IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th July 2007, 19:09
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране Добър гинеколог???

Извинявам се че отварям нова тема!!!!!!!!!!!!!
Ще разкажа проблема ми и за какво ми трябва добър гинеколог:
На 07.07 ме приеха по спешност в Пирогов за спукана киста на яйчник. Аз от няколко дена имах болки и оплаквания в областа на корема и минавайки към яйчниците, но не пожелах да ида на лекар. Накрая ме принудиха тъй като в събота по едно време болката стана непоносима, стигайки до Пирогов разбрах че имам киста която се е спукала и ми се направи пункция от която се разбра че не се налага операция. В четвъртък бях изписана и ми беше предписано лекарство което да започна да пия от 26ти за 10дена по-точно да започна да го пия преди следващата ми менструация понеже кистата ми била спукана и било почти 100% сигурно че тогава кистата щяла да се напълни отново. Реших да не се доверявам на лечението на лекаря от Пирогов защото забелязах че на всички жени с кисти без значение с каква кисти са или дали са оперирани им се дава ено и също хормонално лекарство (противозачатъчно). За това реших да ида на консултации при повече препоръчани ми лекари за да прецена на кой бих се доверила да ме лекува, защото хормоналните лекарства не са шега работа и не бих си позволила да направя някоя пакост на организма си (при това не желая да надебелея). Лошото е че ми трябва спешно, а по лошото е че днес ми доиде преди да съм си намерила добър лекар който да ми предпише нещо и сега ме е страх че може да се е напълнила тази гадост- кистата.
Моля тези които са имали подобни проблеми и им се е наложило да си намират добър лекар да ми препоръчат някой и ако имат желание да разкажат при тях как е било и защо са се спряли точно на този гинеколог. (не е задължително да е от София, важното е да е добър специалист)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th July 2007, 22:17
pete pete не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Ами аз съм с две ръце за д-р Стаменов в к-ка Малинов.
1. Много, ама много компетентен. Повечето ми приятелки в някакъв момент им е помогнал много, то не бяха кисти, ин витро...
2. Много е внимателен, аз пред друг не мога да легна.
Поговори и с него, виж какво мисли, нищо не губиш! Успех и бързо излекуване!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th July 2007, 22:36
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Много ти благодаря!!! Аз знам че нищо не губя и за това искам да се консултирам с повече лекари и то добри, но като не им знам кординати. Имаш ли му други кординати като служебен телефон, кога му е приемното време и т.н.
Отново ти благодаря ! Просто това е много важно за мен, но се оказа че е трудно да си намериш добър гинеколог, при който да ходя без притеснение.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th August 2007, 20:45
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Доказано добър лекар - проф. Григор Горчев, клиника "Св. Марина" в Плевн.

Записването за час е за след два месеца, но той Е човекът.

Темата е много полезна
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th August 2007, 22:11
ElVaTo ElVaTo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 5
По подразбиране

АЗ бих препоръчала Др Ризова от ТОРАКС много е добра. Изключителен специалист!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd August 2007, 09:35
dara dara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 44
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st October 2007, 18:10
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Хаиде давайте още предложения че тия са ми малко
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st October 2007, 19:37
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Ако не е щега и аз ще направя "реклама" на д-р Иван Горанов-"Св.София" телб 9804167 0888453004-той ми прави аборта мн. добър специалист
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd October 2007, 09:49
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

Ми остава и аз да направя реклама на моята гинеколожка...минах през доста гинеколози докато се "остановя"... но сега съм при д-р Огняновя в клиника Лора(на Хр.Ботев в София) много е внимателна.....но пък записването за час понякога е трудно....
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd October 2007, 09:21
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petyaaaa
trini_ti, оправи ли се, какво става с теб?
Да оправих се, не посетих лекаря който ми бяха препоръчан тук (първитя отговор) защото вече бях посетила няколко други и съм ОК . Скоро ще им напиша и тяхните кординати. Аз също смятам че темата е много полезна само дето не знам как я изнамерихте беше останала много назад
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Добъргинеколог
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:11.