IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 20th June 2014, 08:50
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Не знам обаче ти как се осмеляваш да препоръчваш този или онзи при условие, че всичките ти постове се базират на това чул, прочел и пр. Дори не си ходил на консултации!

Има огромна разлика от обикновен драскач и човек примерно, като Keery, чиято полза за форума е огромна !!!
Eee, доста грубо от твоя страна, не мислиш ли!?

"Драскача" както го нарече отделя от личното си време, за да помогне на момичетата с фотошоп, който е безупричен, изчел е толкова за ринопластиката, колкото ти сигурно даже не можеш да се замислиш че е възможно.
Смешно е да правиш изказвания от рода на това, че една консултация може да те "светне" в проблема.
Няма да изпадам в подробности, но само виж какво е писала една от нас в другата тема и друг път се замисли като тръгнеш да нападаш и обиждаш

http://www.tialoto.bg/forum/showthre...13269&page=181

Цитирай:
Първоначално написано от Мечта Виж мнението
ПуфПаф, ще те послушам. Само да се видя.
Да знаеш, че това, което ми каза покрай фотошопа, същото ми го каза и Дилбер. Т.е. мисля, че познанията и коментарите са ти на експертно ниво.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:27.