IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 6th October 2007, 19:00
alskdj alskdj не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 24
По подразбиране

е значи няма да е проблем да си купя само лосиона,крема и маската.
А този лосион задължителен ли е?
благодаря за вниманието
Отговори с цитат
  #72  
Стар 6th October 2007, 19:05
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Тоника е желателен. След измиване на лицето го минаваш и с тоник за да почисти окончателно и след това крема.

Но можеш да не си взимаш тоалетното мляко. Нали ще се миеш с гел. Аз лично млякото го ползвам само когато си слагам маски и си правя почистване.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 7th October 2007, 18:23
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Аз продължавам с наблюденията. Много ми харесват ревитализиращите дневен и нощен. Нощния бързо попива и не остава по възглавницата, а на сутринта усещам благотворното му въздействие
Дневния го слагам и след 5 минути го смесвам с фон дьо тена - 1 стик на Иса Дора, който е по сухичък - резултата е цял ден мека и блестяща кожа с равен тен.
От околоочния гел съм много доволна(нанасям го по цялото лице) и скоро пак ще си купя. Мисля да пробвам и крема за зимата.
Само с това си поддържам за сега лицето и с маска от хума и розова вода. Мисля и маските да пробвам, но в Лечителя на Славейков, който ми е най-удобен не зареждат всичко на Талодерма.
Исках да ви питам някой пробвал ли е продуктите им за коса и какво ви е мнението?
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 9th October 2007, 00:35
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

И аз много се запалих по тази марка, само като чета прекрасните отзиви направо не мога да повярвам.Вече са ми купили маската за мазна кожа и нямам търпение да ми я пратят.Сетих се да ви попитам продуктите имат ли някакъв аромат, не знам защо, но все си представям че миришат на розово масло И какви точно са им активните съставки(интересува ме най-вече серията за мазна и проблемна кожа).Жалко, че все още не им работи сайта Тези дни ще пусна списък на всички аптеки, в които се продават, майката на приятеля ми като ми е купувала маската са и го дали
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #75  
Стар 9th October 2007, 09:04
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Аз даже не съм виждала продукти за коса Изобщо не знаех, че имат. Какви са?

Тайна, повечето неща миришат много добре, но да те предупредя за маската против акне - мирише много силно на камфор. На мен не ми е кофти, но за околните може да е силна мирзмата.

А крема за мазна кожа в тубичка мирише на лавандула.
На мен най ми харесва миризмата на гела с Ройбос.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 9th October 2007, 10:14
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Ммм, мисля че имат, днес със сигурност ще проверя. Май съм гледала разни шампоани и балсами в опаковката на ройбос кремовете.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 9th October 2007, 11:10
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Глеа Ройбос се произвежда в лаболаториите на Талодерма, но е продукт на Лечител, тъй като те са с изключителни права за разпространяване на ройбос в България.

Така че е възможно да има и други продукти с Ройбос непроизведени от Талодерма (което не значи, че не са хубави де).

Като провериш моля те да споделиш.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 9th October 2007, 20:57
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
.... И какви точно са им активните съставки(интересува ме най-вече серията за мазна и проблемна кожа).Жалко, че все още не им работи сайта .........

Тоалетно мляко - мазен и смесен тип кожа
с Глицерин, екстракти от Лавандула и Репей, Урея, вит. А и Е

Тоник - мазен и смесен тип кожа
с Д-пантенол, билкови екстракти от Лавандула, Репей, Хмел, Хвощ, Дъбови кори и бреза, вит. А и Е, без алкохол

Маска за мазен тип кожа и при акне
с Каолин (хума), ментол, камфора, салицилова киселина, борна киселина, цинков окис, сяра

Нощен крем - мазен и смесен тип кожа
с екстракти от Див кестен, Розмарин, Глог, Невен и Бреза

Крем за мазен и смесен тип кожа, туба, 50 мл.
с конкрети от Лавандула и Роза, алантоин, пчелен восък, урея, вит. А и Е



П.П. Още не съм се докопала до крема в туба, но тоникът, нощният крем и маската правят чудеса ! Между другото, доволна съм и от маската с хума, масло от гроздови семки и лавандула...
Отговори с цитат
  #79  
Стар 9th October 2007, 21:12
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Благодаря ти, Izabo, много полезна информация, а и наистина добре звучат като съставки Предпочитам натуралните неща и мисля, че винаги имат по-положителен ефект, затова и още не съм пробвала Проактив, ще си го купя само в краен случай!Поздрави!
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #80  
Стар 16th October 2007, 14:14
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Айдеее и аз си взех Маска за мазен тип кожа и при акне Сега съм се намазала с нея и определено усещането е много странно...
С тази маските ми стават близо 20 но така я хвалите, че реших да я пробвам...

пп. мдаа, моментният ефект е поразителен, ще видим как ще е утре... странното е, че половин час след като я измих (което btw става доста трудно ), все още усещам охлаждането...
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: TALLODERMA
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:05.