IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th September 2005, 16:03
Lappsi Lappsi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2
По подразбиране Фиксиране на чуплива коса

Здравейте!
Искам да ви помоля за съвет.Косата ми е бухнала и силно чуплива(също така и истощена),искам да си я фиксирам с нещо подходящо(но да не я истощава много) и да не ми става толкова бухнала да ми стои на леки къдрици.Дайте някакви идеи,моля ви!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th September 2005, 21:56
skromnata_miss skromnata_miss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 94
По подразбиране

Здравей Lappsi.
Пробвай след като се изкъпеш докато ти е още мокра косата да я намачкаш с пяна (аз ползвам wellaflex ultra strong halt и съм много доволна)и после да я сплетеш на 2 плитки и така да спиш...сутринта само я пооправи но не я реши и ще получиш желания ефект! 8)
Успех и пиши какжи са резултатите :P
__________________
Бъди дявол за да не те пратят по дяволите...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th September 2005, 23:52
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

вземи си балсама без измиване на сънсилк за чупива и къдрава коса, поне на мен ми върши добра работа
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th September 2005, 22:05
skromnata_miss skromnata_miss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 94
По подразбиране

а сега има пак на сънсилк и някакъв зелен пак за къдрава и чуплива коса..не съм го пробвала но може да е добър :P
__________________
Бъди дявол за да не те пратят по дяволите...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th September 2005, 22:32
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

Значи при мен положението е същото само дето вече му намерих цаката! Значи ако питаш мен това,което бих ти препоръчала е никакви пяни за коса освен ако нямаш някакъв повод понеже косата само се замазва и изглежда мръсна,но това с плитките си е мн ефикасно,тези които са ти около лицето ги спрелети така,че косата ти да застане назад,но внимавай да не ти се получат "рокчета" с няколко опита ще се получи.Басамити без измиване ги ползвам само ако косата ми е мн изтощена,поради същата причина,която дадох и за пяната. Въпреки,че пяната си има и доста предимства в смисъл мн хубави къдри могат да се получат,ама нали ти казвам моите съображения (не че не ползвамм и аз пяна :P) Направих си косата на светли кичури и сега изглежда мн добре,освен това не я реша освен ако не съм я изправяла,иначе бухва страшно много,ако случайно бухне мн я връзвам и ходя така цял ден и на другия вече вс е наред.Чакай да видя някое друга съветче...аааа да и задължително я мия по 2 пъти със шапоан след,което слагам маска за коса (ползвам на Gliss Kur и съм много доволна)И последно много рядко нося косата си на път или пускам "чорли"над лицето си,а продуктите както за коса така и за лице,пастите за зъби трябва да се сменят даже и да си доволна от тях след време действието им може да се промени(от опит) Експериментирай и чакам съвети и от теб
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th September 2005, 21:35
Lappsi Lappsi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2
По подразбиране

Мерси много за всички мнения.Тези дни ще пробвам и ще ви разкажа за резултатите.
@LolaBunny-не разбрах само,ти през ноща спиш ли с вързана по някакъв начин коса?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd October 2005, 20:38
__MaY__ __MaY__ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 14
По подразбиране

аз лично си лягам с мокра коса.на сутринта не я реша,а само я фиксирам с лека бяна.според мен се получава супер ефект.ако искаш пробвай продуктите на avon,аз съм доволна от тях!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd October 2005, 01:10
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

Ако си измия косата преди да си легна си я плета на плитчици и на сутринта става мн добре,а и освен това така не ми е толкова мокро на врата и сутринта не се схваща. А когато ми е суха косата най-много да я вържа на не много стегната опашка докато спя,за да не стърчи мн.
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th October 2005, 18:28
__MaY__ __MaY__ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 14
По подразбиране

моята коса ставаше хипер-супер огромна и за това не я правя на плитки...сега сигурно добре ще стане,щото косата ми е изтъняла(за жалост )...също и с преса става добре,само не трябва да се реши...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th October 2005, 13:29
Ger4 Ger4 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 16
По подразбиране

И аз имам същия проблем след като тотално си изтощих косата с пресата и боите за коса.За съжаление нито балсамите нито пяната за коса бяха задоволява6ти за мен. Имам чувството че цялата тази химия още повече засилваше изтощенността на косата ми. И сега колкото и странно да Ви звучи все пак ще СИ ПРИЗНАЯ С КАКВО СИ ФИКСИРАМ КОСАТА - С БИРА. След като си измия косата и я подсуша я фиксирам с бира. Вярно е 4е става трърда но поне къдриците са доста добре оформени. И дами не се пиртесняжаите - изобщо не мирише. Знам че е странно но пробвайте. Бирата освен всичко Ви подхранва косата и не образува пърхут. Дано да помогна с идея на някой защото на мен лично ми помогна тази налудничева идея, която приятелка ми подхвърли. Успех!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фиксираненачупливакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:59.