IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st May 2005, 09:43
caramele
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Nokti-problem?

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.Здрасти на всички! имам едно проблемче надявам се нкой да може да помогне-ноктите ми станаха ужасни и нищо не може да ги оправи-плочката стана твърда и бяла но започна д се отчупва парче по парче и е ужасно!!!!Ако някой може да ми препоръча някоя професионална маникюристка, която да ми даде някакъв съвет и да се опита да ми оформи ноктите мого ще се радвам
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st May 2005, 14:29
nadin
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: Nokti-problem?

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от caramele
Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.Здрасти на всички! имам едно проблемче надявам се нкой да може да помогне-ноктите ми станаха ужасни и нищо не може да ги оправи-плочката стана твърда и бяла но започна д се отчупва парче по парче и е ужасно!!!!Ако някой може да ми препоръча някоя професионална маникюристка, която да ми даде някакъв съвет и да се опита да ми оформи ноктите мого ще се радвам
Manikiuristkata samo shte ti gi oformi,no ima niakakuv vutreshen problem,lipsa na vitamini moje bi.Ima razni hapcheta,deto sa za kosa,koja i nokti.Probvai s tiah.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th May 2005, 10:46
caramele
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.Мерси много вече съм си взела такива - мерц-дражета, за сега няма ефект ама трябвало да се пият поне месец. Надявам се нещата да се оправят....
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st June 2005, 18:34
Гостка
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Пий ги поне два месеца редовно, не ползвай лак и си купи някакво подхранващо масло - имат ефект само ако си много стриктна!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st July 2005, 14:44
Nela Nela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 66
По подразбиране Мавала!!!!

Хм ами не знам дали е от тези дражета - пия ги вече почти месец обаче си намерих едни страшни продукти на мавала-продават ги в магазините на трансимпекс и в един козметичен магазин на калоян съм ги виждала-направо са страшни!!! Не бих казала че са евтини обаче вършат чудеса и има всякакви мазила за всички ама наистина всички проблеми на нокътя. Пробвайте ги - ще останете доволни!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th August 2005, 14:37
naddeto naddeto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 59
По подразбиране

пробвай някой от заздравителите на Perfect nails наистина помагат много. Със сигурност ще намериш този който ти трябва защото има за всякакви проблеми. Продават се в почти всяка аптека и струват 2,5 - 3 лв.
страхотни са!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st August 2005, 13:53
Д-р Кожодеров Д-р Кожодеров не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 14
По подразбиране Re: Nokti-problem?

Цитирай:
Първоначално написано от caramele
Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.Здрасти на всички! имам едно проблемче надявам се нкой да може да помогне-ноктите ми станаха ужасни и нищо не може да ги оправи-плочката стана твърда и бяла но започна д се отчупва парче по парче и е ужасно!!!!Ако някой може да ми препоръча някоя професионална маникюристка, която да ми даде някакъв съвет и да се опита да ми оформи ноктите мого ще се радвам
не мога да разбера, защо не ходите на лекар (в случая дерматолог), със сигурност ще знаят на какво се дължи броблема ви и как да ви помогнат
__________________
'интелигентна, красива, възпитана, русокоса над 22 години' - щом е така, пратете лично съобщение
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th September 2005, 20:07
puhito puhito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2004
Град: Svoge
Мнения: 89
Изпратете съобщение чрез ICQ до puhito
По подразбиране

Аз също имам проблем с ноктите. Преди бяха много меки сега станаха твурди, но се раздвояват(белят) незнам как да обясна, че да разберете. Казаха ми, че е от липса на витамини. От доста време пия от тези комбинираните витамини (разтворимите) , но няма ефект, продължават да се беля, а сега започнаха и да се чупят много лесно. Някои ако може да даде съвет какво да правя
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th September 2005, 20:13
naddeto naddeto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 59
По подразбиране

пробвай с някакъв заздравител, все ще има ефект.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th September 2005, 09:06
Nela Nela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от puhito
Аз също имам проблем с ноктите. Преди бяха много меки сега станаха твурди, но се раздвояват(белят) незнам как да обясна, че да разберете. Казаха ми, че е от липса на витамини. От доста време пия от тези комбинираните витамини (разтворимите) , но няма ефект, продължават да се беля, а сега започнаха и да се чупят много лесно. Някои ако може да даде съвет какво да правя
Разтворими итамини добре обаче да са само адитива - добри са колкото центрум, по-евтини са и ефекта се усеща веднага
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Noktiproblem
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:37.