IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 23rd October 2010, 22:27
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rt1212

Точно отношението на want ме кара да се смея много яко. Един от онези превзети българи, дето вади някой лев повече и почва да дрънка глупости, българина такъв, българина онакъв.
И ако тя взимаше по 5 бона заплата в България нали се сещаш, че изобщо нямаше да й дойде на акъла да говори разни пенсионерски фрази.

Toчно тук не позна Въпроса не е до парите а до нещо съвсем друго ...Дори и 10 бона няма ми променят мнението
И пак ти казвам вземи прочети темата от началото и виж какво съм написала.В момента ти си тази която пише ''пенсионеро- комунистически'' фрази ...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 23rd October 2010, 22:34
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rt1212
Знаеш ли ква е разликата между двама българи, единия от които е навън и му е добре, а другия не е бил навън и пак му е добре.
Че тоя, който е тук няма да седне да каже - Ти, шматка, не си успял да се оправиш тук, тръгнал си по Чужбина. Докато оня, имигранта няма да приеме, че има българи, които в собствената си държава са си постелили няква черга, която им е удобна.
Приемара ти е мноо неудачен ...напротив приемам че има хора които са се уредили но в темата не говорим за това

Цитирай:
Първоначално написано от rt1212
.... още на втория пост щях да ти се смея, че миеш чинии, че чистиш къщи. Само, че аз не го правя.
Щото пари се вадят с бачкане, без значение къде.
Нима намираш миенето на чинии или чистенето за срамно ?? Аз не го намирам за такова ако ще ми осигури един нормален начин на живот.
Това е другото което не харесвам в българина 4е определя хората според професията им и се срамува ако трябва да върши такъв вид работа!

Цитирай:
Първоначално написано от rt1212
Между другото ти си един от любимите ми типажи тук.
Много е лесно от оная страна да даваш определения обществото кво било.
Между другото до сега дори не съм те и забелязвала ...
И да, лесно ми е да давам определения защото имам база за сравнение Все пак съм живяла и от двете страни на оградата
Отговори с цитат
  #53  
Стар 23rd October 2010, 22:40
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

Примера ми не го дадох конкретно за теб, а по принцип. И не смятам да се натоварвам, заради това, че го приемаш лично..
Пет пъти ми казваш да чета, а ти самата не го правиш. Явно четеш избирателно. Прочети пак какво написах за чиниите, ако не разбереш, не е срамно да прочетеш трети път.
И пак виждам колко си чела, написах ти по-рано, че 5, повтарям пет години бях навън и работих кво ли не. Не ти казвам да не сравняваш, имаш това право. Просто недей да ми ги дрънкаш така все едно хората тук си пасат патките на улицата и не знаят за кво става въпрос.

И не си ме забелязала, щото нямам време да кисна по цял ден във форума и да пиша по 25 пъти по едно и също нещо за някой доктор.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 23rd October 2010, 22:55
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rt1212
Примера ми не го дадох конкретно за теб, а по принцип. И не смятам да се натоварвам, заради това, че го приемаш лично..
Пет пъти ми казваш да чета, а ти самата не го правиш. Явно четеш избирателно. Прочети пак какво написах за чиниите, ако не разбереш, не е срамно да прочетеш трети път.
И пак виждам колко си чела, написах ти по-рано, че 5, повтарям пет години бях навън и работих кво ли не. Не ти казвам да не сравняваш, имаш това право. Просто недей да ми ги дрънкаш така все едно хората тук си пасат патките на улицата и не знаят за кво става въпрос.

И не си ме забелязала, щото нямам време да кисна по цял ден във форума и да пиша по 25 пъти по едно и също нещо за някой доктор.
Oткак по4на да правиш разни интерпретации върху постовете ми, темата тотално се измести от първоначалната идея , така че няма как да следя мисълта ти която и без това е доста объркана, и се съмнявам дали самата ти можеш да си я проследиш.
Колкото за ''дрънканиците'' за които споменаваш са главно от теб и сие които подскачате всеки път като ощипани моми когато нещо не ви изнася .До сега не съм прочела нищо конкретно освен тъпи упреци от рода на '' не ни прави на патки '' като в същото време се държите точно като такива!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 23rd October 2010, 23:14
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

Виж сега, съгласихме се за манталитета. Само не разбрах защо си мислиш, че ти си по-различна? Можеш съвсем спокойно да кажеш, че ти си намерила как да се оправяш, ама типично по български трябва да наплюеш останалата част от народа, което те кара да си мислиш, че си нещо повече, ама не си.
И не, няма нищо срамно в това да миеш чинии, да прислугваш на хората. Все пак е честна и доходна работа. Виждали сме ги много такива, докарва си по 200-300 паунда на седмица, накупи си евтини дрехи, щото навсякъде в Европа дрехите са евтини и в очите на българина- ейй, глей го тоя колко пари вади, колко дрехи си е накупил.
Техника бол и тя евтина. Кола си купих аз там преди време, само че като не платиш една вноска знаеш кво се случва. Имал си, дал си.
И всичко тва е с бачкане.
И в България ми е по същия начин. Искам нещо- еми хващам се и бачкам. Разликата е само, че мога се напия не само в събота. Мога се напия и в сряда. И не страдам от комплекси, че държавата ми е такава и онакава.
И най-смешното е, че повечето българи, които познавам живеещи навън са ей такива, като теб. Много отворени и много знаещи и си мислят, че само те могат да работят.
Айде остани си със здраве.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 23rd October 2010, 23:24
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Поредната кофа с интерпретация/помия! Посочи ми поне един пример където плюя по ''останалата част от народа''!Посочих един пример който за мен е фрапантен по простата при4ина че човека е лекар над 30 е и не може да си позволи да живее самостоятелно !Ако това беше в Сомалия нямаше да ми направи впечатление но в БГ ...а като се замисля това ще е изключение дори за Сомалия!
А евтините боклуци можеш да си ги купиш на всякъде и не е необходимо да ходиш чак до Англия
За жалост не съм си купила нито техника нито кола тъй като инвестирам в образованието си а не в евтини парцалки
Както виждаш още една разлика
Отговори с цитат
  #57  
Стар 23rd October 2010, 23:32
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

Аз безкрайно много се радвам са за теб.
Уважавам хората, които държат на образованието си.


За тези мои две изречения колко още можеш да изговориш? Всъщност имаш ли още нещо да ми кажеш? Щото аз приключих с предния си пост.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 23rd October 2010, 23:43
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

А това за Сомалия вече ме кара да се кръстя.
Там около 4млн. души нямат какво да ядат, болни са, няма как да ги лекуват всички, стоят на улицата.... После ми говори пак за дрънканици.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 23rd October 2010, 23:50
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Kaквото имах го казах преди 100 поста но както винаги на теб не ти се чете И в момента не можеш да си навиеш на ината и превръщаш темата в откровено доказване ...но само в собствените ти очи
Маце дори шаманите имат отделна колиба а какво остава за доктор в България
Отговори с цитат
  #60  
Стар 23rd October 2010, 23:56
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

Цитирай:
Листата му съдържат 198 активни съставки, които: намаляват количеството на образуващия се холестерол, поддържат еластичността на кръвоносните съдове, елиминират свободните радикали, стимулират мозъка, усилват паметта.
става въпрос за едно дърво, от което имаш нужда.

Нали ти казах, че ти се радвам много. Учиш, инвестираш в образованието, не работиш за 200лв, не мрънкаш. Кво се опитваш да ме изкараш черна и ината?

Дай да те цункам и стига се напъва.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Замацкитечужбинакаксесправяте
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:58.