисля,че използването на скъпа козметка,те кара да се чувстваш ''cool'' ,всеки си решава за какво да си дава парите
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th September 2006, 20:46
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Със скъпа козметика само си въобразяваме, че правим нещо. Аз също минах през етапа, в който давах стотици левово за козметика. Единственото което има значение е първо генът, който носиш, второ добро почистване на кожата, защита от слънцето и посещение на козметик редовно. Виждала съм 60 г. жени , цял живот използвали лимонов крем и със страхотна кожа, както и млади жени с ужасна кожа, предимно занемарена. Аз съм от тези, дето съм си изпържила кожата през годините, най-редовно ме е домързявало да си махна грима вечер, иначе ползвах най-скъпата козметика, и какво - нищо. След като тръгнах редовно на козметик ми живна кожата, като почти не давам да ми се третира много сериозно , особено с процедури, които я разтягат. Сега съм се нагласила за мезотерапия, като си направя ще разказвам
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th September 2006, 21:02
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кити
препоръчват за стягане на кожата по време на баня смяна на топла и студена вода за тяло. Защо да не действа и за лице ?
Сигурно действа, защото аз ходя на масаж на лицето и след него ми правят нещо с топли и студени кърпи, ама много пъти. Толкова ми е кеф от масажа, че съм почти заспала и не съм питала какво точно ми правят.
Иначе и аз минах през скъпата козметика, ама как да разбера ефекта... то след години ще си покаже....
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: бръчкиоколоустатаПОМОЩ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:12.