IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #401  
Стар 30th September 2013, 13:25
Soni13 Soni13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Преди да направя своята успешна ринопластика при Доцента и аз четях всичко тук и се страхувах ужасно много!Момичета не се вълнувайте от неуспехите на другите,защото незнаете до каква степен отсрещния е с ясна,реална оценка и очаквания за себе си!Всеки преди да отиде изгражда някакъв образ,но преди всичко най-важно е материала с който разполага човек!Доктора не е факир,но е изключително реален!Преди това бях посетила още двама пластични хирурзи със снимката на мечтаното носле и двамата ме убеждаваха,че ще стане едно към едно(а нослето е наистина самото изящество),единствен Джамбазов се изсмя и каза да ходя те да ми го правят...точно както ми обясни,точно това и излезе!Изключително естествен без никой да се усети и забележи и достатъчно красив за да завърши перфектно цялостното ми излъчване!Не съм Анджелина Джоли,но не съм и Майкъл Джексън,направи ме себе си за да съм неповторима!Успех,смелост и късмет на всички дами
Отговори с цитат
  #402  
Стар 30th September 2013, 13:46
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Е как да не се вълнуваме Soni, как ? Та нали точно от тези случаи се вижда отношението на доктора към пациента и неговият професионализъм. Знаеш ли, че има случаи в които, някой хирург се е изсмял на пациента, след операция, на който пациент не му е напарен както трябва носа и доктора му казва, че този кусур само той си го вижда, а да не говоря за случаи с усложнения, инфекции, не правилни диагнози и т.н. Има огромна разлика в отношението на лекаря към пациента, преди операция (преди да вземе парите) и след операцията и това за съжаление е факт.
Отговори с цитат
  #403  
Стар 30th September 2013, 17:10
Soni13 Soni13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Pufpaf,случаи има откакто свят светува и ще продължава да има !Мисълта ми беше друга...и аз бях поразена как може да платиш 3000 лв. преди да си се събудил жив..но,ние си се бутаме и им ги тикаме в ръцете с надеждата да се оправдаят очакванията ни!Но тука се получава ефекта на психозата,затова и спрях да чета форума...!И да ти кажа от това което видях-има пациентки които не са за траене...за да очакваш отношение и внимание,трябва и да дадеш такова!Лека вечер
Отговори с цитат
  #404  
Стар 30th September 2013, 17:24
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Сони, ти явно си от персонала и явно си сбъркала форума.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #405  
Стар 30th September 2013, 20:58
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
Сони, ти явно си от персонала и явно си сбъркала форума.
Не е от персонала, писала е "Доцента" - когато ходих на консултация преди операцията, поне 5-6 пъти в рамките на 10-15 минути ми натъртиха, че Джамбазов вече е професор, ако случайно не съм разбрала, та затова вече взима и повече пари
Отговори с цитат
  #406  
Стар 30th September 2013, 23:03
rada*m rada*m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте! Имам час за операция следващия четвъртък при проф.Джамбазов. Много ме е страх...моля споделете. Прочетох толкова негативни неща, че почти се отказах. има ли някой оперирал се скоро?
Отговори с цитат
  #407  
Стар 30th September 2013, 23:05
rada*m rada*m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Чудя се как е възможно въобще да не се видите с професора преди операцията? Как ще му обясниш какво точно искаш? Това ми се струва абсурдно..не е възможно да оперира Димитров!
Отговори с цитат
  #408  
Стар 30th September 2013, 23:09
rada*m rada*m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Здравей Анна! Имам операция при проф.Джамбазов следващата седмица.чпроблемът е ,че прочетох чного негативни неща и се колебая...моля те , да споделишсвоите впечатления.истина ли е ,че преди операцията професора дори не идва в стаята да уточноте подробностите? Щети бъда ужасно благодарна...
Отговори с цитат
  #409  
Стар 1st October 2013, 02:02
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

и аз имам насрочена дата, но ще се откажа. Вече го реших, не мога да си позволя втори провал, бил той и много добър в реоперациите.
Отговори с цитат
  #410  
Стар 1st October 2013, 07:32
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Юби ти сподели, че нещо от фитнеса ти е дошъл проблема, може ли малко подробнсоти, какво точно се случва...колко след операцията започна да тренираш?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:42.