IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd October 2007, 10:07
Aliq Aliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 306
По подразбиране

аз съм много доволна от Д-р Кирил Киров тел 981-60 70,от 2 години ходя при него,любезен е ,всичко подробно обяснява,и без да те пита ти прави всички изследвания по метода на изключването ,обаче си е малко скъпо ,излиза ми около 45 лева преглед с ехо,но обяснява подробно и обръща внимание на всеки поне около 30 мин ,прави и мамо преглед с опипване ако има нещо те праща на мамолог
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd October 2007, 11:04
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Аз съм доволна от д-р Духовников, Шейново. Телефонът му е 02 965 94 20, но денят му за прегледи е само вторник. Човекът е доста възрастен, много е внимателен и преди време, като имах гинекологични проблеми, само той успя да ме оправи. Сестра ми също ходи при него, ако има проблем
__________________
“За да повярваш в собствения си път, не е нужно да доказваш, че пътя на другия е погрешен...”
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th November 2007, 16:11
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trini_ti
Цитирай:
Първоначално написано от petyaaaa
trini_ti, оправи ли се, какво става с теб?
Да оправих се, не посетих лекаря който ми бяха препоръчан тук (първитя отговор) защото вече бях посетила няколко други и съм ОК . Скоро ще им напиша и тяхните кординати. Аз също смятам че темата е много полезна само дето не знам как я изнамерихте беше останала много назад
trini_ti ,как си.Тези дни трябва да ходя на лекар, че вече не издържам.Имам страшни болки ниско в таза отиваща към бъбреците и това състояние ми е вече от 2-3 години ,след употребата на диане-35.Като отида на лекар ми предписват все антибиотици, и то без никакви изследвания,ей така наизуст и вече ми писна.Трябва ми наистина добър специалист,който работи и със здравната каса.Какво ще кажете за тук:http://www.vita.bg/spec.php?sp=124&d=1
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Добъргинеколог
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:41.