IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 7th July 2007, 17:45
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

Зависи какво си ял през деня дали е било някво пъкетче солети(щото си мислиш че отслабваш) или някоя хубава здавословна храна която ти дава енергия. Четах също че и шоколад и вафлия някой ядът, това е хубаво да се яде и с ена кофичка мляко(да даде още по голям ефект). Но мисля че това е много слабо. Дава резултат 1 ч. 1:30ч. след употреба. Има някой употребяват енергийни напитки(по силни от red bull). Но аз лично енергийните напитки не ги харесвам, според мен за енергия това което трябва да се прави е да се яде здравословна храна.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 7th July 2007, 18:46
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

само да добавя ,че тряя и да се наспиваш добре =) защото това е най-големият източник на енергия - съня
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th July 2007, 07:37
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

е ти това ако не правиш как ше имаш енергия иначе , то ше станеш зомби съня си е много хубаво нещо дори и при него трябва да се спазва режим
Отговори с цитат
  #14  
Стар 30th August 2007, 13:59
yaourt yaourt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 94
По подразбиране

ами аз пак късно се обаждам ама съм отскоро във форума и сега откривам темите... нещо ми се струва че диетата на Хипократ куца малко... значи той си се наяде яко на обяд с хляб, а тренировката му е чак привечер... и преди нея яде само зеленчуци.. еми как няма да изпадне в хипогликемия после и да не му се завива свят на тренировка... аз на обяд не бих ял повече от една филийка хляб с месо и зеленчуци, после около два часа преди тренировка бих изял един як сандвич с пилешко.. почти съм сигурен че така няма да му се завие свят на Хипократ (ако няма друг здравословен проблем де)... а иначе може да пробва и по време на тренировка да пие натурален сок портокал или ананас ( или Lucozade ако е паралия) щото имат много захар и ще ти поддържат нивото на захарта в кръвта.. а това е добре и за нивото на инсулина, който пък е свързан с хормони на растежа... а после след тренировка мускулите са "гладни" и една ябълка няма да ги оправи... а за кренвирш, дето и кучетата му се мръщят щото няма грам месо в него да не говорим... освен това не е хубаво да се яде плод преди лягане.. щото не ти трябват захари които се освояват бързо когато спиш...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: energy
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:22.