IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #931  
Стар 18th January 2011, 16:31
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

зависи ли болката от мускулатурата на гърдите? примерно аз нямам никакви мускули, но това означава ли че и аз бързо ще се възстановя? говоря за подмускулно поставяне
  #932  
Стар 18th January 2011, 18:07
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jovanna93114
Не,изобщо не ме мъчи.Просто много свикнах със спортните.Иначе една финна дантелка без подплънки стои прекрасно
Мечата ми е да нося такива сутиени!
  #933  
Стар 18th January 2011, 18:09
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova
зависи ли болката от мускулатурата на гърдите? примерно аз нямам никакви мускули, но това означава ли че и аз бързо ще се възстановя? говоря за подмускулно поставяне
Колкото по-развити са ти мускулите толкова повече би трябвало да боли и повече време е нужно да се отпуснат мускулите.
  #934  
Стар 18th January 2011, 22:11
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elllinka
Мисля, че при всеки е различно и строго индивидуално. Аз на 12-тия ден си бях във фитнеса и нямах никакви болки. На 3-тия ден си чистех и си вършех сама всичко в къщи, тъй като нямаше кой да ми помага. А и аз имам само 270 кубика.

Е не мога да повярвам. Браво на теб! Аз бях жив труп в тези дни които ти споменаваш.Чак пък фитнес....на 12ти ден....много си смела,все пак е операция.
__________________
Ще лумне пак пламък изгаснал,
над сянката-лъч засиял,
строшеният меч ще зарасне,
сваленият пак ще е крал.
  #935  
Стар 18th January 2011, 22:33
Elllinka Elllinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 21
По подразбиране

Е не съм била на лежанката естествено- по- лекичко тренирах само долна част. Сега като мина месец започнах и горна част с по-малко килограми. МИсля, че човек когато тренира и се движи му минават по-бързо като цяло всички болести не само операцията. Поне по мои наблюдения във фитнеса има доста момичета с инпланти и всички така на 9-тия- 10-тия ден се връщат в залата. И също е интересно, че никоя няма проблеми с инплантите, нито КК, нито нищо.
  #936  
Стар 19th January 2011, 02:27
adriana roussos adriana roussos не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 8
По подразбиране

да ви питам, дами разни работи
наумих си и аз да си сложа цици! обаче съм много капризна и се чудя преди да ида на консултация някои работи
такаа, значи до каква степен мога с имплант да си променя формата на гърдите? щото моите саа, хмм.. лисичите муцуни, пък на мен такава форма не ми харесва.. и зърната и ареалите са по-надолу от колкото би ми се искало. и са ми някак раздалечени, 'гледат' малко встрани, не напред.. абе не са толко гадни колкото ги описах сега като чета описанието, дето съм сътворила, надявам се да ги го представяте някакси положението.. щото пък съм срамежливка да се снимам
не ми харесват твърде кръгли гърди де, като топки, дето горният им ръб личи, предпочитам анатомичните импланти.
та да обобщя, мислите ли, че мога да се коригират с поставянето на имплант, или трябват и други операции? и всъщност, възможно ли е въобще? има ли дами с подобен опит?

много благодаря предварително на отзовалите се!
  #937  
Стар 19th January 2011, 11:20
Elllinka Elllinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 21
По подразбиране

Ха и моите бяха точно такива около 50 кубика големи бяха. Сега са ми кръгли (поне аз се харесвам) и ми сложиха инплантите малко по-надолу и зърното дойде в средата (не знам мериха там от долния полюс до зърното трябвало да има еди колко си сантиметра). Но това дето "гледат" в страни може да е от формата на гръдния кош. Ако ти е леко издаден напред според мен не може да се оправи. Не че много знам, но така си мисля.
  #938  
Стар 19th January 2011, 13:15
adriana roussos adriana roussos не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 8
По подразбиране

много благодаря за бързия отговор!
еее чудесно значи, щом могат да се сложат по-надолу, начи все ще ми ги догодят ^^
пък за гледането в страни май не ми е толкова зор (иначе не ми е издаден гръдният кош напред, поне по моя преценка като се гледам от сички страни в огледалото е така...) но пък е тесен и може и това да има връзка. пък и са ми много тесни раменете, като цяло имам фин, тесен и издължен скелет и съм доста слаба (уф :/ а винаги съм харесвала заоблени форми!) и затова няма да се хвърлям на големи импланти.
четох тук по темите, че за кльощи като мен е по-добре под мускулно поставяне на импланта, за да не стои изкуствено, затова съм се и насочила и към капковидната форма.
а да ви попитам, понеже съм забелязвала при оперирани дами на плажа, като вземат да се навеждат напред с протегнати ръце и на някои съм виждала едно такова нагъване на кожата, точно все едно е плик с вода, ако се сещате, това получава ли се и при под-мускулно поставени импланти или няма значение какви са?

и още едно въпросче, дано не съм ви досадила безкрайно вече, ама гледах снимки много тука и да попитам, дами с натурално асиметрични гърди, дали сте успели да ги коригирате това ха-нагоре-ха-надолуразногледство, да седят зърната на едно ниво, или се подчервата асиметричността с имплантите?

отново много благодаря за вече получения отговор и за предстоящите!
поздрави
  #939  
Стар 19th January 2011, 15:43
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
еее чудесно значи, щом могат да се сложат по-надолу
имплантите се поставят така,че долният им ръб да идва на мамиларната гънка, как си представяте гърдите ви да започват от корема ? ареолите като положение се коригират със самите импланти, или с повдигане на гърдата , ако има нужда
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #940  
Стар 19th January 2011, 16:46
infinity30 infinity30 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 3
По подразбиране

момичета и аз ако може да попитам дали се корегира разстоянието между гърдите от имплантите. На 26.01 имам час за операция и колкото повече наближава толкова повече въпроси имам и притеснения, естествено. Май питах док, но той какво ми каза вече не помня.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:59.