IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 4th February 2008, 19:03
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
на гърба точно до плешките имам по 2 бели кръга, които явно от натиска при лежането не са почерняли
Не мога да си обясна това как става
__________________
http://esi-md.com
http://www.hotelsofia-bg.com/ (с операта се отваря по добре)
ОЩЕ НЕ СА ОБНОВЕНИ НО ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕ НА ЛС
Отговори с цитат
  #62  
Стар 4th February 2008, 19:09
samsara_k samsara_k не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 447
По подразбиране

аз пък имах отзад на опашката . много неприятно се получаваше
__________________
Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 4th February 2008, 19:29
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

trini_ti, аз бях чела, че където има най-голям натиск върху тялото, там потъмнява най-малко, а изглежда като се пека така заставам, че ми изпъкват много плешките, знам ли и аз.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 4th February 2008, 20:06
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
trini_ti, аз бях чела, че където има най-голям натиск върху тялото, там потъмнява най-малко, а изглежда като се пека така заставам, че ми изпъкват много плешките, знам ли и аз.
за първи път чувам за такова неща, ама.............. може просто още да не съм чула просто ми е странно, с толкова много познати които са редовни в сулариумите и да не се е получило това
__________________
http://esi-md.com
http://www.hotelsofia-bg.com/ (с операта се отваря по добре)
ОЩЕ НЕ СА ОБНОВЕНИ НО ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕ НА ЛС
Отговори с цитат
  #65  
Стар 4th February 2008, 20:44
MissPartystar MissPartystar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Благоевград
Мнения: 29
По подразбиране

хахахах оооо аз съм същата на опашката и на плешките с бели петна, а днес като станах от солариума забелязах и на лактите от лежането е, във вертикалния ги няма тея петънца ( бяла съм си и под мишниците това обаче е много гадно).
adinka миличка и аз в Уно-то, то ми е на две крачки. Тази снимката от аватара ми, ми е в най-тъмния период исках да видя до колко мога да почернея. Уно-то тук май е най-добре, инак преди ходех и в Девата и от там съм доволна и в D&G na вертикалния съм ходила, абе всички ги пообиколих и Девата и Уно-то са ми фаворити
__________________
* what is important is never to look cheap *
Отговори с цитат
  #66  
Стар 4th February 2008, 20:50
MissPartystar MissPartystar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Благоевград
Мнения: 29
По подразбиране

exoticrose мдам,разноцветен лишей се казва и аз имах, но не се бях усетила на време и на мен ми бяха по врата, по лицето, раменете, гърдите, гърба, много нещо беше станало - първо се стреснах, но за няколко месеца се оправи с шампоани инак какви ли не кремове ползвах шампоана е най-ефикасен. Аз за това казах като видите някое бяло петънце не го подценявайте, че
__________________
* what is important is never to look cheap *
Отговори с цитат
  #67  
Стар 4th February 2008, 20:54
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

И аз имах бяло на опашката от хоризонталния,но откакто съм само на вертикалния нямам никакви различия в тена.

MissPartystar,миличка на снимката си супер яка.Защо не ходиш на новия в Уно-то?А ти там близо ли живееш?
Отговори с цитат
  #68  
Стар 4th February 2008, 20:57
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MissPartystar
( бяла съм си и под мишниците това обаче е много гадно).
Няма ли дръжки за ръцете на вертикалния в това студио? На мен на вертикалния проблема ми е, че дръжките са много високо и стоя на пръсти, за да съм хваната, та много ми умаляват краката.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 4th February 2008, 21:20
MissPartystar MissPartystar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Благоевград
Мнения: 29
По подразбиране

adinka аз там ходя. Да на Дойран живея вече четвърта година ми е в тоя квартал На Уно-то ходя, ама първо ги пообиколих доста докато се спрях на него.
ледено_sЪrце то има ама мми досадява така да седя пък и аз честичко си ходя пак на хоризонталния, че една приятлка бачка там....та си ходя на петънца от време на време. Солариума е нещо прекрасно, кой не изглежда по-добре с тен
__________________
* what is important is never to look cheap *
Отговори с цитат
  #70  
Стар 10th March 2008, 15:49
Experta Experta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 26
По подразбиране Чудно!

Наистина ми е чудно,толкова ли е трудно,когато лежите и се печете на удобния ХОРИЗОНТАЛЕН солариум,през няколко минути да се обърнете по корем ?! Така ще е равномерен тена,никой не ви е казал да стоите вцепенени в солариума при процедурата,можете да се движите!
До проблема с подмишниците:ръцете си можете да вдигнете зад главата,както и можете да се обръщате на всяка от страните си.
Хоризонтален или вертикален...разлика няма почти никаква,тя е единствено в характеристиката на лампите тяхното УВА и УВБ отношение на лъчите.Друг е въпроса че в повечето Вертикални солариуми монтират по силни лампи за да е по - кратка процедурата,понеже изнервя да висиш прав 15 минути!Така че пак опираме до мощността на лампите и техният брой и характеристиката им на УВ лъчите!
Хигиената в солариума - специално в това студио в което съм аз,солариума се чисти НЕПОСРЕДСТВЕНО преди да влезе някой да се пече,с специален препарат за солариуми,който ефикасно дезинфекцира солариума,процедурата е редно да се извърша пред клиента,така той е по-спокоен и сигурен!
Ако имате съмнения все пак за хигиената в солариумите,съвсем лесно можете да отидете до местното Ви ХЕИ и експертите там ще Ви кажат,че дори да не се чисти с дезинфектант солариума,самите УВ лъчи не позволяват да виреят каквито и да е бактерии или лешеи и прочие.
Четяйки стотиците коментари и мнение по темата за СОЛАРИУМА,българските граждани са ТОТАЛНО НЕ образовани по тази тема,и с изказванията си които са чули тук там,само всяват ненужна паника на околните и близките си!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Засолариума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:36.